Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Samsung s8, zamjena ekrana

Pozzic, dakle, valjda nisam fulala temu.. eto, mob star nekih 8mj mi pao na plocice nekako, sa desnim gornjim rubom i osim sto je popucalo cijelo staklo na ekranu, bas na mjestu udarca imam neku crnu tocku velicine 1cm. Moram zamjeniti kompletan ekran i staklo.. Obzirom da su cijene zamjene cca 2000kn, jel netko mozda od vas mijenjao i koliko ste platile, i gdje? Hvala 😊 Da se nadovezem, okolica Zd sam i kod nas su cijene 2000-2200kn
2018 11 11
> BlueLabel90: > Pozzic, dakle, valjda nisam fulala temu.. eto, mob star nekih 8mj mi pao na plocice nekako, sa desnim gornjim rubom i osim sto je popucalo cijelo staklo na ekranu, bas na mjestu udarca imam neku crnu tocku velicine 1cm. Moram zamjeniti kompletan ekran i staklo.. Obzirom da su cijene zamjene cca 2000kn, jel netko mozda od vas mijenjao i koliko ste platile, i gdje? > Hvala 😊 > Da se nadovezem, okolica Zd sam i kod nas su cijene 2000-2200kn I u Zg se tako negdje cijene kreću, mislim da nešto manje ..
2018 11 11
Uzas, nisam pametna sad, da ovog prodam pa da kupim novi. Ugl nikad vise sa ovim zakrivljenim ekranom 😡
2018 11 12
Nisam sigurna koliko bi taj mob bio dobar nakon servisa,dali bi ga uspjeli popravit cijeloga, a sto se tice prodaje tko zna koliko bi dobili za njega Ono sto meni nije jasno,zasto je tako tesko kupit zastitno staklo i masku za mobitel,je da je dodatni tosak,ali je opet zastita Šogorica je isto kupila novi mob,i za manje od mj dana ga razbila,na kraju popravak izađe pola vrijednosti mobitela e sad kome se to isplati placat
2018 11 12
> kozmetika88: > Nisam sigurna koliko bi taj mob bio dobar nakon servisa,dali bi ga uspjeli popravit cijeloga, > a sto se tice prodaje tko zna koliko bi dobili za njega > Ono sto meni nije jasno,zasto je tako tesko kupit zastitno staklo i masku za mobitel,je da je dodatni tosak,ali je opet zastita > Šogorica je isto kupila novi mob,i za manje od mj dana ga razbila,na kraju popravak izađe pola vrijednosti mobitela > e sad kome se to isplati placat Sto je najgore.. imala sam silikonsku maskicu od prvog dana, i prozirnu foliju na ekranu. Al mi je pao na plocice nekako na rub, ma ne znam ni ja.. nikad maskicu nisam skinila i eto, nakon sto je dosta puta pao taj put mu je bio suden izgleda.. ako se napravi ekran sa original zamjenskim staklom, ne vidim razloga da nebi bio dobar.upravo na njemu tipkam, nista ne steka jedino sto su po ekranu popucane crte.
