Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

×××STOP×××ZARA!!!!!

> Tamara5485: > "pa cure dajte malo oladite, pa ako želite zaradit stavite duplu cijenu ali ne 4 puta veću." > Akhm, ne znam što bih rekla na ovo. Tj. znam, ali mi se ne da više ponavljati. Baš tako, koje fuck…. duplo!!
2018 09 25
> Snezanac: > Napominjem da nisam započela temu zbog krivih tagova već zbog VISOKIH CIJENA ZARE a druge cure/žene/majke su također rekle što ih mući( u ovom slučaju krivi tagovi) i prirodno je da "saslušamo" ovdje jedna drugu,ali naravno uvijek se nađe netko kome to zasmeta pa ide bacit kontrolku.😉😊 Vidim obrisali ste, bravo..👏😉 Ne bi Vam trebalo smetati sto je netko primjetio, ovaj put ja, a mogao je i netko drugi..
2018 09 25
Evo u znak moje isprike iako sam ja temu započela zbog VISOKIH CIJENA ZARE haljinu Mango poklanjam curi koja se prva javi.😘😘😘😘
2018 09 25
Ja iskreno neznan šta su ljudi po**zdili za tom Zarom. To je užasno nekvalitetna roba po visokim cijenama. Nema godina da san kupila na sniženju par majici i raspale su se nakon 2 pranja. Ravno za smeće. Materijali 99% užasni na koži. Šteta što nema "zbljuv" smajlić.
2018 09 25
> supergirlR31: > Ja iskreno neznan šta su ljudi po**zdili za tom Zarom. To je užasno nekvalitetna roba po visokim cijenama. > Nema godina da san kupila na sniženju par majici i raspale su se nakon 2 pranja. Ravno za smeće. Materijali 99% užasni na koži. > Šteta što nema "zbljuv" smajlić. Rijetko se tamo moze potrefit da je nesto super,ne volim onu sintetiku i robu sto smrdi ko kuga jednom kupila jedan sako tamo,to je toliko smrdilo,da ni s jednim pranjem nije miris izasao,i na kraju bacen u smece,zbog smrada Ne znam s cim natapaju tu odjecu,ali je uzasno Sreca pa ne patim od toga da je sve zara,mango ,bershka,nađem puno bolje stvari dalje
2018 09 25
> fadila1966: > > Snezanac: > > Napominjem da nisam započela temu zbog krivih tagova već zbog VISOKIH CIJENA ZARE a druge cure/žene/majke su također rekle što ih mući( u ovom slučaju krivi tagovi) i prirodno je da "saslušamo" ovdje jedna drugu,ali naravno uvijek se nađe netko kome to zasmeta pa ide bacit kontrolku.😉😊 > Vidim obrisali ste, bravo..👏😉 > Ne bi Vam trebalo smetati sto je netko primjetio, ovaj put ja, a mogao je i netko drugi.. Čudi me samo kako niste primjetili da imam i dr.Zarine artikle pa nisam tagirala kao ni ostale. 😚
2018 09 25
A mene cudi sto se ljutite kao da sam Vam ja pisala tagove a ne Vi..😉
2018 09 25
A ko zna 😂😂
2018 09 25
> TeaCaric: > > Ibidem: > > Da smislimo možda neku peticiju? Da vlasnici stranice vide koliko korisnica percipira preprodaju problemom na koji se administratori moraju fokusirati (i da valjda ulože malo više novaca u održavanje stranice). > Ma bitno da brisu artikle iz 2016e. To ce puno pomoci. Da bar izbrisu sve, nego ostane oglas bez slike i nastane jos veci nered! Tocno to.Neka onda obrisu sve. Bas frustrira kad nesto nanjusim a fotkice nema😂
2018 09 25
Eto ja nema dugo tu kupila Zara haljinu (ne zato kaj sam fan Zare nego mi se sviđala hajina), kad stigne haljina, totalno nepoznati brand... pitam curu za to, a eto stavila sam pod brand zara jer se onda bolje prodaje :o Znači ne pod tag krivo, nego mrtva hladna pod brand samo zara... Nije li i to prevara? Za onog ko pati za dotičnom firmom
2018 09 26
> PetiElement: > Eto ja nema dugo tu kupila Zara haljinu (ne zato kaj sam fan Zare nego mi se sviđala hajina), kad stigne haljina, totalno nepoznati brand... pitam curu za to, a eto stavila sam pod brand zara jer se onda bolje prodaje :o Znači ne pod tag krivo, nego mrtva hladna pod brand samo zara... Nije li i to prevara? Za onog ko pati za dotičnom firmom Pa normalno da je prevara, krivo oglašavanje, i nema nikakve veze jeli netko pati za Zarom ili ne. Ako kupujete nešto morate i dobiti točno to šta i očekujete i šta je oglašeno, makar platili 1 kn.
2018 09 26
> PetiElement: > Eto ja nema dugo tu kupila Zara haljinu (ne zato kaj sam fan Zare nego mi se sviđala hajina), kad stigne haljina, totalno nepoznati brand... pitam curu za to, a eto stavila sam pod brand zara jer se onda bolje prodaje :o Znači ne pod tag krivo, nego mrtva hladna pod brand samo zara... Nije li i to prevara? Za onog ko pati za dotičnom firmom Ako Vam se sviđa haljina, sve ok, ali ja bih napomenula u povratnoj (ne)zgodu koju ste doživjeli. Čisto da se zna, netko možda "pati" na Zaru pa mu je važno. Npr. ja kupujem podosta u Zari, pristupačna mi je, materijal mi (većinom) nije važan, a modeli mi odgovaraju. ALI, kad ovdje tražim "Zara haljina", ne želim dobiti kineski "Zara like" jer materijal je još gori, uzorci nisu isti i tako dalje i tako dalje. Ako kupujem Zara like koji se prodaje na Aliju po duplo manjoj cijeni, ovdje ga očekujem još povoljnijega. I da dobijem no name, ostavila bih negativu. Jer eto, nije ono što sam tražila i uz to sam tu stvar i preplatila (u većini slučajeva).
2018 09 26
Prethodni 1 2