Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

hahahaha, marezd, nadam se da nisi ozbiljna [:hihot] ako jesi, evo ga s deckom, malo se kupaju [:hihot] [slika:29036cf8-fe5d-4373-8141-9f8c4e298fc0]
2012 11 29
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 11 29
to su novinari izmislili... bia je odi u zadru s curom... crnka neka (nema veze ja bi se i opiturala)... [:sokiran] mislin, je da je malo "nježan" al ja vjerujem u njegovu biseksualnost... [:smijesi] [:poljubac] evo baš slušan njegov hit "Sve oko nje(ga)" [:place]
2012 11 29
hahahahaha, bio on i kod moje frizerke, on i petar su skupa dosli na friz i pramenove [:hihot] redovni su joj gosti, kaze da su bas slatki skupa [:smije]
2012 11 29
FUUUUUUJJJJJ [:place] [:frustriran] odvratno!!!
2012 11 29
Vidija san, i sad mi se gadi, di ga Petar iz Bojana vadi!! [:hihot]
2012 11 29
[:hihot] [:hihot] dobra ti ova zadnja [:smije] al ajde, bar ne nose sandale i carape, ako nista drugo [:smije]
2012 11 29
ne, ne... on se dobro oblači- ima stila, sad vidimo i zašto.... [:place]
2012 11 29
e jbg Mare, to uvijek tako ispadne sa zgodnim frajerima =D
2012 11 29
prestrašno! [:sokiran] Rojs kaže da je imao prilike gledat i takve kazete gdje on njemu, a ovomu štrknu oči ko varenom zecu [:ljut]
2012 11 29
evo da se i ja ubacim, pošto mi je sad trenutno zanimljivije tu pričat nego listat knjigu iz kirurške medicine [:smije] ne mogu vidjet ženske koje nose olovku za oči na donjem kapku. osim, naravno ako to nije kombinirano sa tušem na gornjem kapku, maskarom i to, znate na kaj mislim [:hihot] dok si neko ne zna uskladit boje. ako ne znaš nosit 3,4 boje istovremeno, onda rađe nemoj! drži se jedne, dvije boje i gotovo, a ne radit klauna iz sebe. prevulgarna odjeća. definitivno najgori mogući modni promašaj. sve mi cure volimo s vremena na vrijeme obući kratku suknju ili haljinu i prošetat svoje divne nogice, al kad se pretjera, onda je to stvarno preružno za vidjet. ima još toga,al se trenutno ne mogu sjetit [:hihot]
2012 11 29
naravno @dajanica1, za sve postoji mjera... Mare moja, presurov je svijet za nas mlade, nevine i naivne... [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 29
ehh sitila si me... kad uzme ono šaku kolomasti pa misli da zna šta je "smookie eyes" a ono smuki se crni ko katran i plaši ljude okolo... [:vrti] il kad nazuve bičve i balerinke na trenerku.. uuuujme [:boji] pa kad gore stavi svečanu haljinu a doli one krpače startasice ili starke u poluraspadu... i onda veže maramu oko titare i kaže da je alternativa.. [:vrti] kad uzme ćaćinu košulju pa je veže u čvor i raspara gaće pa misli da je HIT, a ono, nuspojava moj sinko... [:sokiran] [:jezik] ima toga puuuuuno... [:jezik] [:smije] [:kesi]
2012 11 29
pardon tintare (glave) [:smijesi]
2012 11 29
pardon tintare (glave) [:smijesi]
2012 11 29
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 43