Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povjerenje u nove korisnike..kako postici?

Pozdrav svima. Nisam nasao prikladnije mjesto od ovoga da napisem sta mi je na umu. Dakle registrirao sam se ima par dana i citao malo ovaj forum. Vidim da muku mucite sa mnogim prevarantima kojih nesumljivo ima, postoje cak i teme gdje se predlaze i savjetuje da se ne vjeruje novim korisnicima sto naravno pogadjate..nama novim korisnicima otezava polozaj ovdje. Shvacam strah, i sam sam bio prevaren no htjeo bi naglasiti da ste svi Vi jednom bili pocetnici. Ipak priupitao bi Vas za savjet, kako kao novi korisnik da steknem povjerenje ovdje? Logicno bi bilo nakon par uspjesnih prodaja/kupnja..ali zakljucujete i sami da ce do toga tesko doci zbog ovoga sto sam gore napisao..dakle sta da radimo mi novi korisnici, kako da steknemo vase povjerenje? P.S. vec par dana ne mogu nikako da uploadam slike za artikle koje planiram da prodam, nece ni preko moba ni preko laptopa, kako da rijesim taj problem? Takodjer da napomenem, ovdje sam dosao kako bi prodavao, bice dosta zanimljivih krpica, nesto malo koristeno, nesto novo sto posjedujem iz ovog ili onog razloga a nama u kuci ne treba, te se ipak nadam da cemo imati ovdje lijepu i dobru suradnju.
2018 11 11
Predlažem da za početak pa bar jednom budeš kupac. Onda dobiješ povratnu informaciju. Čisto da ljudi vide da si odgovoran kao kupac pa da ih nećeš prevariti u prodaji. Ja prva kad gledam da nešto kupim gledam povratne informacije! Što je najbitnije😊 sretno
2018 11 11
> Mateica2010: > Predlažem da za početak pa bar jednom budeš kupac. Onda dobiješ povratnu informaciju. Čisto da ljudi vide da si odgovoran kao kupac pa da ih nećeš prevariti u prodaji. Ja prva kad gledam da nešto kupim gledam povratne informacije! Što je najbitnije😊 sretno Uh..to cu morat onda sa zenom vidjeti :) Nju ne zanima prodaja i da se bakca sa time, ali zato voli kupovat x-)
2018 11 11
A iskreno da kazem..nisam planirao kupovati, ali kod slanja predmeta sam planirao da moze i pouzecem bar za pocetak, mislim da je to najsigurniji nacin dok ne steknem povjerenje
2018 11 11
> Povoljno844: > A iskreno da kazem..nisam planirao kupovati, ali kod slanja predmeta sam planirao da moze i pouzecem bar za pocetak, mislim da je to najsigurniji nacin dok ne steknem povjerenje Ovo je fora ideja, sretno ti ;) Također, napiši neki opis na profil
2018 11 11
> Povoljno844: > A iskreno da kazem..nisam planirao kupovati, ali kod slanja predmeta sam planirao da moze i pouzecem bar za pocetak, mislim da je to najsigurniji nacin dok ne steknem povjerenje Haha, za početak to, a kasnije najbolje slanje tiskom😊
2018 11 11
> LeonaNovacic: > > Povoljno844: > > A iskreno da kazem..nisam planirao kupovati, ali kod slanja predmeta sam planirao da moze i pouzecem bar za pocetak, mislim da je to najsigurniji nacin dok ne steknem povjerenje > Ovo je fora ideja, sretno ti ;) > Također, napiši neki opis na profil Hvala idem odmah to prouciti, vise sam citao forum ovih dana da malo vidim kako to sve funkcionira. Svidja mi se ideja aukcija, clan sam i sajta aukcije te imam dobra iskustva
2018 11 11
> Mateica2010: > > Povoljno844: > > A iskreno da kazem..nisam planirao kupovati, ali kod slanja predmeta sam planirao da moze i pouzecem bar za pocetak, mislim da je to najsigurniji nacin dok ne steknem povjerenje > Haha, za početak to, a kasnije najbolje slanje tiskom😊 Da to sam i planirao, tiskom ili postom, kako kome pase
2018 11 11
pouzećem je prerizično jer ti korisnik u većini slučajeva ne podigne paket a ti onda platiš duplu poštarinu da bi artikl dobio nazad.. bolje ne :D
2018 11 11
Kod slanja robe i plaćanja pouzećem postoji mogućnost da kupac ne preuzme paket koji se onda vraća vama uz naplatu povratne poštarine. Tada ste na gubitku dvije poštarine. Ovdje ima korisnica koje su se na taj način slanja opekle i više ne šalju pouzećem. Najbolje je kako je gore netko napisao da ostvarite par povratnih kupnjom pa će onda i početi prodaja. Koji točno problemi vam se javljaju prilikom pokušaja stavljanja oglasa?
