Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Postojani parfemi

Heiiii drage, treba mi vaša mala pomoć ..zanima me po Vašem mišljenju i iskustvu, koji su po Vama parfemi dugotrajni i velike aure, ženstveni i intenzivniji. Naime, često se zna desit da dam poveću svotu novca za parfem a kasnije parfem više nije kao što sam ga isprobala u prodavaonici ( nije toliko intenzivan, brzo ishlapi). Pa pišite u komentare koji su Vas parfemi osvojili Hvala :") <3 <3
2018 11 30
Testeri su ti uvijek "jači" nego originali, koncentriraniji i duže traju, tak da kupca lakše "navuku" na kupnju... Još uvijek žalim novce za svoju Lacoste prošlu godinu, traje čak punih sat vremena, možda sat i pol. A tester mi je mirisao na ruci do sutradan ujutro i totalno me oduševio.... Tak da, rađe probaj nabavit neki tester nego bacat brdo para :)
2018 11 30
U redu hvala vam na savjetu :) Inače, zaboravila sam napomenuti; trenutno koristim Versace Crystal Noir EDT fin je to miris nije loš ali brzo ishlapi nažalost..
2018 11 30
d&g the one, taj i nakon tuširanja miriši. Drveni miris. d&g light blue mi nešto brzo ispari s kože, al stavim na majicu. bvlgari crystalline mi izdrži cijeli dan. escada magnetism, slatkast. Cijeli ured miriši po njemu/ meni od 2 šprica i do tuširanja bez problema. Laura Biagiotti Roma, ona original, prva, miriši i nakon tuširanja, isto drvenkast miris. trenutno imam na sebi Vesace Woman, dobar je od 8 ujutro, brže ishlapi s kože od ovih gore navedenih, al i dalje jedan od go to parfema. Lolita Lempicka mi je onak, srednje nešto. Ispari nakon par sati, nije baš za cijeli dan. Bar ovaj L'eau Jolie koji imam. I jedan koji se meni pokazao lošim, ali na mami fenomentastičan: bruno banani woman. Meni ispari za sat vremena, mami drži cijeli dan, do navečer, nekad preživi i tuširanje.
2018 11 30
a da sve opet isto ovisi o tipu kože koliko će se zadržati..je li tko ima iskustva sa Coco Chanel No5 i Mademoiselle?
2018 11 30
Mademoiselle meni drži pola dana i baš mi je drag, Chanel 5 mi se ne sviđa, ali najdugotrajniji su mi Jil Sander Sun, Ange ou Demon Givenchy i Eden Cacharel, cijeli dan, čak i dan poslije bez problema.
2018 11 30
Meni su svi Chanelovi mirisi jako postojani i intenzivni.
2018 11 30
D&G Imperatrice i Armani Si’.. nos mi se tokom dana navikne pa ih ne osjećam dugo ali ljudi ih zato osjete 😄 Btw kad smo kod parfema, je li tko probao Michael Kors parfeme? Meni se sviđaju na prvi mah ali ne znam koliko su kvalitetni i dugotrajni
2018 11 30
ysl black opium mi traje cijeli dan, jastuk mi doslovno po njemu miriše kad se probudim idući dan
2018 11 30
> SaraKedavra: > d&g the one, taj i nakon tuširanja miriši. Drveni miris. > d&g light blue mi nešto brzo ispari s kože, al stavim na majicu. > bvlgari crystalline mi izdrži cijeli dan. > escada magnetism, slatkast. Cijeli ured miriši po njemu/ meni od 2 šprica i do tuširanja bez problema. > Laura Biagiotti Roma, ona original, prva, miriši i nakon tuširanja, isto drvenkast miris. > trenutno imam na sebi Vesace Woman, dobar je od 8 ujutro, brže ishlapi s kože od ovih gore navedenih, al i dalje jedan od go to parfema. > Lolita Lempicka mi je onak, srednje nešto. Ispari nakon par sati, nije baš za cijeli dan. Bar ovaj L'eau Jolie koji imam. > I jedan koji se meni pokazao lošim, ali na mami fenomentastičan: bruno banani woman. Meni ispari za sat vremena, mami drži cijeli dan, do navečer, nekad preživi i tuširanje. Definitivno preporuke za d&g the one, moj najdrazi parfem vec godinama... ima predivan i bas postojan miris. Vrijedi svake kune. Barem meni 😊
2018 11 30
Fin i postojan Paco Rabbane Pure XS
2018 11 30
Alien Thiery Mugler mirise mirise mirise predivno i dugo
2018 11 30
> SaraKedavra: > d&g the one, taj i nakon tuširanja miriši. Drveni miris. > d&g light blue mi nešto brzo ispari s kože, al stavim na majicu. > bvlgari crystalline mi izdrži cijeli dan. > escada magnetism, slatkast. Cijeli ured miriši po njemu/ meni od 2 šprica i do tuširanja bez problema. > Laura Biagiotti Roma, ona original, prva, miriši i nakon tuširanja, isto drvenkast miris. > trenutno imam na sebi Vesace Woman, dobar je od 8 ujutro, brže ishlapi s kože od ovih gore navedenih, al i dalje jedan od go to parfema. > Lolita Lempicka mi je onak, srednje nešto. Ispari nakon par sati, nije baš za cijeli dan. Bar ovaj L'eau Jolie koji imam. > I jedan koji se meni pokazao lošim, ali na mami fenomentastičan: bruno banani woman. Meni ispari za sat vremena, mami drži cijeli dan, do navečer, nekad preživi i tuširanje. Taj bruno banani na mojoj frendici stoji savrseno...oblak nenametljivog mirisa oko nje...
2018 11 30
Meni se inace bvlgarijevi parfemi dugo osjete...omnia mi je najbolji
2018 11 30
Scandal JPG, Jasmin Noir Bvlgari, Madmoiselle Chanel , Coco Noir Chanel. Traju, ali ono bas- od jutra do sutra
2018 11 30
1 2