Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Veća poštarina

Pozdrav drage moje, Kako sam član u aukcijskim grupama na facebook-u , naletila sam na ovu objavu. Čisto da vas obavijestim, ako je informacija točna. 😊😇 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6c076579bf5cf9de0729b7c36d62727.jpg)
prije 10 dana, 22:04
Jel to točno? Zna netko?
prije 10 dana, 22:18
Da, imaju oni vise puta tako odredeno. Mislim jedan tjedan u mjesecu
prije 10 dana, 22:31
a točno je, da. "Tjedan solidarnosti", piše i u Zakonu o HRC-u. Nek si *ebu mater više, te tjedan Crvenog križa, te tjedan solidarnosti, te tjedan borbe protiv tuberkuloze, te tjedan borbe protiv grlobolje pa malo tjedan borbe protiv zdravog razuma. Trebalo bi se zvati Tjedan legalnog harača. :s
prije 10 dana, 22:35
Nekad u posti nekad na tisku, par puta godisnje imaju te neke tjedne necega kad placas joj kunu i pol vise
prije 10 dana, 22:54
to plaća onaj ko šalje, a ne ko prima mislim ako već prodaš nešto ne kužim zašto bi bio od toga problem odvojit 1,5kn za dodatnu markicu ? to nije čak niti 1 žvaka cjepidlačenje za kunu je bezveze taman da prodaš i 10 artikala, opet od svake prodaje možeš odvojit 1,5kn
prije 10 dana, 22:56
Vjerojatno nije problem u količini novca već u načinu na koji se ljudima uzima novac, osjećaju to kao podvalu a ne kao žrtvu i solidarnost za druge. Piše li negdje u zakonu da se to tako smije ili ne smije?
prije 10 dana, 23:04
Od 8.12. i na Tiskove će se pakete lijepiti markice, dakle računajte 1.55 kn gore na ukupnu cijenu.
prije 10 dana, 00:09
Članak 43. podstavak 4. Zakona o poštanskim uslugama "(4) Kupnja doplatne marke je dragovoljna, a davatelj poštanskih usluga može naplatiti vrijednost doplatne marke od pošiljatelja samo ako pošiljatelj dragovoljno na to pristane." Čekam prvog heroja koji će se na ovo pozvati i odbiti kupovinu doplatne markice.
prije 9 dana, 09:19
ja bila jutros na pošti, poslala dva paketa, ništa dodatno nisam platila......
prije 9 dana, 12:55
> LeSock: > Članak 43. podstavak 4. Zakona o poštanskim uslugama > "(4) Kupnja doplatne marke je dragovoljna, a davatelj poštanskih usluga može naplatiti vrijednost doplatne marke od pošiljatelja samo ako pošiljatelj dragovoljno na to pristane." > Čekam prvog heroja koji će se na ovo pozvati i odbiti kupovinu doplatne markice. Obratite pažnju na stavak 6. istog članka koji kaže: "Odredbe ovoga članka ne utječu na primjenu odredaba posebnog zakona kojim je uređena obveza plaćanja iznosa davatelja poštanskih usluga u korist Hrvatskog Crvenog križa."
prije 9 dana, 13:03
> neboderka: > ja bila jutros na pošti, poslala dva paketa, ništa dodatno nisam platila...... danas je 7.12., piše od 8.12...
prije 9 dana, 13:28
Prislini milodari.. kako mene to zivcira. Ja kad sam radila na tisku nisam to naplacivala (na svoju ruku), i nisan imala nikakvih problema radi toga. 🤭 zelim vam svima da potrefite na tetu s tiska kakva sam i ja bila 😁 takoder sam trpala sve u koverte
prije 9 dana, 15:09
Bude tako svake godine. Znaci ne ide se u postu narednih tjedan dana.
prije 9 dana, 15:31
Da, to imaju dva ili tri puta godišnje, po tjedan dana..znači od sutra, hvala na info..
prije 9 dana, 15:36
1 2 Sljedeći