Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Roberto internet kupnja?

Cure u subotu sam narucila sandale preko neta iz Roberta,stigao mi je mail da je moja narudžba zaprimljena,odabrala sam placanje pouzecem. Jos mi nije stigla Posta,ako je tko narucivao od njih koliko dugo se ceka? Nadam se da ce do petka doci,za subotu mi trebaju sandale. :o
2018 08 14
Meni je doslo za 7 dana :) pise da dostavljaju unutar 8 radnih dana od narucenog
2018 08 14
Meni uvijek u roku od 3 radna dana stigne, eventualno 4, nikad vise od toga nisam čekala 😄 Ako si naručivala u subotu onda se to slalo tek u ponedjeljak tj. jucer. Sutra je praznik pa je lako moguće da stignu u petak, po nekoj mojoj skromnoj procjeni 😄
2018 08 15
Sve zavisi i od pošte, pošta knjiži pretežno 3 RADNA dana, znači ako je danas praznik i jučer je poslano, računaju tek od sutra, i možeš očekivati najkasnije u ponedjeljak ili čak u utorak...
2018 08 15
Meni je doslo za 2 dana iznenadili su me sa brzinom
2018 08 15
Nadam se da ce doci do petka. Da li se dobije kakva obavijest da paket stize ili ne?
2018 08 15
Ja sam čekala dva tjedna. Morala sam im mail poslati nakon 5-6 da vidim hoće li poslati ili ne jer su mi na Facebooku rekli da će narudžba stići kroz 3-4 dana. Meni su slali u Zadar.
2018 08 15
Pozdrav curke...bila bih zahvalna ako bi mi neka od vas mogla pomoci... Naime, naručila bih jedne cipele s njihove stranice i evo zovem ih već sat vremena no nitko se ne javlja na navedeni kontakt broj pri vrhu stranice... Kako uopće naruciti? Nikada ranije nisam ništa kupovala od njih tj ovo bi mi bila prva kupnja.... Zbilja mi se sviđaju cipele i voljela bih ih imati... Puno hvala svima!!!
2018 08 16
> SanjaPetr: > Pozdrav curke...bila bih zahvalna ako bi mi neka od vas mogla pomoci... > Naime, naručila bih jedne cipele s njihove stranice i evo zovem ih već sat vremena no nitko se ne javlja na navedeni kontakt broj pri vrhu stranice... > Kako uopće naruciti? Nikada ranije nisam ništa kupovala od njih tj ovo bi mi bila prva kupnja.... > Zbilja mi se sviđaju cipele i voljela bih ih imati... > Puno hvala svima!!! Ne moraš ih zvati. Klikneš na cipele, odabereš broj i staviš u košaricu. Onda klikneš na košaricu i tamo daš osobne podatke i nastaviš s plaćanjem. I to je to. :)
2018 08 17
Meni je stiglo za 5 dana :)
2018 08 17
Puno hvala Brigita23...Evo upravo probala tako i uspjela sam naručiti sve što zelim... Još jednom hvala od <3
2018 08 18
> anabogdanovich: > Cure u subotu sam narucila sandale preko neta iz Roberta,stigao mi je mail da je moja narudžba zaprimljena,odabrala sam placanje pouzecem. > Jos mi nije stigla Posta,ako je tko narucivao od njih koliko dugo se ceka? > Nadam se da ce do petka doci,za subotu mi trebaju sandale. :o Jesu stiglee na vrijeme? :))
2018 08 24
meni su dosle u roku od 3 dana, ali je moguce ako je guzva da malo i kasne 😀 nadam se da su stigle na vrijeme
2018 08 28
ja čekam evo 2 tjedna već.U ponedjeljak bi trebalo stići, kažu.
2018 08 31
> anabogdanovich: > Cure u subotu sam narucila sandale preko neta iz Roberta,stigao mi je mail da je moja narudžba zaprimljena,odabrala sam placanje pouzecem. > Jos mi nije stigla Posta,ako je tko narucivao od njih koliko dugo se ceka? > Nadam se da ce do petka doci,za subotu mi trebaju sandale. :o Meni su ponistili narudzbu nakon 9 dana nemaju na skladistu 😑
2018 09 11
1 2