Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Moguća trudnoća?

Drage moje, zbog toliko obaveza, jako sam rijetko ovdje, i gotovo nikada ne postavljam nove teme na forumu- iako bi se toliko voljela družiti s vama, razmijeniti pokoju poruku, lijepu riječ, muku. A, u mukama sam zadnjih dana- pa sam odlučila pojasniti svoju situaciju, i stvarno ću cijeniti vrijeme koje izdvojite da mi napišete koju riječ- naime, zadnja menstruacija mi je započela 4.11.(trajala do 7-og), iduću očekujem 30.11./1.12.(imam regularne cikluse, s danom kašnjenja od predviđenog početka max.), imala sam nezaštićen (logično) spolni odnos(s dugogodišnjim partnerom, budućim mužem- nije da se pravdam, ali odmah da se ogradim od mogućih osuđivanja) :P 13.11., gdje je partner svršio u mene- po mojoj računici i poznavanju vlastitog tijela, tu negdje mi tek započinju plodni dani(iako su i oni bitch i svijesna sam da je teško točno odrediti dan ovulacije i početka plodnih dana). I eto, 26-i je, zadnjih dana imam osjećaj kao da je trebam dobiti(grčevi blagi, koji su pomukli i većinom konstantni pa niti ne obraćam cijelo vrijeme pažnju na njih), iako znam da je još prerano da mi dođe- i tako, jučer ja bila na poslu, završavam studij i radim kao konobar, otišla se sakrit u wc i piškiti kad sam stigla, i na gačicama uočim mrljicu krvi, veličine kovanice 5kn(,:) ), doduše, provela neko vrijeme sjedeći tako na toaletu, gosti me čekali, a ja fbi pokušavala dokučiti jel iscjedak u pitanju ili zaista krv; imala bordo crveno rublje, don't judge me :D nakon analize došla do zaključka da je vrlo vjerojatno krv u pitanju- nakon toga, ništa, danas, ništa... i sada, znam da je glupo od mene vas, drage moje, pitati ono vječito žensko "JEL SAM TRUDNA", ali, nervoza me pere, a cigarete mi se počele gadit' pa manijakalno guglam jer je prerano uraditi ikakav test trenutno- a, 3.12. idem na put u Italiju, to mi javlja još veću nervozu jer ću ići ili s bolnom menstruacijom, ili trudna :'D pa, iako nemam konkretno pitanje, pišite mi što GOD :) HVALA! <3
2018 11 26
Moguce je (točkasto krvarenje)imlplantacija.a moguce je i da nije trudnoća....nista bez testa ili vađenja krvi.(bthcg) Kupite test u dm (mislim da su dva,ljubičasta kutija)ako je t mislim da ce vec pokazati ,ako dobro Pamtim jako su osjetljivi,vec na 25 hcg-a IJ/L
2018 11 26
> Sanja8888: > Moguce je (točkasto krvarenje)imlplantacija.a moguce je i da nije trudnoća....nista bez testa ili vađenja krvi.(bthcg) > Kupite test u dm (mislim da su dva,ljubičasta kutija)ako je t mislim da ce vec pokazati ,ako dobro Pamtim jako su osjetljivi,vec na 25 hcg-a IJ/L Ma jasno mi je da bez "čvrstih dokaza", odnosno testa/vađenja krvi, možemo svi zajedno govoriti možda je, možda nije- ali opet, dvije glave su pametnije od jedne, a na ovaj kišni dan i popodnevnu smjenu koja me čeka i pisanje seminara, svaka riječ i poruka mi dobro dođe! Hvala puno! Kupiti ću danas prije posla, pa sutra ujutro isprobati <3 :")
2018 11 26
Simptomi t i PMS -a meni osobno isti Sretno
2018 11 26
Meni je ovo prva(potencijalna)trudnoća, stoga ne znam što očekivati u svom slučaju- no, poznajem svoje tijelo za vrijeme ciklusa, i toliko ranije grčeve prije menstuacije nisam iskusila do sada- znam da može biti milijun drugih razloga zbog čeg se javljaju, no zbog rizičnog odnosa, imam razloga na sumnju- HVALA! :) <3
2018 11 26
Obavezno još jednom ponovi test. Po meni ovo je trudnoća jer kad god sam ja radila meni je uvijek bio čisti minus (osim kad je jednom bio plus hahaha pa se rodio sin), a tebi se nadzire i druga crtica tj. plus. Javi, baš me zanima :)
2018 11 27
Čestitam!!! nizak bthcg zato je slaba crtica.cula sam za minus na testu a ipak trudnoća,obrnuto nikad .Naravno ako je ispravno napravljen test,i ocitan nakon 5 min
2018 11 27
Sigurno cu ga ponoviti, strpiti ću se do prekosutra(barem probati), HVALA! <3 javim ovdje razvoj situacije! :)
2018 11 27
Ako imate ok ginekologa ,neka vam da uputnicu za vađenje krvi.
