Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Kupujem Harry Pottera :)

Pozdrav, Kupujem komplet Harry Pottera i ukoliko netko ima nastavak Ukleto Dijete... Molim Vas za ponude samo citavih knjiga, ne moraju biti kao iz ducana, ali da stranice nisu pokidane ili da ih fali 30, kao moje zadnje iskustvo... Hvala... :)
2018 10 19
> sacsdesign: > da stranice nisu pokidane ili da ih fali 30, kao moje zadnje iskustvo... potrgat Harry Potter knjige?? :O Blasfemija! Idem si popit šećera i vode odmah.
2018 10 19
> SaraKedavra: > > sacsdesign: > > da stranice nisu pokidane ili da ih fali 30, kao moje zadnje iskustvo... > potrgat Harry Potter knjige?? :O Blasfemija! Idem si popit šećera i vode odmah. Isto kao i prodati Harry Potter komplet :o Imam sva tvrdokoričena izdanja, neka s posvetom jer su knjige izlazile oko mog rođendana i nema šanse da ih ikad prodam.
2018 10 19
Ja tražim Princ mješane krvi tvrdi uvez ako neko ima nek se javi. :)
2018 10 19
Evo sam uspjela sve prikupiti, osim ovog izdanja "Ukleto dijete". Nisam je ni na nikakvom web shop-u uspjela naci, a ne bi bas ENG izdanje... ,:) Nije se radilo o Harry-u, vec o drugoj knjizi. Kupila sam je tu na krpicama i kad sam je krenula citati, shvatim da nedostaje 30 str... :,'( Inace, skoro sve knjige koje trazim ima jedan ljubazan covjek s Njuskala, ali od ovog nista...
2018 10 19
Pravi ljubitelji ne prodaju Harryja nikad :) , istina! Moja kći bila na maturalcu i jedino što si je tamo kupila- Hogwarts house bookmarks, naravno sva 4 komada. Komplet knjiga naručili smo s Amazona, meki uvez u tvrdom omotu sve, to je bilo nešto povoljno, a za neku nagradu dobila je audio verziju Kamena mudraca na 8 CD-a koje je toliko slušala da ih je uspjela naučit napamet :)
2018 10 19
Sve bih raspordala iz kuće samo bih knjige Harry Pottera ostavila i svoje mačke hahaha. Za ovu Ukleto dijete nisam znala. Toga u knjižarama nema?
2018 10 19
Koliko sam shvatila pri trazenju, predstavljanje je bilo prosle godine u sijecnju u Algoritmu. Osobno nisam isla po knjizarama, ali na web shopovima nema i ono sto je bilo na Njuskalu je prodano. Mozda iskrsne koja nekad...
2018 10 19
Možda se nađe koji primjerak sad u 11.mjesecu na Interliberu.
2018 10 20
> Mateica2701: > samo jednom pročitane :D Idem si opet po šećera i vode ,:) Poirotica, tak i ja hahha Mačak pod ruku, HP + sve "memorabilije" i zbirka Tolstojevih djela. Sve kaj mi treba :")
2018 10 20
> SaraKedavra: > > Mateica2701: > > samo jednom pročitane :D > Idem si opet po šećera i vode ,:) > Poirotica, tak i ja hahha Mačak pod ruku, HP + sve "memorabilije" i zbirka Tolstojevih djela. Sve kaj mi treba :") Sarooooo, a ormar s odjećom?
2018 10 20
ma kaj će mi roba, gola i bosa, al bitno da je ovo uz mene ,:) Da stan gori, ovo bih odmah uhvatila, ak ima vremena, laptop i neš malo robe kaj stignem.
2018 10 20
Ja sam Ukleto dijete kupila prošle godine na Interliberu :) Mislim da je štand bio od Menarta
2018 10 21
U Menart-u sada imaju samo ENG verziju, ali otici cu na Interliber vidjeti. Rekla mi je gospodja iz "Hocu Knjigu" da si svakako tamo pogledam, jer znaju iz BIH izlagaci donjeti knjige koje su ovdje tiskane...
2018 10 22
I ja bih cijeli komplet, volila bih cisto da imam u zbirci 😊 kao mala sam posudivala u knjiznici Al cijene polovnih cijelih kompleta su tako prenapuhane 😑 ako tko nudi povoljno ili kakvu kombinaciju u zamijenu za druge knjige il stogo nek se javi u inbox 🙂
2018 11 08
1 2 Sljedeći