Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Gluteus program - rezultati

Nek se jave cure koje su koristile martina boss gluteus program da razmijenimo iskustva.🤗 Ja sam gotova s 3.tjednom vježbanja i zbilja se vide rezultati. Nek mi se jave i cure koje bi voljela vježbati Al si ne mogu to priustiti (300kn program), saljem ga po simboličnoj cijeni od 50kn. Pa nek svi vjezbamo.
2018 10 09
A imate i hrpu besplatnih aplikacija, sa svim zivim programima, pa tako i za gluteus;)
2018 10 09
Ne vidim razliku osim u kutu slikanja
2018 10 09
Nisam se pridrzavala plana iskreno. Da, ima puno aplikacija iraira al smo ovdje radi boss programa :) Mozda nije vidljiva tolko na slikama ali je vidljiva razlika na metru prilikom mjerenja.. Ali opet.. radi se samo u 3 tjedna vjezbanja. Ne moze biti kim kardshian guza, budimo realni
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > > Sweetclothes: > > Pridrzavala si se i plana prehrane? Vjezbe se rade uz pomoc elasticne trake, boca utega? > Da, traka je uključena i utezi. I jos sam si naručila proteine
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > Nisam se pridrzavala plana iskreno. > Da, ima puno aplikacija iraira al smo ovdje radi boss programa :) > Mozda nije vidljiva tolko na slikama ali je vidljiva razlika na metru prilikom mjerenja.. Ali opet.. radi se samo u 3 tjedna vjezbanja. Ne moze biti kim kardshian guza, budimo realni Da, steta besplatno, ako mozes platiti ;)
2018 10 09
Vidljiva je razlika. U kutu snimanja.
2018 10 09
> cipelitza: > Ne vidim razliku osim u kutu slikanja Da, i poza - mozes se slikati kako hoces, ovisi samo o pozi...
2018 10 09
Mora cu onda u manekenke, ocito mi ide poziranje 😁
2018 10 09
Nista cure, hvatam se vjezbanja pa se cujemo za mj dana s novim pozama i kutem slikanja.🤗😘
2018 10 09
Btw Martina Boss iliti ga Boscic je osim sto izvanredno studira Odnose s javnoscu, zavrsila sto tocno, vezano uz nutricionizam i fitness?
2018 10 09
Martinini svi programi se baziraju na istim vjezbama, samo postoje varijacije. Ja imam 3 programa i svi su slicni, razlike su u broju ponavljanja i nekim intervalima. Tako da pretpostavljam da je i taj gluteus program kao i ova 3 sto imam mozda sa malim izmjenama.
2018 10 09
> dirdir92: > Martinini svi programi se baziraju na istim vjezbama, samo postoje varijacije. Ja imam 3 programa i svi su slicni, razlike su u broju ponavljanja i nekim intervalima. Tako da pretpostavljam da je i taj gluteus program kao i ova 3 sto imam mozda sa malim izmjenama. Znaci ne ispati se davati 200kn za programe?
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: >Mora cu onda u manekenke, ocito mi ide poziranje 😁 > Nista cure, hvatam se vjezbanja pa se cujemo za mj dana s novim pozama i kutem slikanja.🤗😘 Moram te razocarati. Kut snimanja nema bas nikakve veze s tvojim poziranjem. Ovom sta zica slike u gegama i carapama nove slike ce biti jos jedna u nizu besplatnih poslastica.
2018 10 09
> Sweetclothes: > > dirdir92: > > Martinini svi programi se baziraju na istim vjezbama, samo postoje varijacije. Ja imam 3 programa i svi su slicni, razlike su u broju ponavljanja i nekim intervalima. Tako da pretpostavljam da je i taj gluteus program kao i ova 3 sto imam mozda sa malim izmjenama. > Znaci ne ispati se davati 200kn za programe? Onima koje to pitaju trea dodat bar jos jednu nulu ispred zareza.
2018 10 09
1 2 3 4