2018 11 27
Sutra ujutro radim test ponovo! Jako sam nestrpljiva, trenutno na poslu i jedva se "drzim" ovaj sav dim, ljudi, fuj 😫
2018 11 28
Tako je mojoj prijateljici bilo. Slabo se vidio, ali ipak je bio plusic...po ovome sto vidim mogu jedino cestitat :) javite sutra...drzim fige♡
2018 11 28
Drage moje, ja dosla 😂 Ujutro budna od 15do8, jucer mi je dan bio dug kao dva dana, naporan, a sama od sebe otvorila oci oko pola osam- sto se desava gotovo nikada, kad radim popodnevne smjene i najranije doma dodjem oko ponoci- nesanica, uzbudenje, nervoza, ne znam vise niti sama... Ujutro napravila test, dragi je bio samnom (prosli put je radio, a ja mu uletila na pauzu na poslu i rekla mu- nista uzbudljivo, samo sam bubnula "da je plodan, i to jako, ako ga je to ikad zanimalo"- trebala bi pokupiti neku nagradu za to...nit je zaplako, nit se smijao, nit je bio sokiran;mislim da je bio sve, i morao je otic na zrak), i bio je uzbuden i nasmijan vise od mene... ja nervozna, ne znam sto ocekivati, mislila sam, nisam valjda kreten da nesto krivo napravim, ako nemogu normalno test napravit kak cu o zivom bicu brinuti(imam svoju bebu staffordicu Bellu dvije i pol godine, ziva je, salu na stranu.😝) i tako ja napravila test, ostavila ga uz umivaonik kratko, vratila se po njega i ne gledajuci otisla u sobu, zajedno s dragim na krevetu vidjela... +! 😱😱🙌❤ njegov osmijeh je bilo nesto sto ne znam jel sam ikad vidjela, a ja i dalje sumnjam u svoje sposobnosti(sve mi je tako vanzemaljski, kao da sam u nekom medjuprostoru, negdje, nadrealno mi je...) mislim da treci necu ni raditi, zvat cu ginekologa da dogovorim pregled i da on sam potvrdi trudnocu(jucer zvala ko manijak, za svaki slucaj, ali nije se nitko javljao, njega dobiti je kao da pokusavam putina dobiti😂) eto, curice, izgleda da cu uskoro krenuti ozbiljno mijenjati i kupovati na krpicama, cim trbuh pocne rasti 😊 zakljucak ovog eseja je, nadam se da nisam tolike ne-srece da mi sva puta krivo ocita test, i da vas nisam puuuno previse zagnjavila 😊
2018 11 29
Da, jace je izrazen jer je i bthcg veca..Dva puta vam je test pozitivan i trudnoca je sigurno :) cestitam jos jednom od srca!!
2018 11 29
Trudna si 100 % taj test ne griješi niti jednom a ne dvaput 😉 Sretno!! I što prije kod Dr da se to potvrdi i da bude sve OK.
2018 11 29
Awww baš sam sretna zbog tebe jer sam pratila cijelu priču od početka, a niti se ne poznamo. U svakom slučaju, čestitke tebi i dečku <3
2018 11 29
1 2 3