Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Royal cotton face/instagram iskustva

Negativno iskustvo.Ja i prijateljica smo narucile i platile majice kojih nema.Ne salju robu.Nevjerojatno...to treba prijaviti.Trebali bi se udružiti svi prevareni i nesto poduzeti.
2019 09 25
Zasto ljudi uopce narucuju preko njih, vec je poznato da su jako neodgovorni, aljkavi i bezobrazni sto se tice slanja. Curke, nemojte narucivati, ne vrijedi zivaca! Jedino ako ste u zg traziti primopredaju!
2019 09 28
Zato više ni ne postoji web shop, eventualno instagram/facebook sa slikama gro cura a neke i poznate ličnosti kako su im super majice ovo ono A to nije ni brend nego samo necije tuđe fraze sprintane na obicnoj majici
2019 12 02
> AnaVukas: > Evo ja cekam majicu koju sam platila 7.1,nikakav konkretan odgovor nisam dobila gdje je zapela pošiljka. A jutros kad smo ja i jedna cura stavile da umjesto gratis pošiljke pošalju placene majice, komentar je izbrisan. > Nikad više! Ja se takodjer pridruzujem klubu nezadovoljnika ovih nadasve nadobudnih i nekulturnih cura.Vidim da imaju potrebu dominirati i sve sto sam ih rekla,a ocito ih je pogodilo ,pa su i mene blokirale. Moje kolegice cekale su po 3 mj na majice,uredno su platile..vec odustale od njih..onda je bilo vuci potegni i na kraju su stigne nakon 3 mj. Totalno su nekulturne,bahate,blokiraju sve poruke i komentare ako im kazete istinu.. Definitivno ne preporucam
2020 05 10
Evo još jedne nezadovoljne njihovim ponašanjem... Naručene majice nikad nisu stigle a ona kaže da je poslala, želiš vidjeti potvrdu od pošte ali ne želi ništa pokazati. Uglavnom nula bodova, nemojte od njih ništa naručivat
2020 06 16
Potpuno negativno iskustvo,ne preporučam ih nikome.1.5. sam naručila majice i rekli su da stižu nakon 20 dana,nakon toga su krenula natezanja i ignoriranja s njihove strane.S obzirom da ne odustajem lako poslala sam im hrpu prigovora i na kraju čak i pisani prigovor na adresu firme(ima obrazac na stranicama udruge za zaštitu potrošača).Na kraju su majice stigle,ali toliko loše kvalitete da to nije normalno.Kad usporedim Designed by Jelkea od kojih sam isto naručivala razlika je nebo i zemlja.Ovo je obična bijela pamučna majica kakve smo u osnovnoj kupovali za tjelesni s poprilično lošim printom.Nadam se da će moja recenzija pomoći nekome i da neće naručivati od njih jer zbilja ne vrijedi živaca.
2020 06 29
Meni je zao iskreno da nisam ovo sve procitala ranije. Narucila sam i evo danima mi ne odgovaraju na poruke. Pare su im uplacene naravno. Prosli tjedan napisali da dolazi ovaj tjedan. A danas naravno da dolazi drugi tjedan.. Broja posiljke nema. I vise nema ni odgovora na moja pitanja. Jako lose..
2020 08 19
1 2