Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oprez, blokirana korisnica s novim profilom

Korisnica http://mojekrpice.hr/lovekrpice55-201545 ima novi profil pod linkom http://mojekrpice.hr/mara2233-259044 (broj 256 na crnoj listi) ja sam nažalost poslala paket prije provjere na CL, ali eto, bar da se netko drugi ne zezne. krenulo je s pričom da potvrdu o slanju nema kod sebe, da bi se na mom inzistiranju broja pošiljke razgovor pretvorio u hrpu uvreda. ni paketa ni potvrde još nema, poslano navodno prije tjedan dana. ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/d2b583515b428f5ce1f44f654e0c0ed9.jpg) ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/781843df5a57dd61af7cf47d139ef4fc.jpg) ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/1120bcbe2bf8d11535deda69b0af90c7.jpg) ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/a50f80ec880d3bbea9b4e4f39644f802.jpg)
2018 09 19
Dobro moj prošli profil,unazad ne znam koliko je prošlo 2-3 godine je SRAMOTA i GREŠKA! Stvarno je i da mogu sada bi ispravila te greške Ali otkako sam otvorila ovaj profil a to je krajem 11.mjeseca ja mislim sjećam se da sam tražila haljinu neku i kupila,u međuvremenu sam radila pa ga onda nisam više ni koristila jer nisam imala vremena,tu i tamo sam ušla ako sam nešto zapazila kupila sam i tako Sve dok nisam ostala trudna,i nisam više mogla raditi počela sam se ovdje aktivno baviti krpicama i kupovati i mjenjati stvari svoje za nešto što meni odgovara i što mi treba ,selim se i trenutno sam u fazi da se kućim,još se rade neki manji radovi u novom domu,zato se ovdje rješavam svega što mi ne treba,pa i u zamjenama dosta toga poklonim i ako druga osoba nije izrazila da to želi da joj poklonim s profila,ali sve je to skoro pa nova roba,jer ništa nisam stigla iznosati dok sam radila ,a sada sam trudna ,kile su tu,ne vjerujem da ću ih se uspjeti skroz ni riješiti A sad,ovo mi je praktički skoro jedina zanimacija,dok mi je budući muž na terenu u dalekoj zemlji Ali ja sam se promjenila,nisam tako balava više niti si dopuštam da pogrješim,a ako pogrješim nastojim onda da to i ispravim,dobronamjerno sam ovdje i imam takve namjere,koje sma pokazala svim curama s kojima sam do sada surađivala ,a njih je 54,i mislim da one to mogu potvrditi ,sve i jedan paket sam poslala u zamjeni,sve i jedan,nekada mi se omaklo kad šaljem puno paketa,da zaboravim koji trebam obično,akoji preporučeno,evo sada kada sam došla kući,sam primejtila sam da mi se to desilo i sa ovom korisnicom,ali ja sve bilježim u bilježnicu i čuvam račune dok svima ne stigne Ovoj korisnici je paket poslan 12.9 Evo slika mojih bilježaka gdje piše da je poslano 12.9-tog 4 paketa ,a evo i slika računa od 12.9-tog gdje isto piše da je poslano 4 paketa i u bilješkama se vidi da su od toga datuma ostala 3 paketa stigla,samo ovoj korisnicic,kako ona tvrdi nije
2018 09 19
![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/a443df50e69edcce7adf4ecba4c007ca.jpg)
2018 09 19
maro, poštedi nas patetike, trudnoće, seljenja i muževa. Drugoj curi si lagala da si uplatila i dobila još jednu zasluženu negativnu. Ako si i poslala, poslala si obično, a ne preporučeno kako je bio dogovor. Sama si potvrdila dogovor o preporučenom slanju pred 9 dana u 1:09. Kriva si bila na prijašnjem profilu, kriva si i sada.
2018 09 19
a) možeš ispraviti greške s prošlog profila, tako da to ne stoji b) nisu svih 54 zadovoljne c) gore od nemarnosti je tvoja komunikacija, negiranje, vrijeđanje, laganje, tvoji odgovori schmetterling su očaj i dno dna - umjesto isprike raspravljaš, optužuješ, pametuješ , vrijeđaš.--- a još si poslala i obično, a ne preporučeno, kako je dogovoreno.
