Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Crna lista

> kozmetika88: > Da je htjela mogla se je javit na temu te obrazlozit sve,no ona ju je obrisala > samim time pokazala je da je sve sto je napisala laz,te da uopce nije preuzela paket > mogla se je zeni lijepo ispricat i vratit novac za postarinu Zašto bi uopće išla objavljivati temu ako je laž, razmislite malo, nema logike. Imam svjedoke da je u paketu bila stara krpa.
2019 01 17
> Laninkutak: > > kozmetika88: > > Da je htjela mogla se je javit na temu te obrazlozit sve,no ona ju je obrisala > > samim time pokazala je da je sve sto je napisala laz,te da uopce nije preuzela paket > > mogla se je zeni lijepo ispricat i vratit novac za postarinu > Zašto bi uopće išla objavljivati temu ako je laž, razmislite malo, nema logike. Imam svjedoke da je u paketu bila stara krpa. Je. Postara koji je naciljao krivu kucicu na papiru, u tolikom soku je bio. I cijelu ekipu koja se okupila. Zbog karmina vjerojatno. Nitko nije ponio mobitel, kamoli uslikao. Iz postovanja.
2019 01 17
> TeaCaric: > > Ivy83Os: > > pa nisam sigurna, vidim da ima dvije smeđe trake selotepa a ja sam sa prozirnim lijepila. Al ne znam sad jel bilo to vec na kutiji od prije jer vidim da je preko tog smeđeg i moj prozirni zalijepljen. Tak da ne mogu tocno sa sigurnoscu rec. Nije mi se nikad do sad paket vratio,A jel ne bi trebalo na toj naljepnici bit oznaceno da odbija prijam ak nije htjela preuzet, a ne kao sto je oznaceno obavjesten, nije podigao posiljku? > Sada sam pogledala ono gore. Nije oznaceno Odbija prijam, nego Obavijestena. > Znaci ona ga nije uopce bila na posti preuzeti i tu sva prica zavrsava. Mislim oko njenih optuzbi. Jos uvijek Vam duguje postarinu! Kako ste naivni. Ne sudite nikad dok ne znate cijelu priču.
2019 01 17
> Laninkutak: > > TeaCaric: > > > Ivy83Os: > > > pa nisam sigurna, vidim da ima dvije smeđe trake selotepa a ja sam sa prozirnim lijepila. Al ne znam sad jel bilo to vec na kutiji od prije jer vidim da je preko tog smeđeg i moj prozirni zalijepljen. Tak da ne mogu tocno sa sigurnoscu rec. Nije mi se nikad do sad paket vratio,A jel ne bi trebalo na toj naljepnici bit oznaceno da odbija prijam ak nije htjela preuzet, a ne kao sto je oznaceno obavjesten, nije podigao posiljku? > > Sada sam pogledala ono gore. Nije oznaceno Odbija prijam, nego Obavijestena. > > Znaci ona ga nije uopce bila na posti preuzeti i tu sva prica zavrsava. Mislim oko njenih optuzbi. Jos uvijek Vam duguje postarinu! > Kako ste naivni. Ne sudite nikad dok ne znate cijelu priču. Kak je tebi dosadno. Izmedju dva sprovoda ovak kratis vrijeme? Nema svjedoka da te malo zabave? Upravo sebi mozes zahvaliti na tome da ti nitko ne vjeruje.
2019 01 17
> nefertiti111: > Koja lazljivica, da covik ne poviruje! Bas joj je misto na crnoj listi, velikim slovima. Neka vam Bog oprosti, ne znate što činite. Ne znate cijelu priču, imam svjedoke.
2019 01 17
> Laninkutak: > > nefertiti111: > > Koja lazljivica, da covik ne poviruje! Bas joj je misto na crnoj listi, velikim slovima. > Neka vam Bog oprosti, ne znate što činite. Ne znate cijelu priču, imam svjedoke. Oh, pitala sam se kad ces i njega spomenuti.
2019 01 17
> kozmetika88: > > nefertiti111: > > Koja lazljivica, da covik ne poviruje! Bas joj je misto na crnoj listi, velikim slovima. > slazem se,a mogla je to jednostavno rijesit s kupcem > ispricas se,uplatis novce za duplu postarinu > a ne ona zenu izvrijeđala a nije ni vidila poslano,i jos svoje nije ni poslala > stvarno sto dalje ide,ove krpice sve gore Za šta da se ispričam, za to što me gđa.htjela prevarit, a ja nisam dopustila. Nemojte biti naivni.
