Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

ludnica djevojačke večeri

Pozdrav cure! Evo organiziramo prijateljici tu nezaboravnu noć..molim vas dajte mi pomozite s idejama oko poklona, igre koje ste igrale, kakve gluposti ste joj kupile, ma sve je dobro došlo ;) Hvala unaprijed :)
2018 07 27
Na pinterestu imaš ideje/predloške za igre,. Poklon - uzele smo nakit kao glavni poklon, a onda je svaka od nas pojedinačno kupila neku “zafrkantsko” korisnu stvar (krpe, kuhače...)... Drugoj smo kupili polaroid.. Ni na jednoj od tih djevojackih nismo nosile “standardne uniforme”( one balerina suknjice, sve jednake majice...) .. Mladoj smo uzele tijaru, lentu bride to be i veo. I slobodno se javi u inbox oko savjeta gdje možeš sto nabaviti :) Nešto mi je još ostalo neiskorišteno od rekvizita pa se slobodno javi ako ti bude trebalo...
2018 07 28
stranica partypops.hr ima super ideje ;)
2018 07 28
Hvala na ideji.. rekvizite imamo.. fali nam poklon i tako da ispunimo vecer igrama ponekim :)
2018 07 29
You tube kanal Minute to win it gamers ima fora igre. Dosta sam ih koristila u različitim prigodama.
2018 07 29
Super!! Hvala
2018 07 31