Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

Pohvale za temu! Sta se tice prodaje ni meni bas ne ide, volim i zamjene mada ni njih nema u zadnje vrijeme....
2018 12 16
Odlicna tema,i meni jako slabo ide prodaja :o
2018 12 16
> anabogdanovich: > Odlicna tema,i meni jako slabo ide prodaja :o Meni Vas ormaric super izgleda! Sve mi se cini jakooo uredno! I dodatni plus je taj sto je u cijenu vec uracunata pt 😊
2018 12 16
Ninica...Možda neke predmete slikati sa većom udaljenosti, da se odmah vidi o čemu je riječ, ali taj problem moram i ja riješiti.. Inače, zanimljivih stvari ima kod vas. Čestitke curi za temu !!! <3
2018 12 16
Vikili, fenomenalne su Vam i fotke i artikli. Bijela pozadina je definitivno najbolji izbor. Nađem neke prodavačice koje imaju super artikle moje veličine, ali ako je previše šarenila u pozadini, zamantra mi se od pregledavanja pa odustanem. Lastane, je li sa mnom sve u redu? 8-)
2018 12 16
> Vikili: > Ninica...Možda neke predmete slikati sa većom udaljenosti, da se odmah vidi o čemu je riječ, ali taj problem moram i ja riješiti.. > Inače, zanimljivih stvari ima kod vas. > Čestitke curi za temu !!! <3 Hvala Vam za komentar 🤗😍 o tome uopce nisam razmisljala 🙄 dat cu si truda kad budem ucitavala nove artikle 😁
2018 12 16
Super, super tema! ;) Ajmo dalje... ATLANTIDA40 zaista odličan ormarić! Sve lijepo poslikano, opisano, izmjereno, odlične cijene...ma za svaku pohvalu! :")
2018 12 16
Predobra tema :)
2018 12 16
Sarahkayos profil je tooop
2018 12 16
Loveadress, po mom misljenju bas imate super stvari na profilu, a i cijene su pristupacne, imate dosta onako privlacnih slika... Svida mi se bas!
2018 12 16
ATLANTIDA40 hvala ..trudim se... <3 :)
2018 12 16
Curke, svaka čast...stvarno nisam očekivala ovakav odaziv odnosno ovoliko komentara na temi...nadajmo se da će se stvoriti i nove suradnje :") Sweetclothes, hvala na savjetu :") problem kod mene je što imam malo prostora za slikanje ali potrudit ću se naći neko rješenje i slikati drugačije na bijeloj pozadini :D GabrielaS1, pogledala sam profil i meni osobno su cijene malo previsoke za rabljenu odjecu...ipak je ovo second hand...ima i prihvatljivih cijena i razumijem da su neke skuplje stvari markirane, ali osobno nikada ne bih dala 100 kn za rabljene traperice kada ih za istu cijenu mogu kupiti u trgovinama...i Converse tenisice također često budu na popustu na kojemu budu od 220 - 320 kn...eto, to sam ja zamijetila ali svaka roba ima svog kupca i postoje i oni sa većom platežnom mogućnosti pa se nadam da ćete sa bilo kojim cijenama imati puno suradnji :")
2018 12 16
Bravo za temu :) LaylaM sve super(povratne sve govore), isto ste mi dali ideju :)
2018 12 16
hulahula jako lijep profil, volim prirodnu kozmetiku :)
2018 12 16
I od mene pohvale za temu!:) lolly12- uredan profil, sviđa mi se što je sve jasno napisano u opisu profila, cijene mi se čini ok:)
2018 12 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 10