2018 11 11
> Povoljno844: > Pozdrav svima. Nisam nasao prikladnije mjesto od ovoga da napisem sta mi je na umu. > Dakle registrirao sam se ima par dana i citao malo ovaj forum. Vidim da muku mucite sa mnogim prevarantima kojih nesumljivo ima, postoje cak i teme gdje se predlaze i savjetuje da se ne vjeruje novim korisnicima sto naravno pogadjate..nama novim korisnicima otezava polozaj ovdje. > Shvacam strah, i sam sam bio prevaren no htjeo bi naglasiti da ste svi Vi jednom bili pocetnici. > Ipak priupitao bi Vas za savjet, kako kao novi korisnik da steknem povjerenje ovdje? Logicno bi bilo nakon par uspjesnih prodaja/kupnja..ali zakljucujete i sami da ce do toga tesko doci zbog ovoga sto sam gore napisao..dakle sta da radimo mi novi korisnici, kako da steknemo vase povjerenje? > P.S. vec par dana ne mogu nikako da uploadam slike za artikle koje planiram da prodam, nece ni preko moba ni preko laptopa, kako da rijesim taj problem? > Takodjer da napomenem, ovdje sam dosao kako bi prodavao, bice dosta zanimljivih krpica, nesto malo koristeno, nesto novo sto posjedujem iz ovog ili onog razloga a nama u kuci ne treba, te se ipak nadam da cemo imati ovdje lijepu i dobru suradnju. Postovani, Relativno sam i ja ovdje nova nesto sam kupila nesto prodala Moj stav na krpicama je isključivo primopredaja iz rszloga da se kao kupac uvjetim u opis artikla ali i kao prodavac da se kupci uvjere u artikle kako su opisani Ima puno prevara...pronjuskajte malo forum pa cete vidjeti I to sto netko ima puno pozitvnih nije vam garancija To je moje misljenje i moj vam je savijet Lp i sretno
2018 11 11
Pa preko laptopa nece da ucita slike, samo vrti vrti i vrti.. A preko mobitela isto nekad nece, no nekad i ucita, no problem je sto ako nesto ne upisem, nece da postavi oglas. Recimo velicina, sta ja znam koja je velicina vecernjih torbica, gledao sam i druge profile i vidim da neki nemaju to u informacijama pa sam zbunjen malo kako da vise postavim te oglase. Hvala svima na savjetima, da znam za probleme slanja pouzecem, ali ne znam sta da radiim. Jedino sto mi pada na pamet je dati profil od fejsa ako neko hoce, imam ga od 2010.g. a imam i neke prodaje preko marketplace, letgo, Njuskalo..
