Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nova na krpicama

Pozdrav cure, vidim da ima dosta susretljivih cura pa sam se htjela javiti tu ako je koja voljna udjeliti savjet. Ja sam napravila profil na krpicama prosli tjedan, uposlila decka da me uslika u svoj odjeci da mogu sto bolje docarati izgled, međutim shvatila sam da dosta cura stavlja slike sa interneta i iz ducana od kud su ih kupile i da su im puno vise lajkani postovi, jer naravno to puno ljepse izgleda i ja nemam toliko smisla za slikanje da to izgleda tako super, tako da sam i ja pokusala na taj nacin, mozda mi ljepse bude izgledao profil! I sad opet citam da se neke cure zale na to i da to nije fer; i ne znam sto napraviti i kako 😹 Pokusavam biti realna sa cijenama i prodajem samo ocuvanu odjecu pa bi vas molila ako imate vremena za koji savjet, otvorena sam za sve ideje 😊 Unaprijed hvala! :)
2018 11 19
Mislim da nemam lazne tagove, mozda ima dva taga jer ima dvije stvari na oglasu pa sam stavila oba, provjerit cu jos jednom, u svakom slucaju hvala Vam :)
2018 11 19
Nema na čemu, sretno s prodajom :D
2018 11 19
Hvala!! 😊
2018 11 19
Dobro dosla, i sretno krpicarenje..😉 Ja osobno vise volim vidjeti kako odredjeni artikl stoji na curi koja ga prodaje nego na modelima, tako bar malo bolje vidim realno stanje artikla.. Ono sto mogu normalno obuci slikam na sebi, pa kome se svidi kupit ce, kome ne nece..A slike s neta, ako imam stavim drugu, trecu...i tako se vide, a nije prva i nije protiv pravila..
2018 11 19
Ja sam zajmila krojacku lutku pa poslikala na njoj to mi je super jer se ne volim slikavati u odjeci a i nije lako sam. Pa ako imas mogucnosti eto ideja. Najbitnije ti je na danjem svjetlu poslikati da se vidi dobro artikal, lijepe slike privlace pogled, a mutne i u mraku se recimo meni ne da ni otvarati. Niti slike s interneta. Njih mozes staviti u oglas da se vidi kako stoji, ali kao zadnju sliku, ne naslovnu. I stavi brojeve na obucu, cini mi se da sam vidjela da nemas na jednom. Sretno s prodajom 🙂
2018 11 19
Imas jako lijepu odjecu po povoljnim cijenama i vjerujem da ces brzo uci u stos, sretno! :)
2018 11 19
Profil imate od 5 mjeseca 2017(prva povratna),a ne od prošlog tjedna kako ste napisali . Sretno !
2018 11 19
> fadila1966: > Dobro dosla, i sretno krpicarenje..😉 > Ja osobno vise volim vidjeti kako odredjeni artikl stoji na curi koja ga prodaje nego na modelima, tako bar malo bolje vidim realno stanje artikla.. > Ono sto mogu normalno obuci slikam na sebi, pa kome se svidi kupit ce, kome ne nece..A slike s neta, ako imam stavim drugu, trecu...i tako se vide, a nije prva i nije protiv pravila.. Hvalaa Vam :) moze, onda cu cim stignem pokusati uslikati sto bolje, jer nekad mi je tako te suknje i ostalo bezveze slikati ali potrudit cu se da bude sve po pravilima, hvala Vam na odgovoru, jako ste ljubazni 😊
2018 11 19
> ProdajaRobeKz: > Profil imate od 5 mjeseca 2017(prva povratna),a ne od prošlog tjedna kako ste napisali . > Sretno ! Pozdrav, namjera nije bila losa, tad sam se logirala kako bi kupila jedan sat i nisam vise ulazila niti sam imala artikle na prodaju, krivo sam se izrazila 😀 hvala vam!
2018 11 19
> trouhgmyeyes: > Imas jako lijepu odjecu po povoljnim cijenama i vjerujem da ces brzo uci u stos, sretno! :) Hvala Vam!! 😊
2018 11 19
> ivy4862: > Ja sam zajmila krojacku lutku pa poslikala na njoj to mi je super jer se ne volim slikavati u odjeci a i nije lako sam. Pa ako imas mogucnosti eto ideja. Najbitnije ti je na danjem svjetlu poslikati da se vidi dobro artikal, lijepe slike privlace pogled, a mutne i u mraku se recimo meni ne da ni otvarati. Niti slike s interneta. Njih mozes staviti u oglas da se vidi kako stoji, ali kao zadnju sliku, ne naslovnu. I stavi brojeve na obucu, cini mi se da sam vidjela da nemas na jednom. Sretno s prodajom 🙂 Stvarno sam oduševljena s tim koliko mi je Vas odgovorilo i spremno pomoći 😁😁 hvala puno na savjetima :)
2018 11 19
> fadila1966: > Dobro dosla, i sretno krpicarenje..😉 > Ja osobno vise volim vidjeti kako odredjeni artikl stoji na curi koja ga prodaje nego na modelima, tako bar malo bolje vidim realno stanje artikla.. > Ono sto mogu normalno obuci slikam na sebi, pa kome se svidi kupit ce, kome ne nece..A slike s neta, ako imam stavim drugu, trecu...i tako se vide, a nije prva i nije protiv pravila.. Bas mi je jedna cura napisala da bi da joj slikam suknju, pa bi mogla napisati u opise da saljem na upit slike, nije mi to problem 😀 Hvala Vam na savjetima! 😇
2018 11 19
> barbi0212: > > ProdajaRobeKz: > > Profil imate od 5 mjeseca 2017(prva povratna),a ne od prošlog tjedna kako ste napisali . > > Sretno ! > Pozdrav, namjera nije bila losa, tad sam se logirala kako bi kupila jedan sat i nisam vise ulazila niti sam imala artikle na prodaju, krivo sam se izrazila 😀 hvala vam! :)
2018 11 19
Ja poklanjam jednu lutku, istu kao sto koristim za fotkanje odjece, zenski torzo. Nije neka ljepota, ali posluzi svrsi. Tko se prvi javi njegovo, s tim da plati postarinu. Barbi sretno s prodajom! I ja sam se prikljucila prosli mjesec, i iznenadila se da sam od 2017.tu jer sam jednom trazila zelene stikle 😂
2018 11 19
1 2 Sljedeći