Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Gospodin savršeni

Jel gleda tko? 😁 Dojmovi?
2018 11 20
Ma čitala sam po portalima najave i vidjela najavu na tv i odustala od gledanja. u bacheloru bude i ok cura, a ove naše polovnjače čubate odvratne...ne mogu, nemam želudac za to
2018 11 20
Nisam gledala ,ali sam citala komentare danas na portalima...moglo bi biti vatreno ;) jos mi je jasno da on 38 godišnjak trazi preko TV čovjek nije imao mozda vremena,ako je sve istina košarka revije naslovnice ,ali cura od 23-24 e to mi nije kijaro!!!???sta ona tek pocela živjeti ima tražit kod muškarca od 38?nemam problem s razlikom u godinama ,ali nekako mislim da mladoj curi tu nije mjesto ...obiljezi te za cijeli zivot
2018 11 20
Meni je ovaj show komedija, ove cure kako luduju za njim, sve odmah zaljubljene.. Mislim da će se i potuć haha. A to 38 godina i traži curu preko tv ni meni nije jasno 😂
2018 11 20
nisam gledala, ali kad sam vidjela najavu pukla sam od smijeha :') sjetila sam se slične emisije kad je "savršenu" glumila Maja Šuput i hrpa muškaraca se natjecala da ju osvoji, naravno ni pobjednik ju nije osvojio i oženio
2018 11 20
Jedino ja mislim da je dečko gay? 😂
2018 11 20
Ne mislis 😉😉😉😂 Imam dosta gay frendova. Ovaj je jedan njihov. 😉> LeonaNovacic: > Jedino ja mislim da je dečko gay? 😂
2018 11 20
> CocoYoko: > Ne mislis 😉😉😉😂 > Imam dosta gay frendova. Ovaj je jedan njihov. 😉> LeonaNovacic: > > Jedino ja mislim da je dečko gay? 😂 Ma njusim ga, mislim, frajer je više komentirao haljine nego curke :') Eto ja bih ga za frenda <3
2018 11 20
Gledala veceras. Ok za nasmijat se hahha. A jadne cure sve se zaljepile za savrsenoga ajme...😂😂
2018 11 20
> CocoYoko: > Ne mislis 😉😉😉😂 > Imam dosta gay frendova. Ovaj je jedan njihov. 😉> LeonaNovacic: > > Jedino ja mislim da je dečko gay? 😂 Po cemu to tvoji frendovi vide 😅😁
2018 11 21
Ako komentira haljine ne mora znacit da je gay? I mi komentiramo odjecu na muskarcu/zeni pa nismo gay. Mozda covjek samo pazi na detalje, sitnice.. koliko nas bude nekad nezadovoljno kad decko npr ne primjeti novu frizuru, novu haljinu, cipele? A da primjeti odma bi mu rekle da je gay? Ma da.. ko nam moze ugodit 😂😂😂
2018 11 21
> SamoDalmatinka: > Ako komentira haljine ne mora znacit da je gay? I mi komentiramo odjecu na muskarcu/zeni pa nismo gay. Mozda covjek samo pazi na detalje, sitnice.. koliko nas bude nekad nezadovoljno kad decko npr ne primjeti novu frizuru, novu haljinu, cipele? A da primjeti odma bi mu rekle da je gay? Ma da.. ko nam moze ugodit 😂😂😂 😂 nije samo zato, ali ionako nebitno ...
2018 11 21
> LeonaNovacic: > Jedino ja mislim da je dečko gay? 😂 Definitivno da je gay, a i poziv za show je prihvatio samo kako bi se ispromovirao, očito više neće biti ken, pa bi sad bio glumac. 😅 A i kandidatkinje, tipa kao anezi došla ispromovirat spot, manekenke svoje, pa razne menadžerice i pr organizatirice....ma čisto umjetno osmišljeni show
2018 11 22
Meni su rekli da je to zapravo sve jedna serija, da su zvali na kasting, a sve sto one govore je osmisljeno i nista istinito :D
2018 11 22
Lik je totalna budala i plus ne zna uopće pričati hrvatski ( ne mogu dokučit jel je možda neki stranac ili je samo glup). One zenske pa to ne znas koja je nafuranija 😂 Premijesno uglavnom.
2018 11 22
1 2