Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za negativnu ili ne? molim savjet

> evelyn1112: > > gitadevi: > > Ja bih ostavila neutralnu i u njoj opis situacije. > > nekako moramo gradirati te ocjene - negativna se daje i kad te netko izlevati za veliku lovu, otme ti ju, a zatim nestane s profila i lica zemlje; kad ti umjesto novog artikla stigne krpa za pod, kad kupac laže da ti je uplatio novce i traži da mu pošalješ artikal iako uplata nije vidljiva i slično, pa mi se za ovakav slučaj, u kojem je prodavačica odmah priznala grešku, ispričala se i ponudila povrat novca takva ocjena pretjerana. > To je za negativnu i crnu listu. Fest si ga pretjerala.
2018 10 19
> katarinamartina: > > evelyn1112: > > > gitadevi: > > > Ja bih ostavila neutralnu i u njoj opis situacije. > > > nekako moramo gradirati te ocjene - negativna se daje i kad te netko izlevati za veliku lovu, otme ti ju, a zatim nestane s profila i lica zemlje; kad ti umjesto novog artikla stigne krpa za pod, kad kupac laže da ti je uplatio novce i traži da mu pošalješ artikal iako uplata nije vidljiva i slično, pa mi se za ovakav slučaj, u kojem je prodavačica odmah priznala grešku, ispričala se i ponudila povrat novca takva ocjena pretjerana. > > To je za negativnu i crnu listu. > Fest si ga pretjerala. Ne znaš čitat?
2018 10 19
Mislim da je okej sto je priznala gresku ali trebala bi ostavit negativnu, barem neku blažu ako nista vise... E i cure trebala bih vase misljenje jer sam novija na krpicama pa ne znam kako da formiram novu temu na krpicama hahah.. znaci cura prodaje 2 pudera nekoristena i jedan upola koristen, i pise da se mijenja za to, i ja ju upitam ako zeli nesto s moga profila pa da se mijenjamo... ona meni za 2 i pol pudera trazi BUNDU za zamjenu, s tim da bunda nije od pravoga krzna.. sto vi mislite?
2018 10 19
> ___selmani___: > Mislim da je okej sto je priznala gresku ali trebala bi ostavit negativnu, barem neku blažu ako nista vise... > E i cure trebala bih vase misljenje jer sam novija na krpicama pa ne znam kako da formiram novu temu na krpicama hahah.. znaci cura prodaje 2 pudera nekoristena i jedan upola koristen, i pise da se mijenja za to, i ja ju upitam ako zeli nesto s moga profila pa da se mijenjamo... ona meni za 2 i pol pudera trazi BUNDU za zamjenu, s tim da bunda nije od pravoga krzna.. sto vi mislite? Ako vam ne odgovara takva zamjena, napišite joj tako i gotovo. Zamjena je stvar dogovora, ja uvijek gledam da artikli budu približno iste cijene ili komad za komad ako se radi o "običnim" stvarima tipa majica/hlače. Pretpostavljam da vam je žao dati bundu za to i imate potpuno pravo na to, samo joj javite da vam je to ipak malo prevelika razlika ili što već. Što se situacije iz naslova teme tiče, slažem se s neutralnom.
2018 10 19
> evelyn1112: > > katarinamartina: > > > evelyn1112: > > > > gitadevi: > > > > Ja bih ostavila neutralnu i u njoj opis situacije. > > > > nekako moramo gradirati te ocjene - negativna se daje i kad te netko izlevati za veliku lovu, otme ti ju, a zatim nestane s profila i lica zemlje; kad ti umjesto novog artikla stigne krpa za pod, kad kupac laže da ti je uplatio novce i traži da mu pošalješ artikal iako uplata nije vidljiva i slično, pa mi se za ovakav slučaj, u kojem je prodavačica odmah priznala grešku, ispričala se i ponudila povrat novca takva ocjena pretjerana. > > > To je za negativnu i crnu listu. > > Fest si ga pretjerala. > Ne znaš čitat? Ne, ne znam, samo pisati znam. :)
2018 10 19
> schmetterling: > > ___selmani___: > > Mislim da je okej sto je priznala gresku ali trebala bi ostavit negativnu, barem neku blažu ako nista vise... > > E i cure trebala bih vase misljenje jer sam novija na krpicama pa ne znam kako da formiram novu temu na krpicama hahah.. znaci cura prodaje 2 pudera nekoristena i jedan upola koristen, i pise da se mijenja za to, i ja ju upitam ako zeli nesto s moga profila pa da se mijenjamo... ona meni za 2 i pol pudera trazi BUNDU za zamjenu, s tim da bunda nije od pravoga krzna.. sto vi mislite? > Ako vam ne odgovara takva zamjena, napišite joj tako i gotovo. Zamjena je stvar dogovora, ja uvijek gledam da artikli budu približno iste cijene ili komad za komad ako se radi o "običnim" stvarima tipa majica/hlače. Pretpostavljam da vam je žao dati bundu za to i imate potpuno pravo na to, samo joj javite da vam je to ipak malo prevelika razlika ili što već. > Što se situacije iz naslova teme tiče, slažem se s neutralnom. Slažem se da.. hvala puno ☺
2018 10 19
Neutralna.
