Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

TISAK - paket koji ne dolazi

Drage krpičarke, imam problem s Tiskom i već lagano gubim živce pa me zanima jeste li vi imale sličan problem. Naime, 1.9.2018. sam poslala paket u Biograd na Moru iz Zagreba. Od 3.9.2018. piše da je u dolasku na odredišno prodajno mjesto. I tako stoji sve od tog datuma, nema nikakve promjene. Zna li netko o čemu se radi i ima li uopće nade više za taj paket?
2018 09 11
Pa valjda si kontaktirala službu za korisnike?
2018 09 11
ima nade,meni se dogodilo da je paket *šetao* 7-8 dana prije nego mi je stigao.Ne znam u čemu je bio problem,ali eto da vas utješim,da se ipak može dogoditi.Jeste pitali tetu na kiosku?
2018 09 11
Vrlo je jednostavno - nazovete broj službe za korisnike, kažete im šifru paketa i oni vam odmah kažu što je s njim i gdje je. Ako ga ne mogu naći upute vas na postupak kojim tražite od Tiska plaćanje iznosa koji ste naveli kao vrijednost poslanog.
2018 09 11
Poslala sam jučer mail, ali da, mislim da ću morati zvati.
2018 09 11
> NymphadoraTonks: > Poslala sam jučer mail, ali da, mislim da ću morati zvati. Na žalost, vrlo često odgovor na mail treba dugo čekati, a u telefonskom razgovoru odmah dobiješ sve odgovore.
2018 09 11
Malo prije sam bila na Tisku i prodavačica mi veli da ima paket za mene, da je stigao još u četvrtak. A jutros sam provjerila status paketa i pisalo je da je u dolasku na odredišno mjesto. Tak da..neka si kupac provjeri, možda je tamo već danima.
2018 09 11
To se i meni jednom dogodilo, na netu je pisalo da je u dolasku na odredišno mjesto - tako jedno 3 dana - ja došla na tisak i normalno ga preuzela - već je bio tamo!
2018 09 12
Zvala sam Tisak danas, rekli su mi da rade na tome i da će mi se javiti. Ludilo.
2018 09 12
Meni se danas javila kupilica da joj paket nije stigao, poslala sam 7-og..kad sam provjerila gdje je pise 07.09 u distribuciji prema primatelju 11.09 u Zminju, znaci da je stajao u kioski do 11-og (jucer) i tad su ga odvezli u zbirni centar u Zminj..Ovo mi se jos jednom desilo, poslala sam jedan paket i nakon 3 dana odem poslati drugi, kaze mi gospodja da jos nisu odvezli ni onaj prvi, nitko nije dosao po pakete, a zasto, nije mi znala reci.. A nekad posaljem i nakon 2 dana stigne na odrediste..
2018 09 12
Svašta...ja sam danas opet zvala tisak po drugi put i oni i dalje ništa ne znaju. Dakle, at this point gotovo je sigurno da ću morati tražiti odštetu.
2018 09 14
> NymphadoraTonks: > Svašta...ja sam danas opet zvala tisak po drugi put i oni i dalje ništa ne znaju. Dakle, at this point gotovo je sigurno da ću morati tražiti odštetu. Nadam se da si napisala da je vrijednost sadržaja 500 kn.
2018 09 14
Pozdrav Imam trenutno takav problem s tiskom. Od 7.11. paket nije stigao... Kako ste rijesili ako jeste? :/ ja sam ih zvala i slala mail i stalno govore da ce me kontaktirati... 🙄
2018 12 04
Reci im da ćeš kontaktirati Udrugu za zaštitu potrošača , iznijeti slučaj u medije, bla bla bla,.......zovi svaki dan i ne daj se otkantati.
2018 12 05