Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prevarantica DaLia77-Tea Jandric-Sisak

Doticna je cista prevarantica, po svim CL je na fb i vec sam imala okrsaj s njom tamo jedva izvuces da ti posalje, posalje krivo, unisteno... a dok joj ne posaljes spopada te svaki dan.. ugl prije vise od 3tj poslala sam joj dogovorenu zamjenu sa potvrdom iz poste, ona svoje podigla i pravi se luda, na moje pitanje kad misli poslat kao.imala smrtni slucaj poslat ce za 3 dana, otad ni A ni B a uredno se logira na krpice, zato cure OPREZ
2018 09 11
Krivo ste napisali nick u naslovu teme. DaLia7 je dotična. Hvala na upozorenju!
2018 09 11
Kad vidim onakav suludi opis "o meni" logoreicnobezinterpunkcijasvimadjelimnegativneitd Tocno si pozelim s njom suradjivat. Hvala na upozorenju - stavite link na profil i pune podatke.
2018 09 11
A daj ne seri da si nasjela na teu😂😂😂. Ona je već odavno po Cl i tu i svuda. Treba samo malo pročitati Poznata skoro ko Ana mate i Lorena ferro
2018 09 11
A svi joj postovi imaju "prodajem"
2018 09 11
Na mobitelu sam pa ne mogu staviti link na profil ali dotična ima još jedan profil- Dellaila,Sisak sa 9 negativnih.
2018 09 11
Kako samo fino skupi povratne... :(
2018 09 11
Nek mi netko objasni kako možeš sa 9 negativnih i dalje poslovati ?Imamo li ikakvih pravila na krpicama ,kad ide blok na profil?Ako netko i ne čita povratne,pa ovdje stvarno ne moraš listati satima da pronađeš razlog negativne .Ne razumijem :@
2018 09 11
> anja01: > Nek mi netko objasni kako možeš sa 9 negativnih i dalje poslovati ?Imamo li ikakvih pravila na krpicama ,kad ide blok na profil?Ako netko i ne čita povratne,pa ovdje stvarno ne moraš listati satima da pronađeš razlog negativne .Ne razumijem :@ Zar nije bilo da sa 3 ili 4 negativne profil treba biti blokiran??
2018 09 11
po "stilu" ju je sad lako prepoznati, vuk dlaku mijenja al stil nikada
2018 09 12
E ta mi se krvi napila kolko me ispitivala tipa " Hoćete vi nešto kupiti ili ne???" , samo ne tak pravopisno točno :s Srećom pa mi je previše išla na živce da bi kupovala od nje
2018 09 13
Zasto ova nije blokirana s toliko negativnih?
2018 09 17
ja sam s njom napravila zamjenu.. nakon dosta navlacenja ipak je poslala svoje i stvarno je bilo kao i opisano zato i je pozitivna ocijena... tad je bio taj jedan nick nov bez negativnih... ali je kasnije moju bizuteriju koju sam joj poklonila prodavala pod srebro za 100kn po prstenu... uzas
2018 09 19
Kome se može prijaviti korisnica za neslanje artikla nakon uplate? Ostavila sam negativnu, ali željela bih je i prijaviti.
2018 09 20
Pogledajte aktualnu temu na forumu
2019 07 11
1 2