Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Placanje pouzecem

Pozdrav😊 ja sam nova na krpicama pa se bas puno ne snalazim.. Evo zanima me pitanje kad saljem kupcu pouzecem,kako to sve ide? Sto moram u posti reci? I jel meni postar donese onda novce kad kupac uplati?😊
2018 12 15
Mislim da kod plaćanja pouzećem ti možeš birati dali želiš da ti se uplati novac na račun odmah u pošti ispišeš uplatnicu i kad ti kupac preuzme paket onda plati poštaru naravno tebi novac legne za 2-3 dana dok se to sve realizira... :)
2018 12 15
Ma problemcic mi je sto nemam tekuci racun,pa et moram jedino tako slat da se pouzecem plati 😒
2018 12 15
Mislim da ima opcija i da se uplati postanskom uplatnicom pa postar donese novac.
2018 12 15
Hvala puno! 😊
2018 12 15
Čisto da znaš, slanje pouzećem se plaća nešto više i postoji mogućnost da ti kupac neće uzeti paket pa plaćaš pošti vraćanje tog paketa. Zato mnoge cure izbjegavaju slanje pouzećem.
2018 12 15
> Katarina84: > Čisto da znaš, slanje pouzećem se plaća nešto više i postoji mogućnost da ti kupac neće uzeti paket pa plaćaš pošti vraćanje tog paketa. Zato mnoge cure izbjegavaju slanje pouzećem. Pouzecem je dosta skuplje, probaj na neciji tekuci, npr brat sestra mama... Netko vec ima
2018 12 16
joj pouzece to izbjegavaj kako god mozes lakse je napravit tekuci i zbog postarina i zbog stresa i svega je lakse ta pouzeca nisu nikako dobra na krpama jer se kupci cesto predomisle a to ide na tvoju stetu
2018 12 16
Onda cu svakako napraviti tekuci 😊 hvala puno svima na savjetima 😊
2018 12 16
Ja takoder nemam racun i do sad sam slala pouzecem i nije bilo problema.. Sve ovisi na kakvu osobu cete naici...
2018 12 16
A kako to funkcionira? U posti kazem da kupac mora platiti toliko i toliko novca?
2018 12 16
Naglasite u posti da se placa pouzecem i kad vam daju onaj papir za ispuniti imate dolje kao dodatne usluge Otkupnina, to oznacite i napisete koliko vam osoba treba uplatiti i novci vam stignu kroz tjedan dana od kad osoba preuzme paket
2018 12 16
Ja sam jednom slala cipele i postarina uz tu uslugu mi je bila 24 kune, mozete izracunati na stranici poste, samo ne zaboravite oznaciti otkupnina pod dodatnim uslugama
2018 12 16
Razumijem😊 hvalaa
2018 12 16