Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

LRP kozmetika za masnu kozu

Imam masnu kozu sklonu miteserima i prosirene pore,uzela sam si od lrp effaclar gel za umivanje i lrp effaclar duo kremu koja odcepljuje pore i protiv nepravilnosti i mrlja na kozi.Znaci ujutro umijem lice sa gelom zatim stavim kremu,koristim vec mjesec dana i primjetila sam da mi koza nije vise masna,ali sto se tice mitesera kao da ih imam cak i vise nego prije :/ Cure kakva su Vasa iskustva sa ovom linijom proizvoda?
2018 10 30
Koristim baš sve navedeno malo više od mjesec dana, i imam same pohvale. Dosad mi je oko povremenih prištića pomogao jedino Bioderma sebium serum. Stvarno nemam, zasad, ništa loše reći o ovom dvojcu LRP. Nedavno je bila isto tema gdje su cure pisale o tome. Jedna je navela da nakon prestanka korištenja effaclar gela koža bude gora no prije korištenja. Nadam se da to nije istina ,:)
2018 10 30
Ja sam imala masnu kozu i prosirene pore i po preporuci neke influencerice😆 sam uzela effaclar gel. Koristila sam ga pola godine ako ne i vise, naravno rezultati super. Odjednom me poceo previse isusivati, koza mi se ljustila cijelo vrijeme, jos uvijek je dehidrirana prestrasno iako ju hidratiziram svime i svacime a da ne pricam da jedem zdravo i pijem 3l vode dnevno vec godinama.. :D tako da tu stetu jos uvijek saniram. Kad sam zbog toga prestala koristiti gel (plus jer sam procitala dosta losih iskustva s LRP proizvodima), lice mi se upalilo kao nikad do sad, evo proslo je 8 mjeseci ja jos uvijek saniram stetu. Dok se nisam prebacila na skintegru svaki dan sam dobivala po 10ak novih upaljenih pristica po cijelom licu. Trenutno situaciju spasavam i saniram sa Skintegrom i prezadovoljna sam. LRP svakako ne preporucam 😅
2018 10 31
> anas28: > Ja sam imala masnu kozu i prosirene pore i po preporuci neke influencerice😆 sam uzela effaclar gel. Koristila sam ga pola godine ako ne i vise, naravno rezultati super. Odjednom me poceo previse isusivati, koza mi se ljustila cijelo vrijeme, jos uvijek je dehidrirana prestrasno iako ju hidratiziram svime i svacime a da ne pricam da jedem zdravo i pijem 3l vode dnevno vec godinama.. :D tako da tu stetu jos uvijek saniram. Kad sam zbog toga prestala koristiti gel (plus jer sam procitala dosta losih iskustva s LRP proizvodima), lice mi se upalilo kao nikad do sad, evo proslo je 8 mjeseci ja jos uvijek saniram stetu. Dok se nisam prebacila na skintegru svaki dan sam dobivala po 10ak novih upaljenih pristica po cijelom licu. Trenutno situaciju spasavam i saniram sa Skintegrom i prezadovoljna sam. LRP svakako ne preporucam 😅 :o :o :o :o :o :o jao, jel moguće :'(
2018 10 31
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija