Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ASOS vraćanje

Ima li koja dobra dusa da mi objasni proces vraćanja robe u asosu, znam da je rok 28dana,kako će oni znat kada sažžm primila,, hvala
2018 10 29
Spakirajte sve artikle koje zelite vratiti, svaki u svoju vrecicu sa etiketama nenosene. Stavite ako imate sve skupa u njihovu vrecu izvrnutu naopako ili zapakirajte u neku jaku vrecu/kutiju, jednobojnu, ne sarenu. Na racunu oznacite koje artikle vracate i razloge (navedeni su na racunu ispod sitno) Odite na asos na my account i kopirajte broj narudzbe koju vracate pa odete na Returns i upisite broj narudzbe koju vracate i sve dr sto vas se trazi. Po zavrsetku cete dobit potvrdu na mail sa bar codom. Isprintajte ga i zalijepite na kutiju/vrecu i predajte u postu. Ja bih poslikala paket prije slanja. Oni udare pecat i ide tako..nema trackinga ali meni je stiglo uvijek tako.
2018 10 29
Točno tako kako je sonja90 opisala. Vec sam nekoliko puta vraćala i uvijek sve ok bilo
2018 10 29
Racun naravno isto saljete skupa, nisam se najbolje izrazila.
2018 10 29
Jel se potvrda mora isprintati bas na onaj ljepljivi papir sto se dobije ili moze na obicni pa zalijepiti selotejpom?
2019 01 19
> IvanaBogovic: > Jel se potvrda mora isprintati bas na onaj ljepljivi papir sto se dobije ili moze na obicni pa zalijepiti selotejpom? Ne ljepljivi, na pola obicnog A4 papira isprintate bar kod i izrezete malo sire od tog pa mozete sami trakom okolo zalijepit, tako da je dobro vidljiv bar kod.. Ne komplicirajte, krajnje je jednostavno 😀
2019 01 20
> sonja90: > > IvanaBogovic: > > Jel se potvrda mora isprintati bas na onaj ljepljivi papir sto se dobije ili moze na obicni pa zalijepiti selotejpom? > Ne ljepljivi, na pola obicnog A4 papira isprintate bar kod i izrezete malo sire od tog pa mozete sami trakom okolo zalijepit, tako da je dobro vidljiv bar kod.. > Ne komplicirajte, krajnje je jednostavno 😀 Okej, hvala 🙈
2019 01 20
Nista 😉
2019 01 20
Pozdrav,nedavno sam naručila nešto s Asosa prvi put i naravno fulala veličinu.Poslala sam paket nazad kako je navedeno,isprintala barkod,polijepila i zaokružila na računu da mi ne stoji dobro te sa strane još napisala koja mi veličina treba.Još čekam njihov mail. Da li mi netko može reći hoće li mi oni poslati veličinu koju sam navela ili vraćaju novac pa trebam ponovno naručiti isti artikl?
2019 10 09
Pozdrav! Neće, vratit će novac. Zamjenu rade samo za UK ako se ne varam, nama sigurno ne rade.
2019 10 09