Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koji puder koristite?

Koji puder koristite, kako ste zadovoljne s njim? Ja razmisljam sto kupiti. Koristila sam do sad Healthy Mix i bio mi je super, ali bih nesto novo. Napisite i kakvu kozu imate :) (Ja imam suhu)
2018 10 31
Masna dehidrirana, holika holika bb kreme, otkad sam ih otkrila ne koristim pudere. Ljeti moisture, zimi clean verziju.
2018 10 31
Ja koristim MF Lasting performance 105 i odlican mi je..koza mi je oko cela i nosa suha.pogotovo zimi.
2018 10 31
Ja imam suhu kožu, a odličan mi je Maybelline Affinitone...no svagdje je bio na popustu i u DM-u ga već duže vrijeme nije bilo...u jednome su mi rekli da vjerojatno stiže nešto novo, a u drugome da su ga povukli iz proizvodnje...pa sad ne znam...nadam se da će ga još biti jer mi ni jedan drugi ne paše...
2018 10 31
Maybelline fit me. Imam normalnu do suhu kožu. I konačno sam pronašla dovoljno svijetlu nijansu za svoje lice, da se ne ljuska na nosu i ispod oči te da lijepo prekrije, a i povoljan je. :)
2018 10 31
Nuxe bb krema, pokriva kao puder a ne zatvara pore, savršena:)
2018 10 31
> LeSock: > Masna dehidrirana, holika holika bb kreme, otkad sam ih otkrila ne koristim pudere. Ljeti moisture, zimi clean verziju. Gdje kupujete tu bb kremu? Zvuci zanimljivo 😁
2018 11 01
> Mukica2212: > Nuxe bb krema, pokriva kao puder a ne zatvara pore, savršena:) Za ovo sam cula vec par puta preporuke, kakva je postojanost bb kreme?
2018 11 01
Loreal true match :) normalna do suha koža
2018 11 01
> angelina007: > > Mukica2212: > > Nuxe bb krema, pokriva kao puder a ne zatvara pore, savršena:) > Za ovo sam cula vec par puta preporuke, kakva je postojanost bb kreme? Postojanost je odlična, ja stavim gore još malo korektora i puder u kamenu da fiksira i ne mrda sigurno 8 sati ako ne i više. S primerom(ja imam Becca First Light) je postojanost i dulja. Sviđa mi se jer su mi počeli smetati svi tekući puder i imam osjećaj da mi zatvore pore. Otkad koristim ovu BB kremu imam puno manje mitesera i komedogena:)
2018 11 01
Meni taj puder uništio lice :(
2018 11 02
Ni meni fit me ne valja, ne prekriva mi pristice ni crvenilo, i cim se dirnem po licu sve mi otiđe dolje znaci uzaaas, i mene zanima dal ima koji dobar puder koji drzi i prekriva a ima ga u dmu ili bipi
2018 11 02
A jel znas ima li ta bb krema SPF mozda? > Mukica2212: > > angelina007: > > > Mukica2212: > > > Nuxe bb krema, pokriva kao puder a ne zatvara pore, savršena:) > > Za ovo sam cula vec par puta preporuke, kakva je postojanost bb kreme? > Postojanost je odlična, ja stavim gore još malo korektora i puder u kamenu da fiksira i ne mrda sigurno 8 sati ako ne i više. S primerom(ja imam Becca First Light) je postojanost i dulja. Sviđa mi se jer su mi počeli smetati svi tekući puder i imam osjećaj da mi zatvore pore. Otkad koristim ovu BB kremu imam puno manje mitesera i komedogena:)
2018 11 02
> angelina007: > A jel znas ima li ta bb krema SPF mozda? > > Mukica2212: > > > angelina007: > > > > Mukica2212: > > > > Nuxe bb krema, pokriva kao puder a ne zatvara pore, savršena:) > > > Za ovo sam cula vec par puta preporuke, kakva je postojanost bb kreme? > > Postojanost je odlična, ja stavim gore još malo korektora i puder u kamenu da fiksira i ne mrda sigurno 8 sati ako ne i više. S primerom(ja imam Becca First Light) je postojanost i dulja. Sviđa mi se jer su mi počeli smetati svi tekući puder i imam osjećaj da mi zatvore pore. Otkad koristim ovu BB kremu imam puno manje mitesera i komedogena:) Nema SPF, ali iskreno nije mi to ni toliko bitno, ispod stavim kremu sa SPF 20 po ljeti, posebno jer sam lice tretirala s AHA i BHA kiselinama.. Nisam imala nikakvih problema, ni hiperpigmentaciju ni prištiće. Osobno sam tip za srednju pokrivenost što se tiče makeupa, netko tko se voli zažbukat sigurno mu neće dosta prekrivat. Meni taman 8-)
2018 11 03
Najbolji za suhu - Giordani gold liqiud silk. Toliko lagan i prozračan, kao voda je doslovno, a ima jaku prekrivnu moć !
2018 11 04
1 2