Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Četka za kosu

Kakve četke za kosu koristite? Imate li četku za vaš tip kose? U potrazi sam za četkom za gustu kosu pa ako ima tko kakav savjet :)
2018 12 10
Tangle teezer koristim već dvije godine jer mi se kosa dosta petlja. Nemam baš nešto previše gustu kosu, no za takvu su se nekima iz moje blizine pokazale najbolje one drvene sa drvenim zubcima.
2018 12 10
Mislim da imas u dm-u dosta veliki izbor. I meni treba, dobro si me sad podsjetila
2018 12 10
Iskreno, preporodila sam se otkad sam prestala suhu kosu češljat. Natrpam maske na mokru kosu, raščešljam je duplo brže i bezbolnije najobičnijim češljem sa širokim zupcima. No planiram uložiti u wet brush, isprobala sam je kod frizerke, čudo je kako ne čupa! Jedino treba ići dio po dio kose da se cijela dobro raščešlja, al radije to šta me ne čupa i ne trga kosu nego tih par minuta šta uštedim najobičnijom paddle brush( ne znam koja je to na hrvatskom, ona plosnata :D ) Ta paddle se inače preporučuje za gustu kosu.
2018 12 10
Pratim temu, i ja sam u potrazi za novom! Inače, ona macadamia četka koju masovno hvale meni i nije neka sreća za moju gustu kosu. Ne sjećam se više ni gdje je završila, toliko o tom koliko mi je bila korisna. ,:)
2018 12 10
Meni je Aussie top!
2018 12 10
Ja skoro češljam prstima od kada sam se ošišala, pravo ni ne znam gdje mi je četka-))
2018 12 10
Tangle teezer meni najbolja, izvrsna za gustu, suhu kosu sklonu petljanju, a može i za mokru kosu. Ja je koristim za feniranje, umjesto okrugle četke.
2018 12 10
Tangle vec sigurno 2 god nema cupanja lijepo ceslja...meni savrsena :)
2018 12 11
Hvala na odgovorima :) Gdje ste kupili svoju Tangle teezer?
2018 12 12
Meni je TT nezgodan bez drske. Ispadne mi na parket bar 2puta dok procesljam, a kad to lupi u zamahu mislim da ljudi ispod misle da sam ja pala😅 Salim se, nije bas tako ali da..da mi je drska😞😒
2018 12 18