Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Mlade mame

Ima li koja mlada mama?? 😀 Prije koji dan sam saznala da sam trudna, malo sam zbunjena, u soku.. Kako, kada reci? Naimr imam 23 godine, zivim s deckom vec 4 godine,obadvoje radimo... Eto ako imam koja mlada trudnica ili mama svaki savjet dobro dosao 😃😃
2018 11 14
Čestitam :") kome reći?- dečku ili ostalima? moj je bio samnom uvijek dok sam čekala rezultate na trakici tako da je saznao isto kad i ja a ostalima smo se odlučili reći nakon obavljenog prvog uzv pregleda kod ginekologa. Sretno
2018 11 14
Hvala puno 😃 decko je odma saznao, bio je presretan.. I mi tako planiramo ali nekako nemogu docekat da kazem makar mami hehe 😀 bas sam u potrazi za privatnim gin. za prvi pregled jer nemam vamo u zg svog gin.
2018 11 14
Ja sam rodila sina sa 25.Prekrasne godine za trudnocu,pogotovo ako je beba zeljena.Imas puno zivaca kad si mlad,energije ,a jos nisi prestar da se ne mozes igrati s igrackama 😂
2018 11 14
> Natalija77: > Ja sam rodila sina sa 25.Prekrasne godine za trudnocu,pogotovo ako je beba zeljena.Imas puno zivaca kad si mlad,energije ,a jos nisi prestar da se ne mozes igrati s igrackama 😂 Nije da samo bas radili na tome, ali eto dogodilo se i stvarno smo presretni, sama malo mi je sve cudno haha neznam kako da se izrazim, treba promjenito komplet zovot, bojim se sta ce biti na poslu kada saznaju.. I tako te stvari..
2018 11 14
Ja sam bila na 2. godini faksa kad sam rodila x-) taman bila napunila 20 godina! Sad mi sin već ide u 6. razred osnovne škole a ja i dalje mlada haha Saznala sam kod ginekologa,bila sam na redovnom pregledu pa sam mu se požalila da mi menstruacija kasni, odmah je napravio ultrazvuk i šokirao me :) Prva je saznala majka pa dečko pa cimer i prijatelji... tad sam bila u drugom gradu na studiju pa je to tako išlo nekako kroz šalu i zezanje! Fakultet sam davno završila,radim i sjetim se tog početka s osmjehom na licu! Bila sam mala,nezrela al ne bih ništa promijenila.... sve je ispalo super :")
2018 11 14
Čestitam <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Ja prvo rodila sa 23 tak da sam isto bila mlada ☺️ (bila 😂, više nisam tako jako mlada 😂) Inače sam sve trudnoće vodila kod istog privatnog doktora u Zg, on i cijeli njegov tim je simply the best, ako te zanima, pošaljem info u inbox, da ne ispadne reklama. A kada reći? Ja bih odmah svima rekla, ne idu mi tajne baš hahahaa no možda ipak bolje sačekati prvi pregled, da vidiš da je sve ok i na svom mjestu 😁😁😁😁😁 Sretno 😊 ☺️ 😆 😄 😄
2018 11 14
> sim3sim3: > Ja sam bila na 2. godini faksa kad sam rodila x-) taman bila napunila 20 godina! > Sad mi sin već ide u 6. razred osnovne škole a ja i dalje mlada haha > Saznala sam kod ginekologa,bila sam na redovnom pregledu pa sam mu se požalila da mi menstruacija kasni, odmah je napravio ultrazvuk i šokirao me :) Prva je saznala majka pa dečko pa cimer i prijatelji... tad sam bila u drugom gradu na studiju pa je to tako išlo nekako kroz šalu i zezanje! Fakultet sam davno završila,radim i sjetim se tog početka s osmjehom na licu! Bila sam mala,nezrela al ne bih ništa promijenila.... sve je ispalo super :") Mene isto veseli bit mlada mama 😁 hehe znam da jr to nesto predivno, i ja sam u drugom gradu, udaljena od obitelji i to mi je malo tesko ajmo rec sama sam u drugom gradu (samo je decko tu) heh sli nadam se da ce sve bit uredu i kako treba 😃😃
2018 11 14
