Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jaknica za dečkića

Mame u naš vrtić ide jedan dečkić čiji su roditelji nedavno ostali bez posla i inače slabijeg imovinskog stanja... Volila bi mu uzeti neku jaknicu jer već je dosta zahladilo a dijete nema... Pa ako netko prodaje veličinu 104 a da je očuvana javite molim Vas u inbox... Hvala!
2018 10 23
> AnaRijeka961: > Mame u naš vrtić ide jedan dečkić čiji su roditelji nedavno ostali bez posla i inače slabijeg imovinskog stanja... > Volila bi mu uzeti neku jaknicu jer već je dosta zahladilo a dijete nema... > Pa ako netko prodaje veličinu 104 a da je očuvana javite molim Vas u inbox... > Hvala! Ovo je tako divno od Vas...dobro je znati da ima jos humanih ljudi.Nadam se da ce se netko naci i da pokloni jaknicu ❤🤗👼
2018 10 24
Ja imam..ali ne kužim veličinu...104 je za koliko godina..?
2018 10 24
> Vikili: > Ja imam..ali ne kužim veličinu...104 je za koliko godina..? Ovisi ustvari jako o građi i težini djeteta- moj je sad 3,5 godine i sitan je pa nosi 98/104 a od sestrične mali nema još pune 2 godine, deblji je dosta nego moj a visinom jednak i nosi već 104 ;)
2018 10 24
Ima 3 godine
2018 10 24
> Natalija77: > > AnaRijeka961: > > Mame u naš vrtić ide jedan dečkić čiji su roditelji nedavno ostali bez posla i inače slabijeg imovinskog stanja... > > Volila bi mu uzeti neku jaknicu jer već je dosta zahladilo a dijete nema... > > Pa ako netko prodaje veličinu 104 a da je očuvana javite molim Vas u inbox... > > Hvala! > Ovo je tako divno od Vas...dobro je znati da ima jos humanih ljudi.Nadam se da ce se netko naci i da pokloni jaknicu ❤🤗👼 Hvala! :) Sad smo počeli i neku hranu u vrticu skupljati općenito za dječicu pa me to sve ponijelo jako me rastuže takve situacije pogotovo kad su dječica u pitanju.
2018 10 24
Ovo je predivno od vas... svaka vam čast! Zasigurno će vam se vratiti to vaše dobro, drago mi je da u današnjem svijetu još uvijek postoje ljudi dobroga srca. Ja bih rado nešto poslala ali nemam dijete i imam samo malenu nećakinju, budem se raspitala po susjedstvu ima li netko što god. 😊
2018 10 24
> AnaRijeka961: > > Natalija77: > > > AnaRijeka961: > > > Mame u naš vrtić ide jedan dečkić čiji su roditelji nedavno ostali bez posla i inače slabijeg imovinskog stanja... > > > Volila bi mu uzeti neku jaknicu jer već je dosta zahladilo a dijete nema... > > > Pa ako netko prodaje veličinu 104 a da je očuvana javite molim Vas u inbox... > > > Hvala! > > Ovo je tako divno od Vas...dobro je znati da ima jos humanih ljudi.Nadam se da ce se netko naci i da pokloni jaknicu ❤🤗👼 > Hvala! :) > Sad smo počeli i neku hranu u vrticu skupljati općenito za dječicu pa me to sve ponijelo jako me rastuže takve situacije pogotovo kad su dječica u pitanju. Tako je i sa mnom ...na djecu sam posebno osjetljiva😞
2018 10 24
...a joj bas mi je zao..lijepo od vas..moja susjeda kupuje svojim deckima u textile house u savskoj i to vrlo lijepe i povoljen stvari 20-25 kn :")
2018 10 24
Bas lijepo od Vas 😊
2018 10 24
Baš sam vam htjela spomenuti.. kasno sam se sjetila.. u textile house imate povoljnih a super stvari, ja sam uzimala susjedovima, jer su isto tezeg imovinskog stanja.. padnu cijene i na 3 kune 😊
2018 10 24
Nisam znala... Ima to u Rijeci?
2018 10 24
E sad iskreno ne znam u kojim sve gradovima ima tih prodavaonica... ako želiš MOGU sutra skoknuti ovdje do te prodavaonice pa uzet njihov letak čisto da vidim jel ima u Rijeci, jer na katalozima piše gdje se sve nalaze. Nije mi problem, pa ti javim 😊
2018 10 24
Može hvala :)
2018 10 24
U Pepco imate povoljnih stvari,i jakne zimske do 80kn..ja sam nedavno kupila prekrasnu toplu parku(104) za decka i kostala je 50kn:)
2018 10 25
1 2