Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

JOS JEDNA PREVARANTICA!

Kod doticne rezervirala patike, kako bi se nakon navedenog datuma javila i uplatila potreban novac. Proslo 6 dana od uplate, receno kako nije stigla poslati jer je taj dan bila do 8 na fakultetu, pa ce poslati sljedeci dan jer je slobodna.. Nakon te poruke ne javlja se, ne odgovara na poruke, izbrise SVE artikle sa profila, A MENI PAKET NIJE POSLALA!! Njoj sigurno nebi bilo drago da je na mojem mjestu, neznam kako to moze onda nekom drugom napraviti!:( Idem ja pogledat malo bolje te povratne informacije, i vidim ovo: AntonelaLjubas6 MalaCrna15 prije 19 dana, 23:42 Prezadovoljna kupljenim! Haljina je dosla mirisljava,kao nova. Sve preporuke za ovu curu! Pozdrav,Marija Ivic Ko je tu lud, znam na koje ime i prezime sam uplatila novac - HR1123900013102289175 ANTONELA LJUBAS,KASTEL STAFILIC Odem na taj profil antonela ljubas6, i vidim negativnu od jos jedne cure, ista stvar, uplaceno a nije poslano.. Znaci doticna je napravila novi profil, sama sebi pise pozitivne informacije i onda nakraju sjebe i prevari ljude. Znaci ovo je TOLIKO NISKO da je to prestrasno. Idi i sama posteno zaradi svoj novac, a ne da tu ljude varas koji posteno zarade svoj novac!!! To se zove 'odgoj'.. Neodgovorno, jadno i bezobrazno! >.<
2018 11 09
Lipa vam vece Antonija... isto to sam i ja dozivila na krpicama... uplatila zenskoj jaketu... ona jaketu makla isti dan iz krpica a ja vec 23 dana cekam da mi samo posalje poruku... da barem napise ric al nista... vidim logira se... vjerovatno navrati vidit imali jos ko da ce na isti nacin nasist na njenu prodaju. Zalosno cim se ljudi bave... za koje solde gube ugled... zalosno
2018 11 10
Ma strašno, bas mi je zao, znam kako se osjecate! :( Dali znate mozda kako da je prijavim policiji? Za uzimanje novca i ne slanje artikla..
2018 11 10