Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Poznavatelji parfema

Dakle zanima me razlika u parfemu La vie est belle edp, intense, floral. I nisam sigurna ako ima jos koji. Koja je razlika u njima? Probala sam samo obicni edp, na druge nisam naisla osim tu na krpicama. Jos me zanima razlika izmedju 30 ml, 50 ml i 100 ml testeri koji su npr dosta povoljniji nego ovaj od 30 ml. Je li razlika u jacini mirisa ili?
2018 10 31
Mislim da je tester od 75 ml a ne od 100 ml. A sve o parfemima procitaj na punmiris.com Za isprobavanje preporucam muller.
2018 11 01
Ne kužim pitanje o količini. Uvijek je veće pakiranje isplativije. Najskuplje je kupiti najmanje (25 ilo 30 ml, kako koji parfem se pakira), a onda je npr., bubam, već 50 ml 60ak kn skuplje. Nije razlika u jačini mirisa kad je u pitanju pakiranje, samo eto. Najskuplje je najmanje pakiranje, onda je sve ostalo svojevrsni popust na količinu. 😂 Razliku između verzija parfema je teško objašnjavati. Najbolje da se zaputiš nekamo gdje ih možeš probati.
2018 11 01
To su jako male razlike u mirisu. Ima i testera od 100 ml
2018 11 01
Svaki od njih ti ima neku svoju notu..ne mirisu isto..ali stvar je ukusa.meni je ipak najbolji "obicni" la vie est belle i uvijek ga imam u kolekciji parfema..dugotrajan je, postojan i upecatljiv. Sto se testera tice..sestricna mi je radila u firmi u kojoj se pojavi frajer s koferom parfema..navodnih originala (valjda jesu ja nemam pojma) iz martimexa i sl.koje maknu prije dolaska na police i onda prodaju za 250-400kn pakiranja od 100ml. Na taj sam nacin jednom dobila chanel mademoiselle.nemam pojma dal je bio original al svi su me pitali kakav je to parfem. Ocito je..iako sam ja prema takvoj prodaji jako jako skepticna i sumnjam da bi ga kupila. Draze mi je ipak dati vise pa biti sigurna da imam original 😂
2018 11 01
U redu onda cu isprobati u mullera. Hvala 😊😉
2018 11 01
Preporučam testere kupovati od provjerenih prodavača jer ima masu "testera" koji su fejk.
2018 11 01
> supermamica: > Preporučam testere kupovati od provjerenih prodavača jer ima masu "testera" koji su fejk. Upravo to..i hrpa dobrih kopija..bas zato se i ne usudim kupovati na taj nacin..
2018 11 01
> supermamica: > Preporučam testere kupovati od provjerenih prodavača jer ima masu "testera" koji su fejk. Ima na notino, lijepa hr i dosta povoljnije pa nzm ni sama..
2018 11 01
> SamoDalmatinka: > > supermamica: > > Preporučam testere kupovati od provjerenih prodavača jer ima masu "testera" koji su fejk. > Ima na notino, lijepa hr i dosta povoljnije pa nzm ni sama.. Pisi tu na krpicama za tester Frani127.
2018 11 01
Ja narucujem parfeme i kozmetiku sa str lijepa.hr i odusevljena sam brzinom dostave i samim artiklima, imaju znatno nize cijene i prodaju originale i original testere, a taj mit da testeri mirisu bolje i jace je glupost, isti je sadrzaj u testeru i u parfemu. Radila sam tri god u Douglas parfumeriji i sto se tice la vie est belle parfema intense, floral itd to su samo inacice prvog parfema sa glavnom notom u sebi a malo izmjenjenim srednjin notama s tim da je intense uvijek malo jaci i postojaniji sto samo ime kaze intenzivan, floral npr dominiraju cvjetne note, znaci probajte sva tri pa vidite koji vam vise odgovara. Ali meni nekako su uvijek najbolja ona prva izdanja
2018 11 01
Takdjer notino i parfemi.hr imaju original parfeme s tim da je najveci izbor na lijepa.hr
2018 11 01
> LadyLS: > Takdjer notino i parfemi.hr imaju original parfeme s tim da je najveci izbor na lijepa.hr Slazem se. Ja sam narucila preko notino stranice parfem lacoste pour femme i prezadovoljna sam!! A Isporuka je bila u roku od 4-5 radnih dana od moje uplate.
2018 11 01
Izmedju orginala i testera uvijek biram tester. Nisam kupila orginal u parfumeriji vec 20 godina. Stalno sam na testerima!!!! I prezadovoljna sam! Imam provjerenog dealera i uvijek fino mirisem.
2018 11 01
> rafaela1973: > Izmedju orginala i testera uvijek biram tester. > Nisam kupila orginal u parfumeriji vec 20 godina. > Stalno sam na testerima!!!! > I prezadovoljna sam! > Imam provjerenog dealera i uvijek fino mirisem. Ozbiljno? Ja sam mislila da su testeri losiji od originala i manje militraze..
2018 11 01
1 2