Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Autoškole u Rijeci

Pozdrav, imam pitanje za osobe iz Rijeke...zanima me koje su autoškole najbolje u Rijeci te najpovoljnije tj. ima li uopće neka razlika u cijeni ili su cijene ugl. svuda iste? Hvala puno :")
2018 10 07
> ProdajaOdjece7: > Pozdrav, > imam pitanje za osobe iz Rijeke...zanima me koje su autoškole najbolje u Rijeci te najpovoljnije tj. ima li uopće neka razlika u cijeni ili su cijene ugl. svuda iste? Hvala puno :") Ne mogu ti preporuciti neku autoskolu jer nisam iz RI, ali imam frendicu koja tamo zivi i ove je godine zavrsila autoskolu. Ona je platila 5500 kn sve skupa, a ja u zagrebu 8000 kn tako da razlike ima i znacajna je
2018 10 08
Cijene su uglavnom iste, a autoskolu najbolje da odaberes po preporuci za instruktora.
2018 10 08
Božo. Madcar. Ja sam stara koka koja je trebala kad je počela ponovo voziti, obnoviti i poboljšati vozačke performance. Čovjek ima iskustva i strpljenja.
2018 10 08
Hvala svima na odgovorima :D hmm, koja je to autoskola za 5500 kn? :o nadam se da cu i ja naci takvu, a da bude dobra...bas cu pogledati malo cjenik Madcara, i za mene ce trebati puno strpljenja :D :D
2018 10 08
nikako Fortuna!! grozni su od samog pristupa do instruktora
2018 10 08
Formula je daleko najveća i najpopularnija, imaju nastavu u 3 termina dnevno pa mozes birati kada, ali ako zelis tocno odredjenog instruktora morat ces cekati malo dulje ako nije odmah dostupan (tjedan, dva tri).
2018 10 08
Ja sam polozila u Formuli bilo je ok... kad sam zavrsila pismeni odmah odabrala instruktora i za par dana pocela izlaziti na voznju ...nisam dugo cekala .i uvijek po dogovoru za sate voznje kako sam mogla tako je i bilo ...
2018 10 17