Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Poklanjam 15 knjiga

Kao što naslov kaže.. Sve su pročitane po nekoliko puta i sad ne znam kud bi s njima, u stanu mi kronično fali prostora a znam da ih po 100ti put ne budem čitala. Pa neka nekog drugog razvesele :) Bila bi poželjna primopredaja - zapadni dio grada. Imate na profilu oglas sa slikama svih naslova
2018 09 12
ako su krimići, evo me.
2018 09 12
Pozdrav cure! Obzirom da sam dobila jako puno upita za knjige, ne mogu svakoj pojedinačno odgovarati pa pišem ovdje - knjige su poklonjene prvoj koja se javila :) Primopredaja je dogovorena za iduci tjedan, pa ako slučajno odustane postaviti cu ponovo oglas :)
2018 09 13
Veseli me što postoji toliki interes za knjige :-) (profesionalna deformacija) ;)
2018 09 13
Cure, ja bih isto poklonila, potrebno je samo platit poštarinu tiskom (L paket) ili ih pokupit ako ste iz istog grada, poklanjam sve jednoj osobi: 12 naslova od kojih su 9 knjige mekog uveza, a 3 knjižice koje u sebi imaju cijelo djelo, ali su u takvom obliku. Knjižice: R.L.STINE: Noćne igre R.L.STINE: Miss maturalne zabave R.L.STINE: Plima Knjige: R.L.STINE: Mjesečarka R.L.STINE: Tajna soba R.L.STINE: Nestali R.L.STINE: Božićna strava R.L.STINE: Tulum do jutra R.L.STINE: Mačka R.L.STINE: Ružni snovi TESSA GRATTON: Magija krvi KATHY REICHS: Rituali smrti
2018 09 17
Poklonjeno!
2018 09 22