Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

ASOS iskustva

Pozdrav, curke! 😊 Zanimaju me Vaša iskustva naručivanja s Asos-a. Zanima me kvaliteta (da dolaze artikli kao sa slike) njihovih svečanijih haljina? Da li su veličine vjerodostojne (ili bolje uzimati manji/veći broj od uobičajenog)? Te koliko se čeka dostava za HR i da li se plaća? Svaka informacija i iskustvo su dobro došli. Hvala unaprijed 😘
2018 09 21
ja sam dva puta naručivala sa asosa i veličine su normalne (barem ono što sam ja uzimala - badić, haljina, torba, šminka). Čeka se 4 - 5 radih dana, tako nekako.. uglavnom ne predugo :) ako ti haljina neće odgovarati, paket možeš vratiti i izvrše povrat novaca. Koliko me sjećanje služi mislim da se shipping ne plaća do nekog određenog iznosa ili je nešto sitno - tipa dva eura. Davno sam naručivala pa se baš ne sjećam, ali znam da sam bila iznimno zadovoljna sa svime što sam naručila) :)
2018 09 21
> Stellica02: > ja sam dva puta naručivala sa asosa i veličine su normalne (barem ono što sam ja uzimala - badić, haljina, torba, šminka). Čeka se 4 - 5 radih dana, tako nekako.. uglavnom ne predugo :) ako ti haljina neće odgovarati, paket možeš vratiti i izvrše povrat novaca. Koliko me sjećanje služi mislim da se shipping ne plaća do nekog određenog iznosa ili je nešto sitno - tipa dva eura. Davno sam naručivala pa se baš ne sjećam, ali znam da sam bila iznimno zadovoljna sa svime što sam naručila) :) Hvala ti 😘
2018 09 21
Ja sam do sada naručila nekoliko puta i samo sam jednom radila povrat. Haljina je došla malo zavjesasta nego sto je bila na slici, ali bez obzira na to iskustvo, i dalje naručujem. Savjet: namjesti si da plaćaš u funtama, ispadne dosta jeftinije u odnosu na plaćanje u eurima.
2018 09 22
> rosalie: > Ja sam do sada naručila nekoliko puta i samo sam jednom radila povrat. Haljina je došla malo zavjesasta nego sto je došla na slici, ali bez obzira na to iskustvo, i dalje naručujem. > Savjet: namjesti si da plaćaš u funtama, ispadne dosta jeftinije u odnosu na plaćanje u eurima. Odlično, hvala na savjetu 😊
2018 09 22
Ja cesto narucujem i imam super iskustva i sa svečanim haljinama i cipelama itd. Ako ti ne odhovara imas besplatan povrat
2018 09 23
Velicine ovise o brandu, najbolje je svaki brand posebno progooglati i pogledati tablicu velicina svakog od njih, a ne voditi se asosovom tablicom jer nije isto.
2018 09 23
> Shadow: > Pozdrav, curke! 😊 > Zanimaju me Vaša iskustva naručivanja s Asos-a. Zanima me kvaliteta (da dolaze artikli kao sa slike) njihovih svečanijih haljina? Da li su veličine vjerodostojne (ili bolje uzimati manji/veći broj od uobičajenog)? Te koliko se čeka dostava za HR i da li se plaća? Svaka informacija i iskustvo su dobro došli. > Hvala unaprijed 😘 Jako cesto narucujem sa Asosa i prezadovoljna sam ima puno brandova pa o tome ovise modeli brojevi ...narucivala sam sve i svasta najvise sportsko i haljine sve je dolazilo uredu bez ostecenja kao na slici.Na stranici imas mogucnost za izracunavanje velicine pa se po tome mozes ravnat.Postarina se ne placa preko 22 funte..Povrat sam samo jednom imala al svojoj krivicom jer sam narucila slucajno puno veci broj obuce... besplatan je povrat i jednostavan.Dostava stigne u roku od tjedan dana..I da jos nesto sto mi je malo cudno al ispadne mi jeftijije kad narucujem preko moba i u funtama u eurima je skuplje :)
2018 09 25
Hvala Vam svima na informacijama 😁
2018 09 25
Cure koje ste radile povrat, nakon koliko vremena vam je sjeo novac? Meni je prošlo već više od dva tjedna otkad sam poslala i ništa...
2019 01 05
Jel se može plačat preko žiro računa (VISA)?
2019 01 09
> Marina1312: > Jel se može plačat preko žiro računa (VISA)? Moze ja narucujem preko ziro racuna :)
2019 01 10
Hej curke, narucila sam prije tjedana dana haljinu s asosa i dalje mi u narudzbama pise da je zaprimljena i dobila sam mejl potvrde o tome, medjutim nikako da se taj status promijeni u poslano. :/ A pise da bi mi haljina trebala stici do petka. Jel vam se to znalo dogadjati? Pocela sam se brinuti jer mi haljina treba za 10ak dana... :(
2019 06 04
Bok, jest. Predzadnja narudzba, u roku dana se status promjenio nekoliko puta i dostavljeno mi je. Zadnja isto vidim steka, dat cu im jos fore par dana, ali necu se iznenaditi ako postar dodje sutra. Inace im se ne dogadja takvo sto, ne znam sto se dogadja ,:(
2019 06 04