2018 10 19
Neutralna
2018 10 19
Cure iskreno sta mislite, zenska nema niti jednog artikla na profilu nit ikakvih povratnih informacija a zeli jedan moj artikl, plus nema nikakvih upita samo je poslala da zeli taj proizvod. Mislite li da se radi o nekakvoj prevari?
2018 10 19
> ___selmani___: > Cure iskreno sta mislite, zenska nema niti jednog artikla na profilu nit ikakvih povratnih informacija a zeli jedan moj artikl, plus nema nikakvih upita samo je poslala da zeli taj proizvod. Mislite li da se radi o nekakvoj prevari? Želi se mijenjati ili kupiti? Ja se ne bih mijenjala s nekim tko nema povratnih. Što se tiče situacije iz prvog posta, ja bih ostavila neutralnu s opisom cijele situacije. Vas par je napisalo da je nova. Kako može biti nova ako ima 13 povratnih?? Znači da je već 13 puta prodavala krpice i slala pakete. Većina nas zna što je preporučena pošiljka i bez Krpica a uostalom ako znaš da nešto treba poslati da stigne što prije i ako obećaš da ćeš poslati točno određeni dan onda nećeš prešutjeti činjenicu da nisi poslala tad kad si obećala i da nisi poslala onako kako ti je plaćeno! Cura je napravila nekoliko krivih stvari i to što je naknadno rekla da će vratiti novce to ne znači ništa. Jedino bi značilo kad bi ti vidjela da je ona stvarno uplatila i da su novci na tvom računu. Jako puno muljatora koristi onu foru ako prođe, prođe pa kad ih uhvatiš onda se izgovaraju na sto stvari i mole te da im oprostiš. Tako je mogla i ova obećati da će vratiti novce pa onda zavlačiti još mjesec ili dva jer nije stigla otići do banke. Ja sam sad nedavno kupovala neke cipele i napisala sam ženi da mi nije hitno sad ne znam prije ili poslije njenih riječi ali uglavnom žena mi je pisala kad i koliko radi i objasnila mi unaprijed kad će uhvatiti vremena da pošalje paket. E to je poštenje i fer prodaja!
2018 10 19
> JosJednaJelena: > Što se tiče situacije iz prvog posta, ja bih ostavila neutralnu s opisom cijele situacije. Vas par je napisalo da je nova. Kako može biti nova ako ima 13 povratnih?? Znači da je već 13 puta prodavala krpice i slala pakete. Većina nas zna što je preporučena pošiljka i bez Krpica a uostalom ako znaš da nešto treba poslati da stigne što prije i ako obećaš da ćeš poslati točno određeni dan onda nećeš prešutjeti činjenicu da nisi poslala tad kad si obećala i da nisi poslala onako kako ti je plaćeno! > Cura je napravila nekoliko krivih stvari i to što je naknadno rekla da će vratiti novce to ne znači ništa. Jedino bi značilo kad bi ti vidjela da je ona stvarno uplatila i da su novci na tvom računu. Jako puno muljatora koristi onu foru ako prođe, prođe pa kad ih uhvatiš onda se izgovaraju na sto stvari i mole te da im oprostiš. Tako je mogla i ova obećati da će vratiti novce pa onda zavlačiti još mjesec ili dva jer nije stigla otići do banke. Upravo tako!
2018 10 19
Meni je to isto više za negativnu. Cura prvo nije ispoštovala dogovor, ni o terminu slanja ni načinu, a niti se javila da nije mogla poslat dok sami niste pitali, uz to je pokupila tih par kn razlike poštarine, mislim stvarno par kn!!! Vi ste zbog toga šta niste primila artikl na vrijeme, potrošili nekakav dodatni novac, jer ste morali kupit novi poklon. A najbolje od svega je mi je ovo, paket je ipak stigao, pa morate bit sretni, jer vas eto nije za..ebala (sorry) i nova je pa valjda ne zna pročitati da tražite preporučeno.
2018 10 19
Neutralna s opisom situacije, pa u buduce mozda se i ona malo uozbilji a cure pripaze.
2018 10 19
Meni je ovo za neutralnu, ali meni je i to da se neutralne vide medu ukupnim ocijenama kao prije, kad ih imas.. ovak su bezveze
2018 10 19
Sjeca se tko starih krpica? 100% pozitivna ocijena, 100 ocijena, 98 pozitivnih ocijena (primjer). ovako sad, neutralne su glupe.
2018 10 19
Prethodni 1 2 3 Sljedeći