2019 01 17
> Laninkutak: > > kozmetika88: > > > nefertiti111: > > > Koja lazljivica, da covik ne poviruje! Bas joj je misto na crnoj listi, velikim slovima. > > slazem se,a mogla je to jednostavno rijesit s kupcem > > ispricas se,uplatis novce za duplu postarinu > > a ne ona zenu izvrijeđala a nije ni vidila poslano,i jos svoje nije ni poslala > > stvarno sto dalje ide,ove krpice sve gore > Za šta da se ispričam, za to što me gđa.htjela prevarit, a ja nisam dopustila. Nemojte biti naivni. Citiram ti svaki upis. Cisto za moment kad ih krenes opet brisati. Necu biti naivna.
2019 01 17
> Laninkutak: > > kozmetika88: > > > nefertiti111: > > > Koja lazljivica, da covik ne poviruje! Bas joj je misto na crnoj listi, velikim slovima. > > slazem se,a mogla je to jednostavno rijesit s kupcem > > ispricas se,uplatis novce za duplu postarinu > > a ne ona zenu izvrijeđala a nije ni vidila poslano,i jos svoje nije ni poslala > > stvarno sto dalje ide,ove krpice sve gore > Za šta da se ispričam, za to što me gđa.htjela prevarit, a ja nisam dopustila. Nemojte biti naivni. Podsjetnik Lana:prvo si napisala da nisi uopce isla podic posiljku.zbog smrtnog slucaja Sad da jesi pa si odbila preuzet I ne nije se postar zeznuo Trebala si ostavit onu temu.ali tebi se ne sviđa sto je tamo napisano.jer ti ne ide u korist A zena da te htjela prevarit.nebi ti uopce poslala nista Ovako je ona dala 28kn .a ti nisi svoje ni poslala Ovo ste mogle same rijesit između sebe.bez otvaranja tema i brisanja istih
2019 01 17
Lana se ubija od ostavljanja dojma po forumu. Zbog citavih 28 kuna i temu je posvetila osobi kojoj, kako stvari izgledaju upravo zahvaljujuci sebi samoj, duguje 28 kn i debelu ispriku za trosenje njezinog vremena. Po sistemu ko prvi grakne prevara, njemu vjerujemo. U dva dana je postala i reinkarnacija Isusa, pa malo i njega citira. Takodjer nikad nevidjeno na krpama.
2019 01 17
Ma o cemu vi brljezgate?? Niste paket niti otvorili! Pri svakom otvaranju paketa i vracanju istoga se radi zapisnik i vi dobijate primjerak tog zapisnika. Slikajte ga i objavite ovde ako ste toliko posteni i ispravni.
2019 01 17
> nefertiti111: > Ma o cemu vi brljezgate?? Niste paket niti otvorili! > Pri svakom otvaranju paketa i vracanju istoga se radi zapisnik i vi dobijate primjerak tog zapisnika. Slikajte ga i objavite ovde ako ste toliko posteni i ispravni. Ja mislim da treamo jednu laninu temu o postaru. 🤣 Predlazem da ga optuzi za koristenje majice za brisanje masti od booreka s brkova.
2019 01 17
> Laninkutak: > Da sam ja nekog htjela prevarit ne bi to išla objavljivati na naslovnici Krpica i tražiti nečije savjete, razmislite malo. Otvorila su temu zbog zasluzene negativne! Htjela si je okrenit u svoju korist i to se vidi po vremenu kad su ostavljene. Aj nas postedi nebuloza.
2019 01 17
> cipelitza: > > nefertiti111: > > Ma o cemu vi brljezgate?? Niste paket niti otvorili! > > Pri svakom otvaranju paketa i vracanju istoga se radi zapisnik i vi dobijate primjerak tog zapisnika. Slikajte ga i objavite ovde ako ste toliko posteni i ispravni. > Ja mislim da treamo jednu laninu temu o postaru. 🤣 > Predlazem da ga optuzi za koristenje majice za brisanje masti od booreka s brkova. Da, a iza toga je salterusa i pod oprala s tom majicom. Jbg, svi se urotili u tom zloglasnom postanskom uredu.
2019 01 17
Vratite ženi novac za poštarinu jer bi bilo fer i ne sramotite se više. Čitala sam otvorenu temu i čim vam nije bilo po volji odmah ste ju maknuli. Daklem, + još ovo dodatno baljezganje, samo ste si stvorila tu među korisnicama šansu da vas stave na svoju osobnu crnu listu i da se poštede ikakve suradnje sa vama. Mislim da je i korisnici Ivy veoma žao što se uopće upuštala u ikakvu suradnju, barem je mogla ostati sa 28 kn u džepu i poštediti se toga da ju bezveze razvlačite po forumu i još k tome lažete.
2019 01 17
1 2 3 4 5 6 7 ... 31