2018 09 19
I nisam ja ovdje pisala da mene neko ,ni žali niti šta ja znam,ali ne morate ni vrijeđati niti biti bezobrazni
2018 09 19
*Maradvojketrojke* odavno nisam vidjela da netko prospe ovoliko riječi a ne kaže ništa suvislo. I ovaj papirić na kockice kao dokaz??? Da nije toliko mučno, bilo bi na tragu komedije. Usput, još ste jednu negativnu dobili jučer, koju također pokušavate pobiti nemuštim trtljanjem. Paket je vaša odgovornost dok ne stigne kupcu, pa je vaša OBAVEZA da VISITE NA POŠTI!!!! dok se ne uvjerite da je korisnica dobila ono što je htjela i kad je htjela. Ona je svoju korektno ispunila. Promijenili ste se, kažete? Kakvi li ste onda bili, jer, ako je ovo pomak na bolje , nisam sigurna da želim znati...
2018 09 19
Znaci poslano je obicno a ne preporuceno kako je dogovoreno.i jos idete vrijeđat osobu kojoj ste poslali paket Dno dna A sve to da bi ustedili par kuna za slanje i sramotili se na forumu
2018 09 19
Sve ona šiba obično 8-) , o preporucenom moš' sanjat
2018 09 19
> kozmetika88: > Znaci poslano je obicno a ne preporuceno kako je dogovoreno.i jos idete vrijeđat osobu kojoj ste poslali paket > Dno dna > A sve to da bi ustedili par kuna za slanje i sramotili se na forumu Uvrijedila ju što sam joj rekla kakve su joj stvari ? pa to je istina,ajde ovdje je svakodnevo takva tema,kada neko dobije lošu robu
2018 09 19
Ajmo sada svi,na osnovu slanja paketa i krpica,govoriti jednoj osobi(meni)kakva je ona od rođenja?,kakav život vodi?kakav je privatno osoba?itd....
2018 09 19
> mara2233: > I nisam ja ovdje pisala da mene neko ,ni žali niti šta ja znam,ali ne morate ni vrijeđati niti biti bezobrazni Jedini tko je bezobrazan ste vi. Lako što vrijeđate korisnice koje ste zavaljali ili pokušali to učiniti, vi vrijeđate zdrav razum. I ne prodajite prezime budućeg djeteta na jeftine pokušaje prevare (ako već samu sebe tako malo cijenite) , jer internet pamti . I to zauvijek
2018 09 19
> mara2233: > > kozmetika88: > > Znaci poslano je obicno a ne preporuceno kako je dogovoreno.i jos idete vrijeđat osobu kojoj ste poslali paket > > Dno dna > > A sve to da bi ustedili par kuna za slanje i sramotili se na forumu > Uvrijedila ju što sam joj rekla kakve su joj stvari ? pa to je istina,ajde ovdje je svakodnevo takva tema,kada neko dobije lošu robu Ne sramotite se dalje, neugodno mi je ovo čitati, doista.
2018 09 19
> mara2233: > Uvrijedila ju što sam joj rekla kakve su joj stvari ? pa to je istina,ajde ovdje je svakodnevo takva tema,kada neko dobije lošu robu Ne, već bljuzgarijama poput "boli me uvo", "mani me se" i sličnim. Obično hormoni u trudnoći ne oglupe žene, tak da ti drugo stanje nije opravdanje za bedastoće koje radiš i pišeš.
2018 09 19
Nigdje ti nisi napisala da si kriva, dapače. I ne - ne ponašaju se sve žene koje pucaju hormoni tako, niti imaju takav krasan riječnik, pisat korinici da tišina, jok ti si, da nisi ti baba kao većina tu, ma jok, oslovljavat ju s brate, boli me uvo, aj dižeš mi paniku bezveze i živciraš, optužuješ ju da smara, ee de mani me se, pametnice, i tako.... Nitko prema tebi nije bezobrazan, ovo su užasi; tvoja komunikacija, shvaćanje, optužbe, nemarnost, i ostalo... Sve ili većina korisnica koje si prevarila s prošlog profila su tu, pa kreni ispravljati:
2018 09 19
1 2 3 4 5 ... 15 Sljedeći