2018 11 12
> BlueLabel90: > > kozmetika88: > > Nisam sigurna koliko bi taj mob bio dobar nakon servisa,dali bi ga uspjeli popravit cijeloga, > > a sto se tice prodaje tko zna koliko bi dobili za njega > > Ono sto meni nije jasno,zasto je tako tesko kupit zastitno staklo i masku za mobitel,je da je dodatni tosak,ali je opet zastita > > Šogorica je isto kupila novi mob,i za manje od mj dana ga razbila,na kraju popravak izađe pola vrijednosti mobitela > > e sad kome se to isplati placat > Sto je najgore.. imala sam silikonsku maskicu od prvog dana, i prozirnu foliju na ekranu. Al mi je pao na plocice nekako na rub, ma ne znam ni ja.. nikad maskicu nisam skinila i eto, nakon sto je dosta puta pao taj put mu je bio suden izgleda.. ako se napravi ekran sa original zamjenskim staklom, ne vidim razloga da nebi bio dobar.upravo na njemu tipkam, nista ne steka jedino sto su po ekranu popucane crte. ja imam staklo na ekranu,ne foliju,folija mi je bezveze,nema korist od nje jucer je sogorica preuzela svoj samsung sa servisa,ekran je zamjenjen,mob kao nov izgleda tako da nadam se da bi sve trebalo na njemu radit kao prije najbolje otic u bar 2 servisa pa vidit sta oni kazu,oni ipak bolje znaju
2018 11 13
Ma kontaktirala sam vec sa par servisa. Okvirna cijena je 2000kn, ali tocan izracum bude nakon pregleda uredjaja. A opet, ako nadem neki povoljni servis u Zagrebu, poslala bi postom preporuceno. Problem i je u tome sto nisam u Zg da ga nosim na dijagnostiku na par mjesta. Koliko je sogorica platila popravak? Njoj isto ekran?
2018 11 13
isto ekran,njen je j7 2017,807kn popravak placen cak su joj spakirali i dali taj puknuti ekran a ovaj vas je skuplji mob,pa samim time i puno skuplji popravak
2018 11 13
> kozmetika88: > isto ekran,njen je j7 2017,807kn popravak placen > cak su joj spakirali i dali taj puknuti ekran > a ovaj vas je skuplji mob,pa samim time i puno skuplji popravak Ja sam prije ovog imala s6, ni sama ne znam koliko je puta pao, nikad nista mu nije bilo..
2018 11 13
ja svoj cim sam kupila ,stavila zastitno staklo i masku tak mi je najsigurnije,i ko novi je ovi zaobljeni su zeznuti,ali i na njega bolje stavit staklo kazem najbolje vidit sta ce bit isplativije,prodat ga u takvom stanju ili popraviti samo sto cim je razbijen svi bi ga za badava skoro,tako to ide
2018 11 13
> kozmetika88: > ja svoj cim sam kupila ,stavila zastitno staklo i masku > tak mi je najsigurnije,i ko novi je > ovi zaobljeni su zeznuti,ali i na njega bolje stavit staklo > kazem najbolje vidit sta ce bit isplativije,prodat ga u takvom stanju ili popraviti > samo sto cim je razbijen svi bi ga za badava skoro,tako to ide A pokusala sam i ono kaljeno staklo, ali ne moze u isto vrijeme i kaljeno jer je predebelo, i silikonska maskica za zastitu, jedino sam mogla tu foliju. Da, da, prodaju ih po 1500kn razbijene.. nema sanse da ga za toliko dam..😫😶
2018 11 13
onda ga najbolje popraviti nego dati za male novce jer to nije jeftini mobitel
2018 11 13
> kozmetika88: > onda ga najbolje popraviti nego dati za male novce > jer to nije jeftini mobitel Da, tako cu vjerojatno i napraviti, ali nikad vise sa zaobljenim ekranom, nikaddd 😤
2018 11 13
Ima 1600kn kad nadem stranicu posaljem. Ja mjenjala za s8+ i da definitivno zaobljeni rubovi nikad vise ja kupila s7 i prodala s8+ i nikad vise odlaze stakla u par mj.
2018 11 19
> ProdajaZamjena0: > Ima 1600kn kad nadem stranicu posaljem. > Ja mjenjala za s8+ i da definitivno zaobljeni rubovi nikad vise ja kupila s7 i prodala s8+ i nikad vise odlaze stakla u par mj. Jel u tu cijenu ukljucena i zamjena ekrana ili samo staklo? Pratila sam te oglase servisera, i uglavnom napisu cijenu npr 1000 i nesto kn, ali samo je staklo u toj cijeni a ne kompletan ekran. Moze, molim vas ako uspijete naci da mi posaljete neki kontakt 😊
2018 11 19