2018 11 11
> Đulija1: > > Povoljno844: > > Pozdrav svima. Nisam nasao prikladnije mjesto od ovoga da napisem sta mi je na umu. > > Dakle registrirao sam se ima par dana i citao malo ovaj forum. Vidim da muku mucite sa mnogim prevarantima kojih nesumljivo ima, postoje cak i teme gdje se predlaze i savjetuje da se ne vjeruje novim korisnicima sto naravno pogadjate..nama novim korisnicima otezava polozaj ovdje. > > Shvacam strah, i sam sam bio prevaren no htjeo bi naglasiti da ste svi Vi jednom bili pocetnici. > > Ipak priupitao bi Vas za savjet, kako kao novi korisnik da steknem povjerenje ovdje? Logicno bi bilo nakon par uspjesnih prodaja/kupnja..ali zakljucujete i sami da ce do toga tesko doci zbog ovoga sto sam gore napisao..dakle sta da radimo mi novi korisnici, kako da steknemo vase povjerenje? > > P.S. vec par dana ne mogu nikako da uploadam slike za artikle koje planiram da prodam, nece ni preko moba ni preko laptopa, kako da rijesim taj problem? > > Takodjer da napomenem, ovdje sam dosao kako bi prodavao, bice dosta zanimljivih krpica, nesto malo koristeno, nesto novo sto posjedujem iz ovog ili onog razloga a nama u kuci ne treba, te se ipak nadam da cemo imati ovdje lijepu i dobru suradnju. > Postovani, > Relativno sam i ja ovdje nova nesto sam kupila nesto prodala > Moj stav na krpicama je isključivo primopredaja iz rszloga da se kao kupac uvjetim u opis artikla ali i kao prodavac da se kupci uvjere u artikle kako su opisani > Ima puno prevara...pronjuskajte malo forum pa cete vidjeti > I to sto netko ima puno pozitvnih nije vam garancija > To je moje misljenje i moj vam je savijet > Lp i sretno Da ali ja dolazim sa istoka Slavonije, kako cu primopredaju sa nekim iz recimo Zagreba..za to ipak sluzi Letgo aplikacija koja u manjim mjestima bas i nije isplativa
2018 11 11
> Povoljno844: > > Đulija1: > > > Povoljno844: > > > Pozdrav svima. Nisam nasao prikladnije mjesto od ovoga da napisem sta mi je na umu. > > > Dakle registrirao sam se ima par dana i citao malo ovaj forum. Vidim da muku mucite sa mnogim prevarantima kojih nesumljivo ima, postoje cak i teme gdje se predlaze i savjetuje da se ne vjeruje novim korisnicima sto naravno pogadjate..nama novim korisnicima otezava polozaj ovdje. > > > Shvacam strah, i sam sam bio prevaren no htjeo bi naglasiti da ste svi Vi jednom bili pocetnici. > > > Ipak priupitao bi Vas za savjet, kako kao novi korisnik da steknem povjerenje ovdje? Logicno bi bilo nakon par uspjesnih prodaja/kupnja..ali zakljucujete i sami da ce do toga tesko doci zbog ovoga sto sam gore napisao..dakle sta da radimo mi novi korisnici, kako da steknemo vase povjerenje? > > > P.S. vec par dana ne mogu nikako da uploadam slike za artikle koje planiram da prodam, nece ni preko moba ni preko laptopa, kako da rijesim taj problem? > > > Takodjer da napomenem, ovdje sam dosao kako bi prodavao, bice dosta zanimljivih krpica, nesto malo koristeno, nesto novo sto posjedujem iz ovog ili onog razloga a nama u kuci ne treba, te se ipak nadam da cemo imati ovdje lijepu i dobru suradnju. > > Postovani, > > Relativno sam i ja ovdje nova nesto sam kupila nesto prodala > > Moj stav na krpicama je isključivo primopredaja iz rszloga da se kao kupac uvjetim u opis artikla ali i kao prodavac da se kupci uvjere u artikle kako su opisani > > Ima puno prevara...pronjuskajte malo forum pa cete vidjeti > > I to sto netko ima puno pozitvnih nije vam garancija > > To je moje misljenje i moj vam je savijet > > Lp i sretno > Da ali ja dolazim sa istoka Slavonije, kako cu primopredaju sa nekim iz recimo Zagreba..za to ipak sluzi Letgo aplikacija koja u manjim mjestima bas i nije isplativa Razumijem no to je moje misljenje i moj stav na krpicama Lp i sretno
2018 11 11
> Povoljno844: > Pa preko laptopa nece da ucita slike, samo vrti vrti i vrti.. > A preko mobitela isto nekad nece, no nekad i ucita, no problem je sto ako nesto ne upisem, nece da postavi oglas. Recimo velicina, sta ja znam koja je velicina vecernjih torbica, gledao sam i druge profile i vidim da neki nemaju to u informacijama pa sam zbunjen malo kako da vise postavim te oglase. Obavezno je staviti tagove i materijal, tada neće učitati oglas. Veličina nije bitna. Ne znam koji preglednik koristite, ali na Chrome radi normalno.
2018 11 11
1 2 3 4 5 Sljedeći