Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem sa poštom

Evo ukratko.Paket poslan preporučeno 26.11. iz K.Toplica.Dobila sam.od cure broj za praćenje koji već 10 dana kad god ukucam pise prijam posiljke 26.11. K.Toplice i to je to.Danima čekam,zovem ništa.Poslala 2 e mail pošti odgovora nema.Danas ponovo zvala nitko mi nemože ništa reći što je sa mojom pošiljkom Zna li netko što mogu još uraditi da dođem do svog paketa?
2018 12 07
Ti ništa. Na prodavaču je da s papirićem ode u poštu i piše potražnicu.
2018 12 07
Ja sam isto imala takav slucaj ..i takoder taj datum..paket poslan za zg i znam da uvijek dode drugi dan ..i kad god provjeravam posiljku takoder pise prijem posiljke..znaci ispada kao da je jos uvijek u mojoj posti..i zvala naseg postara i kaze paket je poslan ali tolika im je guzva da ga vjerojatno oni u zg jos nisu uveli i pripremili za slanje..ali na kraju je dosao ovaj tjedan cura je cekala 7 dana..
2018 12 07
Ja cekam 11 dana i nitko nezna nista.Katastrofa.Postu iznjegavam inace u velikom luku ali cura je rekla da bude poslala postom i eto.Sigurno znam da je zadnji put da primam postom a poslati necu nikada.Tisak je uvjek sigurniji njega i preferiram.Ali eto uvjek postoji prvi put.
2018 12 07
A da odete do pošte (glavne u gradu) pa provjerite da nije tamo paket? Po šifri i po Vašem imenu i prezimenu i gnjavite ih da prekopaju. Ako to ne urodi plodom, potražnicu pisati.
2018 12 07
Javila sam curi da ode u postu gdje je poslano sa potvrdom o preporucenoj posiljci i zatrazi potraznicu.Budem vidjela iduci tjedan hoceli se sto dogoditi.
2018 12 07
Moraju se očitovati. Mada zna trajati pa se naoružajte strpljenjem.
2018 12 07
Prije cca 2 tjedna sam imala isti slucaj. Kad god bih upisala sifru na istom je mjestu, tj. nije se maknuo s mjesta zaprimanja. Kad je osoba koja mi je slala paket zvala postu (cetvrti dan od slanja) rekli su da je u Zg i ceka na otpremu. Jos punih 5 dana je proslo dok mi je stigao. Da ne pricam da se radilo o limunima, od kojih je gotovo 3kg bilo zelenih te su dozrijeli cekajuci na odlazak k meni. Takoder izbjegavam postu u sirokom luku.
2018 12 07
U zadnje vrijeme se pošta usporila...nekada su pošiljke brže stizale
2018 12 08
Boston, meni je 30.11. stigao paket koji je poslan 13.11. možda stigne još.
2018 12 08
To je prestrašno.I još skuplji nego tisak.Ovako nešto nisam čula da se na tisku dešava.Jednostavno neptrihvatljivo.Znaju masno naplatiti a kad će stići i gdje uopće paket sve ove dane to nitko još nije znao reći kad sam zvala.A na e mail su se oglušili dva puta sam slala.Ma katastrofa.Baš sam razočarana.
2018 12 08
ali posto ima jos slucaja i nismo jedini tjesim se i lakse mi je i nadam se da ce stici 😘😘
2018 12 08
I ja se nadam da će stići, nikad s poštom nisam imala problema do negdje prije ,paket putovao 10. dana . Strašno bogu hvala paket došao čitav ništa oštećeno, samo što smo izgubili živce kupac i ja. Sad pogotovo pred blagdane, velika gužva.
2018 12 08
Bitno da naplate strasno😠
2018 12 08
> stela456: > I ja se nadam da će stići, nikad s poštom nisam imala problema do negdje prije ,paket putovao 10. dana . Strašno bogu hvala paket došao čitav ništa oštećeno, samo što smo izgubili živce kupac i ja. Sad pogotovo pred blagdane, velika gužva. i ja se jos uvijek nadam da ce paket stici gospodi ja sam napravia potraznicu vratila novac gospodi i sad mi je samo cekati odgovor poste...a kako bude bude nemozemo nista i
2018 12 11
1 2