Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HP express

Bok cure, zanima me jel postoji osoba koja ima pozitivno iskustvo sa HP express-om? Naišla sam na jako puno negativnih komentara i iskustava pa me zanima jel moguće da je dostava stvarno toliko loša. Jučer mi je poslan mobitel iz Splita HP express-om i nadam se da će biti sve ok, pa su me malo uplašili svi ti komentari. Koliko sam skužila nekima su naplaćivali vikende odnosno ležarinu, a nadam se da će mobitel doći sutra ako su sposobni za prevesti jednu malu stvarčicu od 7 ujutro jedan dan do idući dan do 20. Hvala unaprijed na odgovorima :)
2018 12 14
Ja sa hp ekspresom imam odlicna iskustva, dosta toga sam slala (uglavnom kupci na njuskalu zele na taj nacin) i stvarno uvijek je sve stiglo na vrijeme kako je i dogovoreno. Jedino sa postom imam nesto losija iskustva i izbjegavam sve vise i slati i primati preko poste. Ukoliko je mobitel poslan jucer prije 15 sati trebao je doci danas, ako je poslan iza 15 onda ce sutra
2018 12 14
Koristila sam hp exspres nekoliko puta i nisam imala nikakvih problema! Slala sam i primala, pošiljka bi uvijek stigla čitava, sutradan do 15 sati! Sve normalno! Sigurno je da ima i negativnih iskustava al evo, javljam se s mojim pozitivnim da se ne brinete ako za to nema razloga ;)
2018 12 14
Super, hvala Vam na odgovorima. Malo sam mirnija sad. Poslano je oko pol 8 ujutro na mislim, ali pretpostavljam da ce tek danas doci zbog za postu mozda dosta velike udaljenosti. Inace su meni znale neke stvari sa Asos-a doci isto HP expressom i nije bilo nikakvih problema ali mozda je drukcija situacija sa ovako nekim ne bas "sluzbeno" spakiranim stvarima. Ali i to cemo vidjet danas nadam se. Hvala jos jednom ☺
2018 12 14
Nisam imala problema sa HP expresom..sve o.k.
2018 12 14
Meni je hp expeess ok. Uvijek je sve bilo u redu i korektno.
2018 12 14
Hvala na odgovorima :)
2018 12 14
Svi žele HP expresom dok ne čuju cijenu slanja...... ;))))) A onda se odluče za 'normalno' slanje..... ;)
2018 12 14
I ja nisam imala problema. Ne brinite :)
2018 12 14