Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za promociju

Pozdrav dame, trebam vašu pomoć! Naime, prijateljica za par dana ima promociju i danima, tjednima se mučim što joj kupiti. Što ste vi dobivale? Što biste joj vi poklonile? Što biste vi voljele dobiti? Inače, znamo se 20 i kusur godina, završila je 3. godinu i ide dalje, tako da nije za kraj faksa. Buket je riješen, a knjiga ne dolazi u obzir. :) Hvala unaprijed :)
prije 18 dana, 01:22
Nista, nek zavrsi petu godinu pa ce dobit poklon, sta bi se sad kupovali pokloni za svaki dani ispit😂😂
prije 18 dana, 02:27
I ja uskoro imam promociju 3.godine,i ne ocekujem nista za poklon jer idem dalje, eto mozda ti i ovo pomogne 😂
prije 18 dana, 09:20
Ja sam od prijateljice dobila parfem, isto tako sam i ja njoj poklonila. Za neke ljude se skupljao novac, pa se kupovao zajednički poklon. Jednoj prijateljici sam kupila cvijeće i naušnice. Sve to ovisi koliko ste bliski.
prije 18 dana, 09:28
Najboljoj prijateljici sam za promociju platila pramenove i kupila torbicu koja joj se svidjala, a bila joj je i potrebna. Cijelo nase dugogodisnje prijateljstvo tako funkcioniramo -kupimo si sto nam je potrebno, nevazno sto se obiljezava. Znam da se nadobivala cvijeca, nakita, cak dormeo nadmadrac je bio u igri. 🙃
prije 17 dana, 22:45