Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

@Laangelina :) Ajde bas mi je drago da Vam se svidja, nadam se da niste jedini :D
2019 12 11
> sonja90: > Da, Sanja, nisu! Cekam fotkicu sa špice 8-) ;) 8-) 8-) 8-)
2019 12 21
Žene, je li samo meni ova suknja na lijepoj misici- živi užas? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0f4cffa33392102e6316c4db302711ea.jpg)
2019 12 26
Malo da oživim temu :") Ovo sam negdje davno vidjela, možda čak i ovdje i ne mogu da se ne načudim kako je ovo prošlo... Navodno, japanski dizaj pod imenom : Tentacle tights ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7be34ed794733dd284ccc8de74aab9e3.jpg)
2023 04 21
Haha, Mallaaa, ovo ne znaš je li tetovaža, hobotnica-gaće, fotomontaža ili takva suknja!
2023 04 22
> sanjaurban: > Haha, Mallaaa, ovo ne znaš je li tetovaža, hobotnica-gaće, fotomontaža ili takva suknja! To je naslikano na najlonkama.
2023 04 22
> malllaaaa: > > sanjaurban: > > Haha, Mallaaa, ovo ne znaš je li tetovaža, hobotnica-gaće, fotomontaža ili takva suknja! > To je naslikano na najlonkama. x-) x-) x-)
2023 04 22
Crocsice Nebitno jel ih nosite u dvorištu ili na plaži. Modni zločin!
2023 05 03
> Ivaaaaa: > Crocsice > Nebitno jel ih nosite u dvorištu ili na plaži. > Modni zločin! Da!!!! Onaj osnovni model...neke japanke-sandale sam vidjela, ajde, one su malo bolje. Još uvijek se ne mogu načudit kako većina žena kopira jedna drugu u temi i u ovoj sezoni (mislila sam da će nestati s ulica, ali nije) -obući ću lijepu ljetnu haljinu šarenu, na bretelice, a dolje ću staviti tenisice za gym, ja ne znam da ima gore grozote -obući ću usku dugu haljinu, nema veze što mi loše stoji taj model, eto, to je sad hit -na sve mogu isfurati birken-šlape. Ok, ugodne su možda, ali to nikako ne ide na usku dugu haljinu u mom svijetu Zna me iznenaditi pokoja zanimljivo odjevena žena!
2023 07 01
Sve se nosi i na sve i to je baš dobro, svatko se može naći u nečemu,ali ne može svatko nositi sve. Pravi modni zločini su nositi nešto što nije u skladu s građom tijela pa ružno stoji . I ,naravno, sve što je prekratko,preusko,predekoltirano , sve to nešto što je pre.Ako se meni nešto ne sviđa,nije modni zločin, neki ljudi su u stanju isfurati i vreću od krumpra. Ono što meni ,pored nabrojanog, u startu pokvari o nekome dojam, su pretjerano nafilane usne,one koje pretjerano upadaju u oči.Nikakva obleka mi to ne može spasiti.
2023 11 21
Prethodni 1 2 ... 41 42 43