Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim KIM_TIU

Pozdrav cure, jel ste mozda imale iskustva s curom/ženom pod nazivom KIM_TIA. Ženska me je prevarila za 400 kn. Trebala mi je nakon moje uplate (točnije nakon mog kupljenog bona) poslati Furla rozu torbicu, ali nema joj ni traga ni glasa vise. Profil joj je blokiran. Prodala mi je priču da su joj računi blokirani, da prodaje sve to zbog dugova. Ja sam normalno povjerovala. Trazila me je da kupim Pay Safe Card i kupila sam. (Kada kupujem taj bon ne trebaju mi njezini podaci.) Ako itko ista zna molim vas da mi odgovorite. Hvalaa
2018 11 19
Jeste se javili adminu ? Sretno sa rješavanjem..
2018 11 19
Mislim da se mozete pozdraviti sa svojim novcima dali ste 400 kn osobi bez ijedne povratne nemate nikakve podatke njene,niti br racuna naivno do krajnjih granica a ta ista prodavacica vjerojatno ima jos koji profil preko kojega krade novac na isti nacin
2018 11 19
Zašto niste otvorili temu prije kupovine i tad potražili savjete.? Pa toliko se o tome priča. Žao mi je ali ovo je baš naivno.
2018 11 19
Nemate apsolutno nikakve podatke? Ima vam jedna zasebna tema na forumu kao ne uplacujete profilima bez povratnih.. I joss 400kn
2018 11 19
Žao mi je što vam se to desilo, stavrno ste trebali biti oprezniji za 400kn. Mislim ja ne bi ni za 30kn više osobi bez povratnih uplatila. Znam da se od nekuda treba početi, svi smo bili jednom sa 0 pozitivnih ali sa toliko prevara u zadnje vrijeme rađe zaobiđem profil. A novi korisnici neka se potrude dobiti prvu pozitivnu kupnjom ili zamjenom
2018 11 19
Ja sam se isto dogovarala s njom za tu torbu, sva sreca nisam kupila na kraju
2018 11 19
Trebalo Vam je na početku već biti sumnjivo uplaćivanje putem tog pay safe carda.
2018 11 19
> jerky1: > Ja sam se isto dogovarala s njom za tu torbu, sva sreca nisam kupila na kraju Jel imas mozda kakve podatke?
2018 11 19
A jesam se iznervirala kad sam ovo citala! 400 kn!!! Bez ijedne povratne? Bez ijednog podatka? Idem se ubit...
2018 11 19
> rafaela1973: > A jesam se iznervirala kad sam ovo citala! > 400 kn!!! > Bez ijedne povratne? > Bez ijednog podatka? > Idem se ubit... Bome i ja ,:(
2018 11 20
> vedranapv: > > rafaela1973: > > A jesam se iznervirala kad sam ovo citala! > > 400 kn!!! > > Bez ijedne povratne? > > Bez ijednog podatka? > > Idem se ubit... > Bome i ja ,:( Pridruzujem se..💣
2018 11 20