Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za promociju

Pozdrav dame, trebam vašu pomoć! Naime, prijateljica za par dana ima promociju i danima, tjednima se mučim što joj kupiti. Što ste vi dobivale? Što biste joj vi poklonile? Što biste vi voljele dobiti? Inače, znamo se 20 i kusur godina, završila je 3. godinu i ide dalje, tako da nije za kraj faksa. Buket je riješen, a knjiga ne dolazi u obzir. :) Hvala unaprijed :)
2018 12 01
hm, ja sam dobila srebrne naušnice i narukvicu od svojih frendica. i uvijek smo se sve nekak tak vrtile oko nakita jer nikad nijedna nije imala bolju ideju a sve smo biile sretne s tim :D ali to nakon završenog faksa. za 3 godine nije nitko nikome ništa poklanjao... tvoja je frendica, ti je najbolje poznaš:)
2018 12 01
Ma, samo kreneš u grad bez ideje i otvori ti se sto mogućnosti, to mi je najbolja opcija kad sam bez ideje...samo da uđeš u Muller već imaš dovoljno opcija....
2018 12 01
Ja sam nadobivala parfema, nakita i cvijeca naravno-tog je bilo najvise. Dobila sam i dosta novaca. Ma sve mi je bilo drago..pokloni ko pokloni 😁😁😁 ako zelis nesto unikatnije imas onih okvira tipa gumbomanije i sl.pa ti oni mogu iskombinirati neki fora natpis 😊
2018 12 01
Nesto personalizirano nesto sto vas povezuje bilo da je neki nakit ili slatko uz cvijece dovoljno Znak paznje a opet jako lijep poklon ili foto knjiga sto ja obozavam poklanjat ljudima za koje sam vezana i sa kojima provodim puno vremena pa tako imam i dosta materijala da bi knjiga ispala bolja sa tim su se svi odusevili imas na cewe za izradit i nisu skupe
2018 12 01
Moja frendica je sestri poklonila sreberni privjesak ugravirano je bilo ono you did it, onda cvijece i bombonjeru
2018 12 02