Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Soc. Ginekolog

Hitno mi treba soc. ginekolog po mogućnostima da je zensko, ali nije uvjet u novom zagrebu [akoje moguce siget, sredisce, remetinac) ? Bitno mi je da je kolko tolko ugodana i da daje uputnice i sve sto je protrebno.. Trudna sam a nemogu nac soc. gin. A nemam da svaki pregled placam kod privatnika.. Svaka pomoc dobro dosla 😁😁🤗
2018 11 20
najbliži ginekolog po mjestu stanovanja je dužan po zakonu da te primi, pogotovo što si trudna netko bi te morao uzeti kao pacijenta ako baš ni jedan ne želi onda odi u onu bolnicu gdje bi trebala rodit pa u ambulanti pitaj da tamo bi dolazila jer nemaš svog ginekologa, a najbliži te ne žele primit iako bi morali ne znam što je to s tim ginekolozima u Zg, puno žena se već žalilo da si ne može naći ginekologa i da ih odbijaju u ambulanti po mjestu stanovanja
2018 11 20
Pitala sam par njih i kao nemaju mjesta, puni su da pogledam dalje.. Da ja sam isto cula da bi morali primit ali eto nije tako nazalost 😐
2018 11 20
Svaki ginekolog koji nema upisanih do 9000 pacijentica - ima mjesta za još. Jer to je propisani limit. Nadalje, to da te najbliži ginekolog po mejstu stanovanja mora upisati kod sebe - je važilo u vrijeme Juge, nema sad izbor liječnika veze sa time gdje živiš. Treće - poprilično si neodgovorna. No, mlada si i trudnoća vjerojatno nije bila planirana, jer vjerujem da ipak nisi do te mjere nesavjesna da bi planirano ostala trudna bez d aimaš ginekologa koji ti prati trudnoću. Tako da bi trebala manje vremena provoditi na krpicama, a više se interesirati na pravim mjestima. Postati ćeš majka, pokreni se, odi od jednog do drugog liječnika, HZZOa i slično. Netko će te upisati. Ako ne možeš, pošalji nekog drugog, umjesto tebe sve to može rješavati i opunomoćenik, a punomoć košta 80kn, tako da... Nema opravdanja za neodgovornost. Eto, znam da neke (i ti) sad graknuti, ali bolje ti je napisati istinu i dati konkretan savjet nego tu čitati ostatak gluposti.
2018 11 20
Kao prvo neznam odakle vama pravo mene vrijeđati i govoriti da sam neodgovorna. da imam nekog pitat za savjet vjerojatno nebi na krpicama postavila pitanje.. Vjerujem da puno cura koje su dosle u zagreb (nisam od tu) nemogu nac soc gin. A da mora primiti ako nema preko 9000 pacijenata su ciste glupost. Imam listu s hzzo popis ljecnika.. I sve sto sam do sad bila ili nazvala odbili su me.
2018 11 21
> barocco: > Svaki ginekolog koji nema upisanih do 9000 pacijentica - ima mjesta za još. Jer to je propisani limit. > Nadalje, to da te najbliži ginekolog po mejstu stanovanja mora upisati kod sebe - je važilo u vrijeme Juge, nema sad izbor liječnika veze sa time gdje živiš. > Treće - poprilično si neodgovorna. No, mlada si i trudnoća vjerojatno nije bila planirana, jer vjerujem da ipak nisi do te mjere nesavjesna da bi planirano ostala trudna bez d aimaš ginekologa koji ti prati trudnoću. Tako da bi trebala manje vremena provoditi na krpicama, a više se interesirati na pravim mjestima. Postati ćeš majka, pokreni se, odi od jednog do drugog liječnika, HZZOa i slično. Netko će te upisati. Ako ne možeš, pošalji nekog drugog, umjesto tebe sve to može rješavati i opunomoćenik, a punomoć košta 80kn, tako da... > Nema opravdanja za neodgovornost. > Eto, znam da neke (i ti) sad graknuti, ali bolje ti je napisati istinu i dati konkretan savjet nego tu čitati ostatak gluposti. Dakle vecu glupost skoro nisam procitala, prozivate curu, cak ju i vrijedjate a uopce ne znate njezinu pricu.. Jos gore od svega toga je to sto ste na temelju njezine mladosti zakljucili da trudnoca nije planirana?!?! Sta ima veze sto cura nema ginekologa, mozda je tek doselila pa nije stigla naci, ili ima ginekologa ali nije zadovoljna i zeli ga promijeniti?!? I sama nisam 5 mjeseci mogla naci nijednog ginekologa kad sam se doselila u Zg, doslovno sam isla od vrata do vrata i svi su rekli da ne primaju pacijente.. Kako god bilo vi nemate pravo omalovazavati, prozivati, pametovati i odredjivati drugima koliko vremena trebaju provoditi na krpicama!! Ako mozete pomoci i dati savjet onda dajte, a ako ne onda produzite i idite pametovat nekome ko vas mora slusati!!
