Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Što pokloniti dečku?

Dobio je već i parfem, i majicu, i košulju, i sliku uramljenu, i nešto za njegu brade... i sad već polako nemam ideja jer sve već ima. Imate li vi kakav prijedlog? Novčanik ima novi, tenisice također...
2018 09 09
Ovisno o tvojem budzetu mozes napraviti neki mali plan.Osobno, ako ste duze u vezi neka personalizirana i smjesna sitnica poput bokserica sa smjesnim natpisom, moze biti i salica i cestitka ili vec sto ti god padne na pamet. Na ponudi dana i crnom jajetu imas masu putovanja, masaza, spa tretmana,vecera vrlo jeftino i to mozes kupiti i sebi i njemu. Neki fora plisanac isto moze biti super.Ali isto tako mislim da ne mozes pogrijesiti ako mu poklonis bon tipa za hm, muller ili kaj vec je si sam moze odabrati sto mu treba :)
2018 09 09
I ja imam isti problem bas u ovo vrijeme jer mi je decku rodendan za tri dana, ili ima sve ili mu nista ne treba pa sam ja ove godine odlucila klasicne poklone zamijenit izletom iznenadenja. Ovisno o budžetu to moze bit jednodnevni izlet u vasem gradu ili neko novo mjesto gdje nikada niste bili:)
2018 09 10
Vikend putovanje (s tobom naravno;-) negdje bliže da ne gubite vrijeme na putovanje, večera u nekom restoranu u kojem nije bio, vikend u toplicama (opet s tobom hehe), zajednička masaža u salonu- u nedostatku love možete i sami kupit ulje i vjerujem da neće odbiti masažu i vino ili što već voli piti i sami napraviti večericu...ja ne volim kupovat poklone jer pretpostavljam da si svatko kupi ono što mu treba a ovo što uključuje zajedničke trenutke i uspomene mi je nekako draže:-)
2018 09 10
odvedi ga na neku finu večeru
2018 09 10
> IrenaAR: > Vikend putovanje (s tobom naravno;-) U braku/dugoj vezi najbolje samo vikend putovanje, bez tebe ;) Nek se odmori :D A i ti isto.
2018 09 10
> sonja90: > > IrenaAR: > > Vikend putovanje (s tobom naravno;-) > U braku/dugoj vezi najbolje samo vikend putovanje, bez tebe ;) > Nek se odmori :D A i ti isto. Hehehe evo nama 20 godina kako smo zajedno ali ja i dalje volim da pokloni uključuju i mene i moju guzu (volim i ja fino papat a ne bi se žalila ni na masažu niti na putovanje) :") Mi smo sad u fazi da nam pokloni uključuju tj. isključuju djecu, evo netko će reći da sam grozna ali trebamo koji dB manje i prospavanu noć bez ustajanja 5x zato je meni uvijek najbolja opcija rođendanskog poklona "pobjeći" na vikend ili jedan dan izlet ili u nedostatku vremena bar koji sat na večeru po mogućnosti u restoran gdje nema previše djece ;)
2018 09 10
Slazem se s ovim za vikend, mozes mu i ispeci tortu, ako voli slatko naravno😀
2018 09 10
> IrenaAR: > > sonja90: > > > IrenaAR: > > > Vikend putovanje (s tobom naravno;-) > > U braku/dugoj vezi najbolje samo vikend putovanje, bez tebe ;) > > Nek se odmori :D A i ti isto. > Hehehe evo nama 20 godina kako smo zajedno ali ja i dalje volim da pokloni uključuju i mene i moju guzu (volim i ja fino papat a ne bi se žalila ni na masažu niti na putovanje) :") > Mi smo sad u fazi da nam pokloni uključuju tj. isključuju djecu :D Vjerujem, to je ok i razumljivo.
2018 09 10
Odvedi ga na karting 😀 Sigurno ce mu se svidjeti a poslije na kolače ..
2018 09 10
Koliko god mi se ideja o zajedničkom vikendu sviđa, nismo ni vremenski ni novčano u mogućnosti, a vecera ce biti njegov poklon meni s obzirom da nam je godišnjica. Ideja o masaži mi se cak nekako vise svida u kućnoj varijanti, to cu svakako izvesti :D Hvala vam 😄 a ni ovi kolaci ne zvuce lose 😍
2018 09 10
Remen? Novčanik?
2018 09 10
Pretplatu na Playboy.
2018 09 10
> korina0903: > Koliko god mi se ideja o zajedničkom vikendu sviđa, nismo ni vremenski ni novčano u mogućnosti, a vecera ce biti njegov poklon meni s obzirom da nam je godišnjica. > Ideja o masaži mi se cak nekako vise svida u kućnoj varijanti, to cu svakako izvesti :D Hvala vam 😄 a ni ovi kolaci ne zvuce lose 😍 E onda u dm ili sl.po neko fino ulje i garantirano se nece buniti...samo to bi mogao bit dvosjekli mac hehe-mozda se navuce 😉
2018 09 10
Nosac zvuka,sal,zavisi koliko je star i cime se bavi :) Mozda kravata :)
2018 09 12
1 2 Sljedeći