Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prvi put cujem...

Drage cure, Da ne duljim. Jel netko cuo da za uplatu mbankingom treba i adresa. Ja koristim mzabu, i ona ne trazi unos adrese primatelja. Mozda neka druga banka trazi... Jesu li moguce neke prevere ako netko ima sve moje podatke, od imena i prezimena, IBANA, i adrese. Hvala puno svima na odgovoru
2018 12 04
Ja sam Pbz i ne trebam adresu, a i drugi koji su mi uplacivali nikad nisu trebali adresu (a svi su razlicite banke) - posaljem samo ime, prezime, iban i svaki put sve bilo u redu. Mozda nije prevara, nego neznanje. Ne znam vise isto za uplate u posti, ali mislim da ni za to ne treba....
2018 12 04
Ja sam u Erste, takodjer ne treba adresa za uplatu mBankingom..
2018 12 04
Za netbanking treba adresa, to sam sigurna jer me svaki put traži ako slučajno zaboravim upisati
2018 12 04
> iraira: > Ja sam Pbz i ne trebam adresu, a i drugi koji su mi uplacivali nikad nisu trebali adresu (a svi su razlicite banke) - posaljem samo ime, prezime, iban i svaki put sve bilo u redu. > Mozda nije prevara, nego neznanje. > Ne znam vise isto za uplate u posti, ali mislim da ni za to ne treba.... I meni isto tako...također sam PBZ.
2018 12 04
Na Erste mbankingu se "otvori" polje za upisati Adresu i tamo upišem samo grad iz kojeg je osoba, što piše na profilu, i nikad nije bilo problema kad sam tako napisala :) Vjerojatno je samo neznanje.
2018 12 04
Meni za Erste ne treba niti za mbanking niti za netbanking
2018 12 04
Meni u adikko banci isto obavezno moram napisati grad..inace ne mogu uplatiti..
2018 12 04
> velimir: > Meni u adikko banci isto obavezno moram napisati grad..inace ne mogu uplatiti.. Meni u raiffaisenu također..
2018 12 04
Ja sam addiko i obavezna mi je adresa nazalost.. bez toga ja nemogu nikome uplatiti ako nemam adresu😌
2018 12 04
> mkrpice: > Ja sam addiko i obavezna mi je adresa nazalost.. bez toga ja nemogu nikome uplatiti ako nemam adresu😌 Ja samo upisem gdje ide adresa grad u koji uplacujem i takoder onda dolje opet ponovim..
2018 12 04
Meni isto na mbanking Erste za neke transakcije traze adresu i samo upisem grad
2018 12 04
> velimir: > > mkrpice: > > Ja sam addiko i obavezna mi je adresa nazalost.. bez toga ja nemogu nikome uplatiti ako nemam adresu😌 > Ja samo upisem gdje ide adresa grad u koji uplacujem i takoder onda dolje opet ponovim.. Meni ne zeli🤷🏼‍♀️ Uvijek pise da je to poslje obavezno ispuniti
2018 12 05
I Erste traži adresu ako se radi o privatnom korisniku, dovoljno je napisati grad ili staviti crticu, uplata sjedne.
2018 12 12