Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ZANIMA ME...

Pozdrav svima :) Relativno sam novija ovdje( 3 mjeseca) i uspjela sam prodati samo 3 stvari . Stvari koje prodajem su nove ili nošene 1-2 puta, a mislim da su cijene ok. Molim vas za savjet kako povećati prodaju. hvala :)
2018 12 04
To nas sve zanima 😂 Ali imam pitanje.. zasto ne saljes postom? Mozda to nekim curama ne odgovara, tj.znam da neke nemaju tisak u blizini. Mozda je i to jedan od razloga. A drugo, a to vidam dosta cesto ovdje. Ako te netko kulturno pita za zamjenu, zasto je problem isto tako kulturno i odgovoriti, bez caps locka. Mislim, doslovno ti treba 10 sec za 2 rijeci, ne, hvala.
2018 12 04
> Maleficent80: > To nas sve zanima 😂 > Ali imam pitanje.. zasto ne saljes postom? Mozda to nekim curama ne odgovara, tj.znam da neke nemaju tisak u blizini. Mozda je i to jedan od razloga. > A drugo, a to vidam dosta cesto ovdje. Ako te netko kulturno pita za zamjenu, zasto je problem isto tako kulturno i odgovoriti, bez caps locka. Mislim, doslovno ti treba 10 sec za 2 rijeci, ne, hvala. Na svaki upit sam kulturno odgovorila, ali isto tako očekujem da netko i pročita opis predmeta gdje piše da nisam za zamjene, a u opisu profila sam dodatno naglasila da nisam za zamjene jer je previše upita bilo (unatoč tome što baš na svakom artiklu piše da nisam za zamjene) . Šaljem Tiskom jer mi je tako sigurnije.
2018 12 04
U danasnje vrijeme kad svaki dan na forumu osvane nova tema sa novom prevarom cure su sigurno skepticne pri kupnji sa novim korisnicama. Ovaj Vas opis je ajme. Ovo sa velikim slovima itd. Ja npr. u opisu svakog artikla napisem da nisam za zamjenu. Bez velikih slova i niko me ne pita za zamjenu za te artikle. Isto tako nije svakome Tisak blizu. Meni je isto lakse slati Tiskom ali ako neko zatrazi slanje postom naravno da cu izaci u susret iako mi posta nije na ruku nikako i moram dugo cekati u redu ali tako je to. Mozda da skupite neku povratnu tako da kupite nesto? Ili da izvrsite neku primopredaju. Ugl ja zbog pustih prevara nebi bas isla kupovati od profila sa malo povratnih informacija. Ali to sam samo ja. Nismo svi isti.
2018 12 04
> dirdir92: > U danasnje vrijeme kad svaki dan na forumu osvane nova tema sa novom prevarom cure su sigurno skepticne pri kupnji sa novim korisnicama. > Ovaj Vas opis je ajme. Ovo sa velikim slovima itd. Ja npr. u opisu svakog artikla napisem da nisam za zamjenu. Bez velikih slova i niko me ne pita za zamjenu za te artikle. > Isto tako nije svakome Tisak blizu. Meni je isto lakse slati Tiskom ali ako neko zatrazi slanje postom naravno da cu izaci u susret iako mi posta nije na ruku nikako i moram dugo cekati u redu ali tako je to. > Mozda da skupite neku povratnu tako da kupite nesto? Ili da izvrsite neku primopredaju. > Ugl ja zbog pustih prevara nebi bas isla kupovati od profila sa malo povratnih informacija. Ali to sam samo ja. Nismo svi isti. U redu,svatko ima pravo na svoje mišljenje. Hvala na komentaru.
2018 12 04
Ja sam s prodajom pocela prije 2 i pol mjeseca.. nemam pojma sta je utjecalo. Mozda stvari, mozda slucajnost..ne znam. Nekom treba vise vremena, nekom manje..treba biti otvoren za dogovore. Sretno!
2018 12 04
> StefiVidic: > Ja sam s prodajom pocela prije 2 i pol mjeseca.. nemam pojma sta je utjecalo. Mozda stvari, mozda slucajnost..ne znam. Nekom treba vise vremena, nekom manje..treba biti otvoren za dogovore. Sretno! Hvala :)
2018 12 04
Ja mislim da je sve do stvarčica koje prodajete, npr vidim da dok sam stavila stvari s etiketom skoro sve je otišlo, dok ono rabljeno i moderno isto tako, a ove ostale stvari mi teže idu.. Parfeme Cristina Aquilera prodane isti dan.. Sve ovisi.. Sretno :))
2018 12 04
> Sweetclothes: > Ja mislim da je sve do stvarčica koje prodajete, npr vidim da dok sam stavila stvari s etiketom skoro sve je otišlo, dok ono rabljeno i moderno isto tako, a ove ostale stvari mi teže idu.. Parfeme Cristina Aquilera prodane isti dan.. Sve ovisi.. Sretno :)) Hvala :)
2018 12 04
Ja sam jedna od onih koji nemaju Tisak u selu i izbjegavam sve prodavače koji su napomenuli da ne šalju poštom. Iako imam probleme s poštom ipak se ne mogu odlučiti na Tisak kad ga nemam u blizini.
2018 12 06