Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Iskustva s Farmasi proizvodima!

Pozdrav svima! Zanimaju me neki proizvodi njihovi ucinci odnosno vasa iskustva s njima...Recimo ovaj gel od paprike s dvostrukim ucinkom neki kazu da je dobar za celulit,pa me zanima jel to istina i ako netko ima iskustva sa oblikujucim pilingom za tijelo to je ovaj novitet protiv celulita i za oblikovanje:)
2018 11 24
meni su njihovi ruževi super :D
2018 11 24
ja upravo sam u fazi otkrivanja farmasi proizvoda i trenutno koristim njihov sampon od cesnjaka, cini se odlican
2018 11 24
Ja koristim skoro cijelu liniju od čajevca..sve je predobro i bb krema.. a ni parfemi nisu loši 😁 .. sestrična je prije par mjeseci tek počela s tim..pa sam i ja još u istraživačkoj fazi...ali sve što sam kupila je odlučno. Ovo za celulit nisam probala,ali vjerojatno budem 😎
2018 11 24
Moja mama hvali šampon/sapun za kosu sa češnjakom.Ja imam neki karmin,malo mi je suh.Koristim sapun za lice(neki sa bisernim česticama i odličan je.Koža baš bude zategnuta i glatka,blistava.
2018 11 25
ja imam tekuci mat ruz i opce mi se ne svidja presuh je na usnama i puca sto kasnije jako ruzno izgleda
2018 11 25
Ja sam na Farmasiju vec godinu dana i zadovoljna sam, imam puno sminke i parfema , sve lijepo mirise, ulje cajevca i sapun pd istog koristim za lice, a za kosu masku od cesnjaka koja je predobra, cesto imaju i akcije i nisu skupi😊😊😊 preporucam!😁
2018 11 25
Svi hvale farmasi kozmetiku. Evo i ja sam si narucila neke proizvode za lice od čajevca. Moja susjeda je naručila šampon za kosu od češnjaka, s kojim su svi u obitelji prali kosu i žalili su se da ih jako svrbi glava. Ali eto to je jedino lose sto sam cula, ne vjerujem dok ne probam 😊
2018 11 26
> Anamarijamla: > Svi hvale farmasi kozmetiku. Evo i ja sam si narucila neke proizvode za lice od čajevca. Moja susjeda je naručila šampon za kosu od češnjaka, s kojim su svi u obitelji prali kosu i žalili su se da ih jako svrbi glava. Ali eto to je jedino lose sto sam cula, ne vjerujem dok ne probam 😊 Ja sam isto bila kupila taj farmasi šampon od češnjaka al ovdje s krpica od jedne žene što se bavi s tim i također meni isto tako se počelo perutat tjeme i svrbit,ja se javila toj ženi i ona meni rekla da je to zbog djelovanja,jer tako potiče rast i obnavljanje folikulu dlake i sad kako često koristim sve manje i manje svrbi i ne peruta se tako pa je vjerojatno onda to to,treba malo duže vremena da se kosa navikne na to :)
2018 11 26
Imam također tekuci ruz, ne sviđa mi se bas jer je stvarno jako suh
2018 11 27
> MateaMT: > > Anamarijamla: > > Svi hvale farmasi kozmetiku. Evo i ja sam si narucila neke proizvode za lice od čajevca. Moja susjeda je naručila šampon za kosu od češnjaka, s kojim su svi u obitelji prali kosu i žalili su se da ih jako svrbi glava. Ali eto to je jedino lose sto sam cula, ne vjerujem dok ne probam 😊 > Ja sam isto bila kupila taj farmasi šampon od češnjaka al ovdje s krpica od jedne žene što se bavi s tim i također meni isto tako se počelo perutat tjeme i svrbit,ja se javila toj ženi i ona meni rekla da je to zbog djelovanja,jer tako potiče rast i obnavljanje folikulu dlake i sad kako često koristim sve manje i manje svrbi i ne peruta se tako pa je vjerojatno onda to to,treba malo duže vremena da se kosa navikne na to :) 🙈 To ne smije biti reakcija i nije to nacin djelovanja niti za jedan proizvod bilo koje marke. Ako nešto nekome ne odgovara onda je ljudski to i reci (nemamo svi istu kožu) inace može doci do nekih vecih posljedica...
2018 11 29
Parfemi su mi vrlo dobri
2019 03 10
Evo i ja sam počela....ako koga zanima, u tijeku je nagradna igra pa pratite stranicu Farmasi Living na fejsu...i kontakt u inbox ovdje može za sve... ako se tko hoće sam učlaniti i staviti koju kunu u džep a isto tako i hrpu kozmetike svaki mjesec, nek se javi :")
2019 12 08
Gel od paprike je fenomenalan. Ja sam na svojoj stranici objavila slike sa tim gelom od paprike za celulit. Noge prije i noge poslije mazanje gelom od paprike,samo nakon jednog mazanja nogu navečer i ujutro vidi se velika razlika. Svi su rekli da na ovoj drugoj slike nisu moje noge jer su bile "ispeglane". Ja sam oduševljena farmasi proizvodima i tako je krenila moja zarada i posao.
2020 01 05