Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Humanic-povrat novca?(reklamacija)

Kupila sam tamo 2 čizmice za curice.Jedne sam kupila u 10-tom mjesecu,druge prije 15-tak dana.Obadvoje su se rašile kod pete,a i krzno na vrhu se isto para :( .Koštale su po 300kn.Starija curica ih je obukla možda 15-tak puta,a mlađa još i manje..Da li primaju reklamacije i da li vrše povrat novca?
2018 11 24
Svakako da vrše, moraju. Možda vam prvo budu sugerirali da zamijenite za nešto u njihovom dućanu, no ako to ne želite, ne morate...
2018 11 24
Vrše, i vraćaju bez problema novce, ili ih možete ostaviti kao kredit za neku buduću kupnju..
2018 11 24
Je li potrebno imati racun? Ja ih uvijek bacam, a desila mi se ista stvar s Diechmannom. Mogu po modelu znati da je njihova roba, ali bez racuna ne mogu znati datum kupnje
2018 11 24
> TinTina987: > Je li potrebno imati racun? Ja ih uvijek bacam, a desila mi se ista stvar s Diechmannom. Mogu po modelu znati da je njihova roba, ali bez racuna ne mogu znati datum kupnje Treba se imati racun.bez obzira sto je njihova roba Ja sam jucer vracala cipele.razljepile se nakon mj dana Sreca pa su isle na predracun.jer sam r1 izgubila Tako da sam s tim predracunom mogla dokazat kad sam ih uzela Pa su mi odobrili reklamaciju.inace nista
2018 11 24
Tako sam i ja prošle godine u Humanic vraćala muževe cipele, plaćene 350 na sniženju, prva cijena 800, a odlijepile se nakon 4 nošenja!!! I da, račun je obvezan.
2018 11 24
Hvala vam na odgovorima!Reklamacija je prihvaćena bez problema.Imala sam i račun i kutije.
2018 11 25