Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Crna lista

> Brdosuza: > Osim toga zena ti je vratila lovu, a ti njoj torbu nisi :') > Bas si ostecena :') Anka je SVE svoje dobila natrag. Kisssss 😘😘😘
2019 01 28
> TeaCaric: > > Brdosuza: > > Osim toga zena ti je vratila lovu, a ti njoj torbu nisi :') > > Bas si ostecena :') > Anka je SVE svoje dobila natrag. Kisssss 😘😘😘 Torbu? Vec dosla iz druge drzave? :') :') Hahahaha A prije neki dan si rekla da putuje 3 tjedna!! Torbu nije dobila nema sanse! Pitala sam te zasto lazes u povratnoj?! Odgovori na pitanje? Inace ovako volis lagati?
2019 01 28
Nije torbu dobila.
2019 01 29
Dobika je sve svoje stvari. Torbu kad dode. Nek ona kaze zasto ke pobrisala dajani poz 2 tj nakon kupnje . Meni me nije briga, pa sam i ja njoj i opisala sve. Tko misli da lazem.....i don't care 😉
2019 01 29
> TeaCaric: > Dobika je sve svoje stvari. Torbu kad dode. > Nek ona kaze zasto ke pobrisala dajani poz 2 tj nakon kupnje . Meni me nije briga, pa sam i ja njoj i opisala sve. > Tko misli da lazem.....i don't care 😉 Kakve veze vi s dajanom imate i sta uopce spominjete dajanu? Kako se vas tice zasto je ona dajani obrisala pozitivnu? I zasto gnjavite istu u inbox da anki ostavi negativnu?
2019 01 29
> TeaCaric: > Dobika je sve svoje stvari. Torbu kad dode. > Nek ona kaze zasto ke pobrisala dajani poz 2 tj nakon kupnje . Meni me nije briga, pa sam i ja njoj i opisala sve. > Tko misli da lazem.....i don't care 😉 Šifra paketa: TP20054967772
2019 01 29
Tea, sto je u paketu? Napisala si da si uplatila za povrat nazad prije 3dana, jesi tad lagala ili sto?
2019 01 29
> sonja90: > Tea, sto je u paketu? Napisala si da si uplatila za povrat nazad prije 3dana, jesi tad lagala ili sto? Iz inata vraća stvari koje je kupila od Anke prije tko zna koliko i iznosila ih. Tea, ponašanje vam je katastrofa. Jalni ste i ogorčeni.
2019 01 29
Ma kuzim sto radi! I slazem se. A sifra paketa javno je najgori moguci potez!
2019 01 29
Vratila joj je sve sta je kupila od nje. Katastrofa.
2019 01 29
> nefertiti111: > Vratila joj je sve sta je kupila od nje. Katastrofa. Radila je na tudjem bloku a nije svjesna da ce isposlovat svoj.
2019 01 29
I blok i crnu listu. Stvarno ne znam sta se dogada s ovom zenom.
2019 01 29
Tea, daj se skuliraj! Prije svega nitko nije rekao da nisi ostecena vec da su velike sanse da bude samo Anka ostecena obzirom da je obecala vratiti novac, ali logicno da ocekuje svoj nazad isto. Zasto si radila na tom da ona ostane zakinuta za 800kn? Moglo se dogoditi da si prodala dalje za 3000kn, a da ti prodavac nece vratiti ni tih 800kn, pa i da vrati, kako bi tebi bilo tad?! Prestani raditi čuda, povuci taj paket, vrati samo torbu kad stigne i prekini ovu trakavicu. Ti si sad sama sebe stavila na mjesto kandidata za blok, nece adminka pasti na nikakve "zrtve" vec realnu sliku. Ovo je nevidjeno, svaka ti cast na domisljatosti ali previse je, prestani dok mozes.
2019 01 29
Tea, stvarno si pretjerala, gdje ti je granica?
2019 01 29
Ona je zahvaljujuci zakulisnim igricama u inboxu i licemjerima u istom nas vecinu nekad dozivila kao neke zle, pokvarene, whatever..i onda stogod napises njoj ne odgovara, cita kako njoj pase. Pri tom je bez dlake na jeziku i eto ti ljutnje i kaosa, napravi sebi lose. Ja ko nekom svom savjetujem da prekine ovo sto prije. Radi sebe, ne Anke ili nekog desetog.
2019 01 29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 31