Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

poklanjamo stvari za bebača

DISCLAIMER: temu postavljam ovako da bi je što više korisnica vidjelo. ako vam treba nešto od navedenog, ili znate nekoga kome treba, javite se u inbox pa ćemo nastaviti rezgovor na mejlu. želimo izbjeći to da se poklonjene stvari danas-sutra nađu u prodaji na Njuškalu i sličnim stranicama. POKLANJAMO: 1) Tommee Tippee ručnu izdajalicu sa svim djelovima u originalnoj kutiji, samo isprobanu, opranu i steriliziranu. (razlog: mama ne zna i ne mora izdajati) 2) NUK staklenu bočicu za hranjenje beba do 6 mj, potpuno novu. (razlog: mama isključivo doji). 3) nekoliko bodića i hlačica veličine 62/68 (razlog; prerasli smo) 4) kozmetiku za bebe: pjenu za kupanje i kremicu za lice (razlog: koristimo druge brendove) 5) Babytol kapi vitamina K i D, pola pakiranja (razlog: prošli smo 3 mj i ne treba nam više) 6) plastični nastavak za kupanje u kadi (razlog: nije nam praktičan za tuš kabinu) pozdrav od nas troje :-)
2018 12 04
Svaka cast mama 😊😊
2018 12 04
izdajalica poklonjena. idemo dalje :-)
2018 12 04
Bravo, jako lijepo! U hrpi ovih crnih tema super je vidjeti ovakvu pozitivu 😊
2018 12 04
Svaka cast! ❤️
2018 12 04
Ja poklanjam lot odjecice 62-68 za djevokcice ..pogledajte na profilu :)
2018 12 04
Oh Mirna, lijepo te je vidjeti opet, pardon vas troje je lijepo vidjeti :) A darivanje neću komentirati, samo ću reći....to je Mirna <3
2018 12 04
Predivna gesta! 😊😍
2018 12 05
> supermamica: > Oh Mirna, lijepo te je vidjeti opet, pardon vas troje je lijepo vidjeti :) > A darivanje neću komentirati, samo ću reći....to je Mirna <3 nema me tu, ali na mejlu sam uvijek <3
2018 12 05
zaboravih! Imamo i kutiju Novalac adaptiranog mlijeka (početnog), samo otvorena i isprobana, dakle, fali samo jedna mjerica. uredno čuvana i skladištena. budući se radi o poprilično skupoj formuli, žao nam je baciti, a nama ne treba. ako tko hoće, dobije zajedno s NUK bočicom!
2018 12 06
Bravo mama, za svaku pohvalu!❤️
2018 12 06
Babytol kapi poklonjene!
2018 12 06
Moram da pohvalim Mirnu od koje sam ugrabila pokloncic, stvarno si divna i hvala jos jednom 😘❤
2018 12 06
UPDATE: I dalje poklanjamo, slijedeće stvari: 1) NUK staklenu bočicu za hranjenje bebe do 6 mj 2) NOVALAC početnu formulu, kutija je skoro cijela, nedostaje samo jedna mjerica. uredno čuvana i skladištena, rok trajanja 2021. 3)nekoliko bodića i hlačica 62/68 4) kozmetiku za bebe: pjenu za kupanje i kremicu za lice 5) plastični nastavak za kupanje u kadi. javite se u inbox :-)
2018 12 07
Poklanjam hranu za bebe koje su alergične na kravlje mlijeko i nešto korištene robice.
2018 12 07
1 2