> Dallai: > Čestitam <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 > Ja prvo rodila sa 23 tak da sam isto bila mlada ☺️ (bila 😂, više nisam tako jako mlada 😂) > Inače sam sve trudnoće vodila kod istog privatnog doktora u Zg, on i cijeli njegov tim je simply the best, ako te zanima, pošaljem info u inbox, da ne ispadne reklama. > A kada reći? Ja bih odmah svima rekla, ne idu mi tajne baš hahahaa no možda ipak bolje sačekati prvi pregled, da vidiš da je sve ok i na svom mjestu 😁😁😁😁😁 > Sretno 😊 ☺️ 😆 😄 😄 Hvaala 😃😃 tako je i meni svima bi odma rekla ali ipak bi malo voljela pricekt potvrdu od lhecnika da je sve uredu 😃 moze, hvala javit cu vam se 😀
2018 11 14
Ja sam s 21 godinom saznala, napunila 22 kad sam ga rodila;) Promjena je velika, pogotovo kad si tako mlad i neiživljen još do kraja i počnu ti falit stvari koje si dotad uzimao zdravo za gotovo ili bi čak išla ili radila nešto što ti prije i nije padalo napamet, naprimjer ja uopće nisam izlazila i onda kad sam rodila užasno sam to htjela...nije da ti netko brani, ali ne mogu izać do 3, pa se u 5 probudit jer je on gladan...ja jednostavno nisam mogla fizički. Dan danas, kad on već ima 9 godina moja ekipa s posla skoro nitko nije oženjen idu na pivu amo tamo, ja moram razvažat na treninge. Ali u svemu imam veliku pomoć muža i ostalih tak da nije baš da sam se napatila, ali da je veeeelika promjena, definitivno je. I još misao za kraj, moj zečić je najbolja stvar koja mi se ikad dogodila i sve što imam ili nemam ne bi mijenjala jer on je razlog zašto dišem :)
2018 11 15
Evo obrisalo mi je jedan post- sad kad čitam ostale ispadne da ja baš i nisam bila mlada mama iako sam se osjećala mlado i mislila da sam mlada rodila (prvo dijete rodila s 28), doduše ja i sad mislim da sam mlada iako godine govore drugačije ;-) Nitko bez obzira na godine se ne može u potpunosti pripremiti na ono što nose djeca jer su djeca nepredvidljiva i koliko god da ih imate opet je svako drugačije i nosi neke drugačije izazove... roditeljstvo je veliki izazov i stalna trka adrenalinskim parkom a vama želim da za početak sve bude ok a onda da i uspješno trčite svojim adrenalinskim parkom. Sretno :-)
2018 11 15
Evo ja sam trudna, prva trudnoća, imam 24 godine... Sretni smo, zaručeni smo od prije, sad ide svadbica, pa bebač i sve se nekako posložilo... Nismo baš planirali bebača sad,ali smo jako presretni i drago nam je što je tako ispalo.. Sve polako i smireno, bit će sve ok.. Nas dijeli još nešto malo više od 3 mjeseca da primimo svoje malo zlato u ruke i jedva čekamo 😍 Sretno i uživaj u svakom trenutku trudnoće...
2018 11 16
Svi puno hvala 😀😀
2018 11 17
> Shadow: > Evo ja sam trudna, prva trudnoća, imam 24 godine... Sretni smo, zaručeni smo od prije, sad ide svadbica, pa bebač i sve se nekako posložilo... Nismo baš planirali bebača sad,ali smo jako presretni i drago nam je što je tako ispalo.. Sve polako i smireno, bit će sve ok.. Nas dijeli još nešto malo više od 3 mjeseca da primimo svoje malo zlato u ruke i jedva čekamo 😍 Sretno i uživaj u svakom trenutku trudnoće... Čestitam ti 😀😀 mi nismo zaruceni niti vjencani, nekako nezelim sad to sve raditi zbog bebaca hah sve mi je to nesto nabrzinu haha 😏 hvala ti i ti uzivaj u malom andelu 🤗🤗
2018 11 17
Pozz, i ja sam mlada mama. Sin mi je napunio 2godine prekjucer, rodila sam sa 26, sad vec radimo na drugom bebacu. Jedino sto ti ja mogu reci da se niceg ne bojis, to je nesto prelijepo.. osjetiti da to maleno bice se krije ispod tvoga srca, cuti te otkucaje a onda i osjecati micanje, ma predivno nesto. A kad se rodi, nemozes skinuti pogled s njega😀
2018 11 17
1 2