Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Povratne informacije

Bok cure, vec duze vrijeme imam profil ovdje,ali ne kupujem tude stvari nego iskljucivo svoje stavljam, zanima me kako dobiti povratnu informaciju? Dosta cura me pitalo za artikle i svima sam lijepo odgovorila, jedna zena mi je uplatila novac i 2 dana nakon uplate se predomislila, novac sam joj uredno vratila, ali nije mi ostavila povratnu inf. Procitala sam da ne suradujete s ljudima bez povratnih inf, pa me zanimalo. Hvalaa
prije 15 dana, 12:50
A kako mislite dobiti povratnu info. ako niste ništa kupili ni prodali? Lijepo od vas šta ste vratili novac, ali povratnu niste ostavili ni vi njoj, a ona nije ni dobila artikl da bi ga mogla ocijeniti. Osim toga možete pročitati preporuke/teme na Forumu kako dobiti povratne informacije, a to je uglavnom da prvo malo kupujete :) A evo i pravila Krpica, ako niste pročitali https://mojekrpice.hr/help
prije 15 dana, 13:04
Kupite nešto, lli neka zamjena
prije 15 dana, 17:33
A ja bih na sve gore još savjetovala da si malo uredite opis na profilu, kako šaljete pakete, jesu fiksne cijene, radite li primopredaje i sl. Sretno :)
prije 15 dana, 17:46
Usput, ovaj stav "ne kupujem tuđe stvari" nije baš poticajan da drugi kupe nešto od vas
prije 14 dana, 12:42