Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dali samo meni neće učitati slike

Neznam dali je samo meni stranica uvećana ,ne vidim poruke,,ogromne slike profila??Nemogu staviti slike ni ne vidim teme,,stranica mi je popuno drugaćija. Dali je samo meni ili Vas ima još
2018 09 19
I meni je tako.malo sve bude uvecano pa se vrati na staro A slike nikako nece ucitat
2018 09 19
Meni je od jučer ,čak mi se slike preklapaju
2018 09 19
upravo uspjela :)
2018 09 19
> jacica: > upravo uspjela :) I meni vec dva dana.... 😣😣😣😣 Kako si uspjela??? Hvala
2018 09 20
ma neznam,,samo mi se najednom pojavila normalna stranica,,e sad do kad bude radila ,to se pitam
2018 09 20
> jacica: > Neznam dali je samo meni stranica uvećana ,ne vidim poruke,,ogromne slike profila??Nemogu staviti slike ni ne vidim teme,,stranica mi je popuno drugaćija. > Dali je samo meni ili Vas ima još I meni je isto tako, već treči dan! :@ Na trenutak mi se sve pojavilo normalno i opet se zbrčkalo... :/
2018 09 20
Uz sve navedeno, nemoguće je i pregledavati slike na odabranom artiklu. Znači kad se klikne na artikl koji te zanima vidi se da su priložene slike ( male , ispod artikla) ali nije moguće na njih dodatno kliknuti i povećano pregledati. Kome treba prijaviti probleme?
2018 09 20
Stranica se cijela poremetila. Totalno drukčije i nepregledno izgleda. A na mobitelu je ne mogu koristiti uopće jer mi doslovno fotografija profila korisnika prekrije cijeli razgovor. Ne mogu uopce na mobitelu čitati poruke?
2018 09 20
Strpljen-spasen..kao i toliko puta do sada😫
2018 09 20
I meniii..sve pobrkano, uzas haha,preko moba nemoguce procitati poruke zbog ogromiiih slika🙄
2018 09 20
Ni opcija "ŽELIM TO" ne radi!?? Dakle kako kupiti artikl ako ne mogu poslati upit ??
2018 09 20
I ja se mucim vec 3 dan,ali sam uspjela kroz Bingo ucitati normalno stranicu
2018 09 20
> Goga2910: > Ni opcija "ŽELIM TO" ne radi!?? Dakle kako kupiti artikl ako ne mogu poslati upit ?? Da, ni to ne radi! Ni "STAVI U OMILJENE"! :/
2018 09 20
Jel admini čitaju ovakve teme ili moramo link na temu , pa negdje postaviti upit? Ili čekati da se samo od sebe riješi :s
2018 09 20
1 2 3 4 5 Sljedeći