Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

poklanjamo stvari za bebača

UPDATE: skoro sve poklonjeno! ostalo pakiranje NOVALAC dojenačke početne formule, samo otvoreno i isprobano, uredno skladišteno, rok trajanja 2021. NUK staklena bočica za hranjenje beba do 6 mj.
2018 12 07
Ja bih se pridruzila poklanjanju pa ako nekome treba nek se javi u inbox: 1) njihalica za bebu (kad preraste kosaru, a dok nije za sjedalicu i vrtic; sa nekoliko polulezecih polozaja; slike saljem u inbox, crvene boje je, u super stanju; razlog darovanja - imamo dvije) 2) švedske pelene za dvostruko povijanje (potpuno nove; razlog darovanja - pretjerala sam u shoppingu pa je ostao visak).
2018 12 07
evo, moje sve poklonjeno :-) nadam se da ćemo temu održati aktivnom, i da će se javiti i druge mame sa stvarima viška za pokloniti. sretno svim mamama i bebicama <3
2018 12 07
Udruga Betlehem. Javite se njima za donaciju. Imate na faceu ili možete meni pa ću im ja proslijediti. Potrebno im je svega. Oni se zalažu za nerođen život. Žene koje nisu abortirale su ostavljene, izbačene na ulicu..One imaju sigurnu kuću i žive od donacija. Svaka pomoć bi im dobro došla. Njima je zaista potrebno a i idu blagdani što bi ih dobro dijelo dodatno razveselilo. Da napomenem da sigurnu kuću vodi svećenik Marko Glogović. Zaista su žene s malim bebačima u potrebi❤
2018 12 09
> Kristinakikisb: > Udruga Betlehem. Javite se njima za donaciju. Imate na faceu ili možete meni pa ću im ja proslijediti. Potrebno im je svega. Oni se zalažu za nerođen život. Žene koje nisu abortirale su ostavljene, izbačene na ulicu..One imaju sigurnu kuću i žive od donacija. Svaka pomoć bi im dobro došla. Njima je zaista potrebno a i idu blagdani što bi ih dobro dijelo dodatno razveselilo. Da napomenem da sigurnu kuću vodi svećenik Marko Glogović. Zaista su žene s malim bebačima u potrebi❤ Bravo! Hvala na informacijama! :-)
2018 12 10
Pozdrav, kod nas u crvenom krizu su tražili hitno potrepstine za bebe, poput pelena, hrane, kremica, boca i slično.. crveni kriz Ploče ako netko želi pomoć a ima viška takvih stvari.. 020 679 563 kontakt
2018 12 11
1 2