Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

VRUCA COKOLADA

Pozdrav,zanima me gdje mogu kod nas kupiti vrucu cokoladu,al da ne bude kao kakao vec bas gusta kao iz kafica? :) Unaprijed hvala
2018 11 16
Vidjela sam da lidl ima trenutno u katalogu do nedjelje, planiram isprobati 😉
2018 11 16
> novakm: > Vidjela sam da lidl ima trenutno u katalogu do nedjelje, planiram isprobati 😉 Ta nis ne valja ;
2018 11 16
ima u kaufladu jedna vrsta, ne znam ko je proizođač, ali plava je vrećica i piše Ciobar, 1 vrećica je okej za 1,5 dl mlijeka, ako staviš više mlijkeka bit će kao kakao, maksimalno 1,5 dl ili manje ako želiš da je gusto ko puding
2018 11 16
> tratinchica123: > ima u kaufladu jedna vrsta, ne znam ko je proizođač, ali plava je vrećica i piše Ciobar, 1 vrećica je okej za 1,5 dl mlijeka, ako staviš više mlijkeka bit će kao kakao, maksimalno 1,5 dl ili manje ako želiš da je gusto ko puding Da, ta je dobra vruca cokolada, proizvođac je Dr.Oetker
2018 11 17
evo je 8-) http://www.oetker.rs/rs-sr/nasi-proizvodi/napici/ciobar-topla-cokolada.html
2018 11 17
Hvala punooo
2018 11 22
Najbolje je imati za raditi vrucu cokoladu mali mikser onaj ulijete mrvicu vruce kipuce vode mjesate zgusne i polako dodajete mljeka koji prije toga napravite kao pjenasto i kad se stopi ispadne gusta i slag gore dodate i ekstra.
2018 11 26
> ProdajaZgsvasta: > Najbolje je imati za raditi vrucu cokoladu mali mikser onaj ulijete mrvicu vruce kipuce vode mjesate zgusne i polako dodajete mljeka koji prije toga napravite kao pjenasto i kad se stopi ispadne gusta i slag gore dodate i ekstra. Opet ti. Rolajz.
2018 11 26
Ja sam kupovala te gotove, ali mi postalo preskupo pa sam se dosjetila skuhati puding od čokolade na rijeđe (kako mi odgovara) i dodati čokolade za kuhanje da pojačam okus. Gore Ledo šlag i njam. Super je okus, obilno je i jeftinije puno
2018 11 27
Ja narucila neku talijansku Razlicitih okusa i bas odlicna. Na stolu u kaficu bio letak s brojem telefona, pa mi posalali nakon narudzbe. Preferiram s ljesnjakom i okusom mente. Jednostavna za napraviti. Steta sta je nema po marketima
2018 11 27
> gina123: > Pozdrav,zanima me gdje mogu kod nas kupiti vrucu cokoladu,al da ne bude kao kakao vec bas gusta kao iz kafica? :) Unaprijed hvala Evo je :) https://m.facebook.com/profile.php?id=210236859007769&ref=content_filter
2018 11 27
> tratinchica123: > ima u kaufladu jedna vrsta, ne znam ko je proizođač, ali plava je vrećica i piše Ciobar, 1 vrećica je okej za 1,5 dl mlijeka, ako staviš više mlijkeka bit će kao kakao, maksimalno 1,5 dl ili manje ako želiš da je gusto ko puding Da, najbolja. Složimo gustu da je sa žlicom grabimo.
2018 11 28
> cipelitza: > > ProdajaZgsvasta: > > Najbolje je imati za raditi vrucu cokoladu mali mikser onaj ulijete mrvicu vruce kipuce vode mjesate zgusne i polako dodajete mljeka koji prije toga napravite kao pjenasto i kad se stopi ispadne gusta i slag gore dodate i ekstra. > Opet ti. Rolajz. Oprostite imate vi kakav problem ili ste ovako malo hmmm???
2018 11 29
> ProdajaZgsvasta: > > cipelitza: > > > ProdajaZgsvasta: > > > Najbolje je imati za raditi vrucu cokoladu mali mikser onaj ulijete mrvicu vruce kipuce vode mjesate zgusne i polako dodajete mljeka koji prije toga napravite kao pjenasto i kad se stopi ispadne gusta i slag gore dodate i ekstra. > > Opet ti. Rolajz. > Oprostite imate vi kakav problem ili ste ovako malo hmmm??? Nesto ti slabo ide s ovog profila. Vrijeme je za novi.
2018 11 29