2018 11 21
Dok sam studirala, a potom i radila u Zagrebu nisam imala socijalnog ginekologa. Svaki koji je bio na imalo dobrom glasu, nije primao pacijente. Ali, to ne znaci da nisam isla ginekologu, dapace. Imala sam svog u mjestu prebivalista, a po potrebi odlazila u polikliniku Harni. Smatrala sam da mi je zahvalnije ostaviti karton kod covjeka koji je ok nego ga prebacivati makar kome. Radi se o cca 8 godina 😁
2018 11 22
Probaj kod dr. Đurđa Žigmundovac Klaić, DZ Zagreb Centar, Grgura Ninskog 3 (iza Esplanade). tel. 3782828, rade parnim datumima ujutro, neparnim popodne. Moju kćer su primili prije par tjedana, ne znam da li zato što sam i ja tamo pacijent, ali probaj. Znam da nije kvart koji si napisala da bi željela, ali ako ne uspiješ nigdje.... Moja preporuka je da dođeš tamo i na licu mjesta zamoliš, preko telefona lakše odbiju. Doktorica je inače super. Sretno.
2018 11 23
> barocco: > Svaki ginekolog koji nema upisanih do 9000 pacijentica - ima mjesta za još. Jer to je propisani limit. > Nadalje, to da te najbliži ginekolog po mejstu stanovanja mora upisati kod sebe - je važilo u vrijeme Juge, nema sad izbor liječnika veze sa time gdje živiš. > Treće - poprilično si neodgovorna. No, mlada si i trudnoća vjerojatno nije bila planirana, jer vjerujem da ipak nisi do te mjere nesavjesna da bi planirano ostala trudna bez d aimaš ginekologa koji ti prati trudnoću. Tako da bi trebala manje vremena provoditi na krpicama, a više se interesirati na pravim mjestima. Postati ćeš majka, pokreni se, odi od jednog do drugog liječnika, HZZOa i slično. Netko će te upisati. Ako ne možeš, pošalji nekog drugog, umjesto tebe sve to može rješavati i opunomoćenik, a punomoć košta 80kn, tako da... > Nema opravdanja za neodgovornost. > Eto, znam da neke (i ti) sad graknuti, ali bolje ti je napisati istinu i dati konkretan savjet nego tu čitati ostatak gluposti. kakve crne yuge? nekoliko doktora iz drugih kvartova je reklo prijateljici da ju mora primiti jedan od ginekologa iz njenog kvarta ako nema bas ni jednog ginekologa po svojem odabiru za tocne informacije i postupak mozda je najbolje pitati u hzzo-u da objasne
2018 11 24
> Nikolina95: > Pitala sam par njih i kao nemaju mjesta, puni su da pogledam dalje.. Da ja sam isto cula da bi morali primit ali eto nije tako nazalost 😐 Kada sam ja nakon preseljenja trazila lijecnika opce prakse, svi koje sam nazvala su me na telefonu otepli rekavsi da su puni. Onda sam nazvala hzzo i pitala ih koji sve lijecnici u tom domu zdravlja primaju pacijente i rekli su mi da je samo jedan od njih ispunio kvotu! Raspitaj se kod hzzo-a prvo i ako ti pokusaju rec da ne primaju pacijentice, reci im da primaju. :D Inace, dr Srcek prima pacijentice, cula sam preporuke za njega ( aha, tek sad vidim da trazis Z)
2018 12 04